Jump to content
php.lv forumi

Cibiņš

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  487
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Cibiņš's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Community Answers

 1. Cibiņš

  NU WTF!?

  Vot tev čībiņš
 2. Cibiņš

  NU WTF!?

  Iesākumā paskaties vispār ar cik lieliem intervāliem topiki ir taisīti un tad cepies. P.S. Tariks tevi dupsen bāzen slotaskāten ka neesi pabeidzis to ko jāpabeidz :D Tikai nesaki ka tev nav laika. Mazāk piepirst krēslu un šeit dirsties vajag ;) Kamēr tu te sēdi un pird krēslā tikmēr sen jau būtu izdarījis to ko tev jāizdara.
 3. Cibiņš

  NU WTF!?

  Renār, izskatās ka tev mute liela. Nolīgsti dabinieku. A kas ta tu tāds biji? Tev neviens darbus no manas puses nedeva? Labi mēs nealgojām bet būtu pateicis paldies ka vismaz arī dabūji darbus vispār no mūsu puses. Es tikpat labi varēju vispār Tev neko nedot un grimsti savos sūdos, pieaicināt kādu citu. Firmā darbu esi dabūjis - tagad var visiem dirst virsū - esi nenormāli kruts :D Nevajag otra darbu nomelnot būtu labāk muti paturējis, un miers;) Lai tu nepiepistos atkal ka teiksi ka nav mans darbs, copy, paste utt. daudz ko veidojis esmu arī pats un sīkumus esmu tikai prasījis. Čali - kas tev vispār lika atbildēt uz maniem jautājumiem - ja nepatīk - sēdi malā un turi muti. P.S Tu vēl neesi pabeidzis pirms 3 mēnešiem iesākto OpenCart projektu kuru tu 3 mēnešus marinē un kur bija jāpieliek vien Template.
 4. Cibiņš

  NU WTF!?

  Ehh..laikam jau feļunijs domā ka ja medijparkā viņš ir kāds tur velnszin šefs tad visai pasaulei viņš ir šefs. Lai jau šefojās savā sulā. Man poh.
 5. Cibiņš

  NU WTF!?

  Es? ko pīpēju? Chesterfield! A ko tu gribēji? Tu ar otru galu izskaties ka pīpē kautko ne to ka sāc piepisties par neko!
 6. Cibiņš

  NU WTF!?

  Feļuga tumšā ielā dabiskās vajadzības nenokārtosi biksēs?? Lkm jau tumšajā ieliņā iepirdīsies lai neredz pleķi uz biksēm. Kur problēma turpat pie tava medijparka saskrieties pie skābbarības torņa? Mazāk pa vidu maisīsies saldāk naktīs gulēsi! Renārs jau prom skries tas simpunkt to toč zinu. :D Bet tad jau redzēs kuram ies jautri ;) Renār aukli tev jau vajag ne man. ;)
 7. Cibiņš

  NU WTF!?

  Nu ēst tu neejo jo tev nekad nau naudas, es to saprotu. Bet poh tāpat atskriesi, gribēšu dzirdēt paskaidrojumus ar ko tu esi tik neapmierināts. Skaties ka nebūs tev
 8. Cibiņš

  NU WTF!?

  Kas gan tālāk var būt ka purslas būs, redzēs jams kurš būs tas centrāltirgus urla strīpainā lupatā, laikam jau pats vien sevi tā dēvēja. Kad būs laiciņš tajau aizšaušu uz to Rīgas Ļizabetes ielu ta būs interesanta tikšanās. Renārs ar lai savu pakaļu atvelk - galvenais iemesls no kā visa sūdu būšana sākās tad lai paskaidro savas cūcības. Interesanti ka Mediaparks ir blakus Zemkopības ministrijai tik herviņzin ko viņš tik tālu vazājās.
 9. Cibiņš

  NU WTF!?

  Hehe. Renārs jau aizvāca savu vīrusu. Cik tas ir līdz vairumam viņiem? Ar reiz bija doma iet uz to Web tehnoloģiju skolu, tā kā man te viens teica ka 75% dalbajobi kādi aiziet tādi arī iznāk jo viņiem vienkārši nav talanta..noplēš 4 sotakus, izsniedz papīrīti ar kuru pat darbu atrast nevar un der WC, ar to arī viss beidzās tā arī neaizgāju. Re ko cilvēki domā pa jūsu to skolu. Domāju ka daudzi tāpat ja turpināsi te dirsties - ganjau viņi uzzinās.
 10. Cibiņš

  NU WTF!?

