Jump to content
php.lv forumi

MarisJanis

Reģistrētie lietotāji
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

MarisJanis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Jā, paldies par ieteikumiem! Jautājums ir atrisināts citādākā veidā. Mans "maizes" darbs nav programmēšana, bet smadzeņu pakustināšanai tas ļoti noder un cik es ar programmēšanas lietām esmu darbojies, esmu sapratis, ka vienu jautājumu var risināt n`tajos veidos. Laiku tas, protams, prasa, bet rezultātu var dabūt arī pilnīgs čaiņiks šajā jomā.
  2. Nē, šis nav mājasdarbs, atzīmes vai kredītpunktus par to nedos :-) Darba vietā nedaudz darbojos ar M$ access datubāzēm, bet vajag tā, lai šīs db nav piesaistītas vienam konkrētam lietotājam, bet vairākiem darbiniekiem. Šajā pašā formumā izlasīju par to, ka jēdzīgs variants ir šādu db uzturēt mysql un darbināt caur web lapu un php skriptiem. Sāku no nulles, caur Xampp un phpMyAdmin datubāzi un tabulas ir uztaisīt vienkārši, html formu piemēri datu pievienošanai mysql datubāzei izmantojot form action="action-table2.php" method="post" internetā ir daudz, bet neesmu atradis nevienu jēdzīgu piemēru kā html formā realizēt to, ko es jautāju pirmajā postā. Un neizdodas man Jurčika ieteikumu realizēt. Nesaprotu kur likt šo: $c = $pdo->query('SELECT DISTINCT... Pēc loģikas tas iet php failā form action...php, bet nesanāk.
  3. Sveiki, kungi, Lūdzu, palīdziet iesācējam php un mysql jomā. Sekojoša situācija - vienā mysql DB ir divas tabulas - table1 un table2, table1 sastāv no kolonnām "a", "b" un "c", table 2 ir kolonnas "d", "e" un "f". Jautājums - kā panākt, lai html/php formā, kura nodod datus 'table2' kollonā "e" ievieto konkrētu ierakstu (pieņemu, ka tas ir query rezultāts) no table1 "c" kolonnas. Respektīvi, table2 formā "e" kollonas laukam ir kaut kāds dropdown list no table1 "c" kollonas, lietotājs izvēlas vienu vērtību un tā tiek saglabāta table2 "e" laukā. MS accessā tas darbojas vienkārši, bet kā to izdarīt ar php/mysql. Pateicos!
×
×
  • Create New...