Jump to content
php.lv forumi

Sasa

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  848
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sasa

 1. Te ir jānošķir divas lietas form tags un a tags, tie tik izmantoti dažādi, ar form iespējams nosūtīt uz serveri datus ko saglabāt ar a tagu iespējams izgūt datus padodot uz serveri parametrus pēc kuriem atlasīt kaut ko.
 2. Tā ir tāpēc ka GET tiek izmantota kā formas metode un formas inputi pārraksta URL parametrus kas norādīti action. POST izmanto kad kaut ko jāsaglabā, bet GET izmanto kad kaut ko mēģina izdabūt.
 3. Kā šī lapa https://bors.e24.no/#!/instrument/PCIB.OSE/orderdepth iegūst tabulas datus? Tabulā ielādējas asinhroni un pēc kāda laiciņa atjauno tajā datus, bet pārlūka network tabā datu iegūšanas pierpasījumu neredzu.
 4. Sasa

  OCTA API

  Visiem lielajiem apdrošinātājiem ir savi API
 5. Ieliec pārbaudi vai `textBox8.Text` vērtībā ir konvertējama uz int.
 6. ko izvadīs šādā gadījumā: print code.data ?
 7. CSS - ar media query elementiem pietiktos es tā domāju. Varbūt noder šie rīki: http://getbootstrap.com/ http://foundation.zurb.com/ https://semantic-ui.com/
 8. MySQL gadījumā storētās procedūras varbūt arī nebūtu piemērotas, bet datubāzēs kurās ir sava programmēšanas valoda storētās procedūras var noderēt.
 9. ORM'u ar nākamo versiju var samainīt tā ka migrācija uz jauno versiju var būt laikietilpīga, ko tad palikt pie vecās versijas? Jā piekrītu par testējamību un versionēšanu bet tam arī ir risinājumi. Kā vēl iemeslu var minēt stored procedūras izpildīsies ātrāk kā ORM'a ģenerētais SQL's, tā vajadzētu būt.
 10. Ja loģiku saliek DB tad klienta daļa (PHP; .NET) pa lielam var būt jebkas un nodrošina datu transportu no UI uz DB un otrādi. Pa lielam visu ko mēs apstrādājam tie ir dati un kāpēc datu apstrādi vajadzētu iznest ārpus DB. Nākamais apsvērums ir tas, ka laika gaitā platformas var mainīties un stored procedūras var pasargāt no lielām pārmaiņām, PHP te īsti nebūs labākais piemērs, jo to var gan uz Windows, gan kā uz Linux darbināt. Nezinu kā ir MySQL ar storētām procedūrām, bet PostgreSQL vai Oracle ir ok.
 11. Ir tēma (https://themes.svn.wordpress.org/libre/1.0.3), kura izvada posta autoru, tas nav nepieciešams. Neatradu kur var izslēgt lai nerāda autoru. Cik izpētīju tēmā ir tā autora izvadīšanas loģika. Ātrākais būtu aizkomentēt to koda daļu, bet izdomāju ka labi būtu uzlikt uz iestatījumu. Ar ko būtu jāsāk? Pa lielam tēmas konfigurācijā vajadzētu ievest ķeksi 'Show/hide author'.
 12. Sasa

  PostgreSQL lock

  https://www.postgresql.org/docs/9.1/static/sql-begin.html begin; select * from users where id = 5395 for update; update users set email = 'cooolmail@mailinator.com' where id = 5395; commit; Ja pareizi saprotu begin; commit; visu saliek vienā transakcijā, un ja nebūs nostrādājis commit's ieraksts ID = 5395 nebūs pieejams citām darbībām un tās gaidīs kamēr ieraksts būs atkal pieejams.
 13. Full time ofisā, Rīgā.
 14. ORM'am pasaki ka vajag arī sakārtot. Īsumā no DB atgriez jau sakārtotus datus.
 15. Ja saprotu pareizi tad table1 "c" kolonai jāveido sava tabula, jo ja table 1 "c" kolonnas vērtības vēlies rādīt dropdownā, tad tas sanāk tāds kā klasifikators. Table 2 "e" insertots tiks tikai table 1 "c" kolonnas ID.
 16. Var nedzēst lai saglabājas vēsturei, pieliec aktivitātes pazīmi un uzseto 0, ja dzēst. Kad jāatlasa atlasa visu kam aktīvs 1. Īsti nav tas ko autors vēlas, bet var padomāt ārpus kastes.
 17. Googles rezultātiem gāju cauri, būs vien jāmēģina.
 18. Nav skaidrs kā python'ā izsaukt postgres storēto procedūru.
 19. postman vietā man labāk patīk https://chrome.google.com/webstore/detail/dhc-rest-client/aejoelaoggembcahagimdiliamlcdmfm
 20. Ideja sekojoša veikt pieprasījumus uz vairākiem URL'iem lai process būtu krietni ātrāks visu var paralēli laist un tad rezultātus apvienot. Esmu ticis tik tālu: import threading import time import logging logging.basicConfig(level=logging.DEBUG, format='(%(threadName)-9s) %(message)s',) class ThreadPool(object): def __init__(self): super(ThreadPool, self).__init__() self.active = [] self.lock = threading.Lock() def make_active(self, name): with self.lock: self.active.append(name) logging.debug('Running: %s', self.active) def make_inactive(self, name): with self.lock: self.active.remove(name) logging.debug('Running: %s', self.active) def threader(semaphore, pool, results): logging.debug('Waiting to join the pool') with semaphore: name = threading.currentThread().getName() pool.make_active(name) #time.sleep(3) results.append(name) pool.make_inactive(name) if __name__ == '__main__': results = [] pool = ThreadPool() semaphore = threading.Semaphore(7) threads = [] start_time = time.time() for i in range(20): t = threading.Thread(target=threader, name='thread_'+str(i), args=(semaphore, pool, results)) t.start() threads.append(t) for t in threads: t.join() print results print("--- %s seconds ---" % (time.time() - start_time)) Vēl ir nepieciešams ierobežot vienlaicīgo pieprasījumu skaitu. Tik cik šobrīd izskatās ka viss strādā. Vai ko var uzlabot?
×
×
 • Create New...