Jump to content
php.lv forumi

Sasa

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

About Sasa

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 05/17/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://pertipo.lv/
 • ICQ
  0
 • Skype
  turbosasa

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kā šī lapa https://bors.e24.no/#!/instrument/PCIB.OSE/orderdepth iegūst tabulas datus? Tabulā ielādējas asinhroni un pēc kāda laiciņa atjauno tajā datus, bet pārlūka network tabā datu iegūšanas pierpasījumu neredzu.
 2. Sasa

  OCTA API

  Visiem lielajiem apdrošinātājiem ir savi API
 3. Ieliec pārbaudi vai `textBox8.Text` vērtībā ir konvertējama uz int.
 4. ko izvadīs šādā gadījumā: print code.data ?
 5. CSS - ar media query elementiem pietiktos es tā domāju. Varbūt noder šie rīki: http://getbootstrap.com/ http://foundation.zurb.com/ https://semantic-ui.com/
 6. MySQL gadījumā storētās procedūras varbūt arī nebūtu piemērotas, bet datubāzēs kurās ir sava programmēšanas valoda storētās procedūras var noderēt.
 7. ORM'u ar nākamo versiju var samainīt tā ka migrācija uz jauno versiju var būt laikietilpīga, ko tad palikt pie vecās versijas? Jā piekrītu par testējamību un versionēšanu bet tam arī ir risinājumi. Kā vēl iemeslu var minēt stored procedūras izpildīsies ātrāk kā ORM'a ģenerētais SQL's, tā vajadzētu būt.
 8. Ja loģiku saliek DB tad klienta daļa (PHP; .NET) pa lielam var būt jebkas un nodrošina datu transportu no UI uz DB un otrādi. Pa lielam visu ko mēs apstrādājam tie ir dati un kāpēc datu apstrādi vajadzētu iznest ārpus DB. Nākamais apsvērums ir tas, ka laika gaitā platformas var mainīties un stored procedūras var pasargāt no lielām pārmaiņām, PHP te īsti nebūs labākais piemērs, jo to var gan uz Windows, gan kā uz Linux darbināt. Nezinu kā ir MySQL ar storētām procedūrām, bet PostgreSQL vai Oracle ir ok.
 9. Ir tēma (https://themes.svn.wordpress.org/libre/1.0.3), kura izvada posta autoru, tas nav nepieciešams. Neatradu kur var izslēgt lai nerāda autoru. Cik izpētīju tēmā ir tā autora izvadīšanas loģika. Ātrākais būtu aizkomentēt to koda daļu, bet izdomāju ka labi būtu uzlikt uz iestatījumu. Ar ko būtu jāsāk? Pa lielam tēmas konfigurācijā vajadzētu ievest ķeksi 'Show/hide author'.
 10. Sasa

  PostgreSQL lock

  https://www.postgresql.org/docs/9.1/static/sql-begin.html begin; select * from users where id = 5395 for update; update users set email = 'cooolmail@mailinator.com' where id = 5395; commit; Ja pareizi saprotu begin; commit; visu saliek vienā transakcijā, un ja nebūs nostrādājis commit's ieraksts ID = 5395 nebūs pieejams citām darbībām un tās gaidīs kamēr ieraksts būs atkal pieejams.
 11. Full time ofisā, Rīgā.
 12. ORM'am pasaki ka vajag arī sakārtot. Īsumā no DB atgriez jau sakārtotus datus.
 13. Ja saprotu pareizi tad table1 "c" kolonai jāveido sava tabula, jo ja table 1 "c" kolonnas vērtības vēlies rādīt dropdownā, tad tas sanāk tāds kā klasifikators. Table 2 "e" insertots tiks tikai table 1 "c" kolonnas ID.
×
×
 • Create New...