Jump to content
php.lv forumi

Kā labāk - jauns php fails vai switch?


yeahz

Recommended Posts

Es daru tā:

domains.com/pirma_dalja/naakamaa_dalja

 

Viss ar htaccess tiek laists caur index.php failu, kurā tiek ielādēta kodola klase, kura apstrādā urli, paņem pirmo daļu no urļa un pēc tās izvēlās kontrolieri, kontrolieris savukārt, ja nav norādīts savādāk, automātiski ielādē kontrolierim piederīgo templeitu un, ja norādīts parent kontrolieris, tad isauc to, kurš savukārt pirmā kontroliera uzģenerēto HTML iesprauž savā templeitā, kurš parasti ir lapas pamattempleits.

 

Tātad, ja es gribu izveidot jaunu sadaļu, tad man ir jāizveido attiecīgi sadaļas mape ar kontrolieri un defaulto templeitu, nekur nav jāraksta includes vai jāpapildina sviči.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau par šo visu, tad pie reizes:

 

Kas viņam te nepatīk? Pirmo reizi man kaut kas šitāds iznāk ārā ja ir ieslēgts error_reporting(E_ALL);. 6. līnija

switch ($_GET['page']) {

 

Notice: Undefined index: page in ...index.php on line 6
Link to comment
Share on other sites

yeahz - tu esi uzķēris vilni - ja jau reiz mācies programmēt uz php, tad mācies to ar error_reporting(E_ALL) vai pat ar vēl plašāku error reportingu, savādāk nav jēgas.

Attiecībā uz tēmu:

include un switchu lietošana, protams, ir diezgan primitīvs risinājums, bet teiksim tā - diezvai ir jēgas likt nopietnus dziļus debeskrāpja cienīgus pamatus lauka atejai. Skatās pēc vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...