Jump to content
php.lv forumi

marrtins

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  1,570
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kas tie par murgiem?
 2. Un tagad paši maksā un exportē XML, lai tur parādītos :D
 3. Drīz būs ienācies kandžas uzlējums uz mellenēm \m/
 4. marrtins

  Lēns query

  Pārliec lai a1,a2,a3 updeitojas tikai pie izmaiņām trigeros.
 5. Varianti ir vairāki. Es to taisītu backgroundā, piemēram, ar cron Ar šīm f-ijām var labi kontrolēt programmu palaišanu un pārķert stdin/stdout/stderr http://php.net/manual/en/book.exec.php Palaist apakšprocesu: http://php.net/manual/en/function.pcntl-fork.php ffmped varēja no stdout dabūt progressu, ko var pārķert un iebakstīt datubāzē. Frontendā tad vnk pollot datubāzi.
 6. Šitais spameris arī bootā ārdās. Visi bēg no hostnet :D
 7. Es te nerunāju par out of swap (kā jau minēju savā iepr. postā), kad tas pasākums ir bezjēdzīgs, ja sistēma to vien dara kā swapojas. Tak neviens normāls cilvēks neies tūnēt visus kerneļa un softu parametrus (vai par to maksāt), tur jau tā lieta. Vnk ieslēdz bikiņ swap un vairums problēmu ar out of memory atkrīt. oom killeris arī by default darbojas ciniski - brīvs rams, bet killē tik nost. Tas noteikti ir tūnējams, bet defaultā tas ir nežēlīgs. Ieslēdz swap un killeris uzvedās it kā būtu vairāk ram un killo jau mazāk nežēlīgi. P.S. Kurš vēl runā par 2.4? :) Nēnu es saprotu kādām legacy sistēmām un tā, bet ne jau php+mysql.
 8. Ja pārāk swapojas, tad protams, swaps ir bezjēdzīgs, pareizāk sakot, iešķiebt pārāk maz atmiņas serverim ir bezjēdzīgi. Bet tā swaps vispār palīdz. Piemēram, pret temporary pīķiem; vietu, kur nogrūzt neaktīvos aizņemots apgabalus; utmldz. Katrā ziņā, ar swap sistēmas strādā stabilāk.
 9. 1. izslēdz keepalive 2. ja prefork, tad uzliec MaxRequestsPerChild kādus ~500-1000
 10. Par moralizēšanu vajadzētu sākt aizmirst, tas raksturīgs snobiem.
 11. Kāds kāds peģiks? o_O :D
 12. Gan jau sql layeris ir aizgājis pa citu layeri.
 13. marrtins

  jauns ERP

  Veļasmašīnai ir tikai vizuālie layeri, nekas nesanāks.
×
×
 • Create New...