Jump to content
php.lv forumi

Submit all!


thesnarkie

Recommended Posts

Apskatiet pievienotu attēlu sākumā.

Redziet, ka katrai rindai ir sava modificēšanas poga. Nospiežot to, rinda, kurā poga atrodas tiek modificēta un izmaiņas nosūtītas uz datubāzi.

Kā varētu uztaisīt "modificēt visas izmainītās rindas" jeb "save all" pogu, kuru nospiežot, tie saglabātas izmaiņas visās rindās, kurās tās ir veiktas?

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk, ka nebūs tik vienkārši..

Pirkmārt jau visi input'i jāsaliek vienā formā (šobrīd katram row'am drošvien ir sava forma) un līdz ar to var nākties mainīt lauku nosaukumus (šobrīd drošvien katrai formai submitējas arī kaut kāds hidden lauks ar kaut kādu id).

Vispār es ieteiktu padomāt vai ērtāk nebūtu uztaisīt ajax submitu konkrētajai formai ar blur eventu.

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk, ka nebūs tik vienkārši..

Pirkmārt jau visi input'i jāsaliek vienā formā (šobrīd katram row'am drošvien ir sava forma) un līdz ar to var nākties mainīt lauku nosaukumus (šobrīd drošvien katrai formai submitējas arī kaut kāds hidden lauks ar kaut kādu id).

Vispār es ieteiktu padomāt vai ērtāk nebūtu uztaisīt ajax submitu konkrētajai formai ar blur eventu.

Jā, katrai rindai ir sava forma.

Ja es taisu ar AJAX submitu formai ar blur eventu tad viņš saglabās visus row'us? Vienkārši AJAX,JS nav mana stiprā puse. Vari kaut kā apskaidrot mani? Kādu piemēru?

Link to comment
Share on other sites

tas ajaxīgais variants saglabās pēdējo laboto, nevis visas.

Tb katru reizi, kad kādu info pamainīsi - tas uzreiz tiks pieglabāts. un atkritīs arī submit poga katras rindas beigās...

Ahā. Apgaismojiet mani kā to panākt? Varu iedot pašreizējo rindas kodu.

Edited by thesnarkie
Link to comment
Share on other sites

var taisīt visus laukus kā masīvus un submitojot formu tiem iet cauri. var papētīt phpmyadmin kā tas ir realizēts ja izvēlas labot teiksim 10 ierakstus.

 

expire lauki sauktos šādi:

<input type="checkbox" name="expire[$ieraksta_id][]" value="1" />

<input type="hidden" name="expire[$ieraksta_id][]" value="$check_box_orginal_value" />

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...