  Par banāniem pajautā savai mammai ;) Mani absolūti neinteresē tavi pārmetumi. par jums tikai ierēkt var - koderi kuriem pašiem lapas gļuko - Renārim webrentā vīruss ieperinājies a jums menu gļuko :D Nu forša forša jums tā bakendu ražotne. Pats sprēgā ka jūsējie nevar izrauties ka taisam ar kreisās kājas velnszin kuru īkšķi un paši tādi "perfekti". Tu laikam savā Web tehnoloģiju skolā ar tāpat savus audzēkņus izlamā ne? Hehe.
 11. Cibiņš

  NU WTF!?

  PSC :D :D :D Ok lai jau vēlviens banāns arī pavārās pa vidu un muļļājās vienā putriņā ar tiem naisiņiem, kuras iespējams apsteigs pat vecās ķotkas un beigās varēs brīnīties kapēc klienti pazūd kā tas bij mūsu gadījumā un dabūjām uz savas ādas izjust ārzemju kolēģu "mātesvārdus". Veiksmi! ;) P.S. Kas rij tas rij tur tā lieta kad šis kā pašnodarbinātais drošvien ar to attieksmi zaudēja klientus, kamēr man nav vajadzības stāties nevienā uzņēmumā un darba netrūkst kamēr jamam viss tik juka un bruka, pat jāpasit uz viņa pusi tie darbi bij lai neaiziet vispār pa burbuli. Tagad redzu kur ir tā saknīte ka šis nīkuļoja. Kā ticis uzņēmumā laimīgs tā var visiem dirst virsū. :)
 12. Cibiņš

  NU WTF!?

  Katram savas stiprās puses un potenciāli. Tikai izskatās ka viens otrs to nav sapratis. Tas ir viens. Otrs - kurā vietā es pārdodu cita darbus vai esmu tos uzdevis par savējiem ja otrs devis kaut mazāko koda gabalu?? Manā portfolio tādu nav! Tie koda gabali tīri likti savās lapās uzlabojot vai modificējot kādas konkrētas lietas. Ziniet es esmu TVNET taisījis vot tas ir mans a*ujenais darbs kurā samesti visi jūsu dotie kodi. Treškārt - cik tad tāds koderis saņem ka netiek pat līdz mājām???? Ceturtkārt - Kemito - man nekas negrauž, vienkārši smieklīgi, koderi, jau šķita kā labi atalgots darbs, tikai kapēc jāmeklē kādu kam jādīc nauda un vēl jamam dārgus darbus piespēlē..tur gan man trūkst vārdu. Pašam gan nav sanācis ne no viena neko aizņemties. Pietam man nav vajadzības meklēt citur darbu, arī tiktu citur vismaz par to pašu web dizainu, vienkārši nav bijusi vajadzība to darīt. Cilvēks ar kodēšanu ir aizrāvies tiktāl ka izskatās ka nekur tālu ar savu attieksmi netiks, tieši otrādi - kodēšanu viņš māk labi, bet izturēties pret sadarbības partneri vai klientu nemāk, tas nozīmē ka varēs jams priekš sevis nokodēties līdz pat kapa malai :D
 13. Cibiņš

  NU WTF!?

  Sākās tev atrunas kā vienmēr :D
 14. Cibiņš

  NU WTF!?

  Tas ko es prasu šeit nekādā gadijumā nav attiecies uz šo projektu - labi viena lieta - fancybox, bet ne viss ;) Un arī sen nav kustināts šis vairs un tur ir vienkāršākās primitīvākās lietas gan pašā lapā, gan arī produktos, kuras nav dīktas no šejienes ;) Labāk palūkojies uz sevi - dīc citiem naudu kad pašam nav un bieži man skaipā esi prasījis "aizdod 10 LS" un ne tikai man :D. Tev pa labu vēl piespēlē darbus no ārzemēm bet tu lecies kā tāds neapmierināts ķengurs :D Ok tad piespēlēs kādam citam šejienietim ja jau esi tik neapmierināts tad priecājies vien savā mediaparkā ar savu mazo aldziņu ja jau dīc pa skaipu citiem tos 10 ls, kruts jau koderis mums esi :D Cik daudz esi sasniedzis ar savu http://www.webrent.lv kurā gozējās tikai divi darbiņi?? Tas pirmkārt otrkārt tava lapa ir inficēta :D
 15. Nice1 - To the fuckening => Jau tiku ar šo skaidrībā ;)
×
×
 • Create New...