Jump to content
php.lv forumi

Web Developer

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

About Web Developer

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. Labāk taisi citu spēli ar citu ideju! Šīs spēles ideja diemžēl ir izgāšanās! Tā nu tas ir, jo pirmkārt - "spēlējamības" un grafikas ziņā krietni labākas spēles bija jau 90tajos gados, otrkārt, arī online spēles tagad jau ir daudz daudz krutākas, tu vienkārši paņēmi par "paraugu" laikam krievu tīņu ražojumus, kurus savējie urļaki sīkie vien savā starpā spēlē. Es līdz tādam līmenim nenolaistos! Tad labāk netaisīt NEKO, nekā taisīt SŪDU! Jo sūds tomēr smird, salīdzinot ar svaigu gaisu! :)
 2. Šorīt ieskatījos Warxy, domāju, codez tak īstenībā būs bijis tik kruts kā viņš te visiem stāstījis un spēlītei būs vismaz pieaudzis spēlētāju skaits nu uz pāris simtiņiem, bet nē - tie paši 25, laikam cilvēki, kam tiešām nekā cita dzīvē nav, tur kaut kādus punktus sev saģenerējuši! Vecais, vai nu tu savas spējas esi pārvērtējis (runāji tu vairāk, nekā spēj - tas ir raksturīgi muldoņām starp citu), vai arī tu vienkārši "klusām slēp" savas "patiesās spējas", par ko es nereāli ierēcu! :D Domāju, ka tu esi viduvējais indiešu frīks un nav ko tev zīmēties, gaidam no tevis LABĀKU garadarbu, bet pagaidām nekas... Jebkurā gadījumā, codez - laiks ir atzīt, ka tava spēlīte ir FAIL!!! ;)
 3. Tā arī netika parādīts kods! Es varu uztaisīt spēli ar tiešām profesionālu kodu. Labi, es to spēli taisīšu pusgadu vai pat gaduvarbūt, bet par licenci es prasīšu ne vairāk kā 20 USD! Jo es zinu, kas un ko maksā!
 4. Tā arī nesapratu, kas tai spēlē tik "labs", ka man par to būtu jāmaksā 60Ls. Tu maz zini sīci, cik tas ir 60Ls? Tas ir vairāk kā 100USD! Labāk paskaties kādu SOFTUS VAR IEGĀDĀTIES PAR 100USD INTERNETĀ!!! Un tad piedāvā savus mēslus par normālu summu, manuprāt, 0.10Ls sākumam būtu adekvāta cena.
 5. elans, nomierinies, bērns. Es saku - PARĀDI KODU! Ko tu domā, kāds normāls cilvēks maksās kaut 1.50Ls par kaut kādu mistisku "spēli", kas patiesībā ir murgs?
 6. Tu domā, ka no tām bildītēm var spriest kaut ko par tavu "spēli"? Kodu parādi! Ja kods ir sūds, tad spēle ir sūds un viss! 60Ls par nekur nevajadzīgu sūdu maksāt? Tu zini, ko var nopirkt par 60Ls - konkrēti kvalitatīvas lietas! Un ja gribi kaut ko PĀRDOD, tad pārliecinies, vai kods ir labs un profesionāls, jo par velti var dabūt profesionāli veidotus kodus! Bet es par to tavu spēli nemaksātu pat 5Ls, ja nesaprati, uzdod sev retorisku jautājumu - cik tu būtu gatavs maksāt par manu fekāliju caurspīdīgā maisiņā?
 7. Nu, codez, kādi panākumi tavai "dižspēlei"? :) Izskatās, ka ir jau veseli 25 kaut cik aktīvi lietotāji - Apsveicu - Jubileja - nosvinam? ;)
 8. Manuprāt, tās lekcijas ir diezgan bezjēdzīgas - ja tur māca vēl "font" tagus, tā jau vispār ir aizvēsture (skatoties "web development" kontekstā)! Font tags jau sen ir "deprecated", nav pareizi to mācīt kā lietojamu tagu. Manuprāt, skolās jābūt kā izvēles priekšmetam "Ievads interneta attīstībā", jo interneta lietošanu un māju lapu atvēršanu gan vajadzētu iemācīties obligāti - tai starpā - pārlūkprogrammu izvēli, lai cilvēks zin, kāpēc Firefox ir labāks par IE! :D
 9. Kur ir tava atbilde, 2easy? Vai esi nepilngadīgs?
 10. Kā tad tā? Galvenie personāži - "bubu" un "codez" nav atbildējuši? Kur jūsu atbildes, urbji? :)
 11. Ko nozīmē neprecējies, ir bērni? Civillaulība? :> Tik tāpat interesējos... (tāpēc jau te ir netēma)
 12. Atbildēšu pats arī pirmais un taisnību. :) Man ir 26 gadi, esmu neprecējies, nav bērnu. Pieredze komerciālā programmēšanā - aptuveni 5 gadi (varbūt "tīrā" pieredze, kad esmu nodarbojies ar to 8h diennaktī - 3-4 gadi). Kā ar jums?
 13. Skatos, te nevar saprast - daudzi tā kā mazi, daudzi tā kā pieauguši, bet viss tāpat ir pietiekami anonīmi, tāpēc nopietni atbildiet, lūdzu, katrs uz sekojošiem jautājumiem (protams, ja nav noslēpums): 1) cik Tev gadu? 2) vai esi precējies/neprecējies un ir/nav bērnu? 3) tava aptuvenā pieredze, programmējot komerciāli (tas ir - kā darbs, peļņas gūšanas nolūkos) - cik mēneši, gadi?
 14. Problēma ir bibliotēkas, Aleksejs... Vai es tagad dabūšu perfekti darbojošas bibliotēkas, adapteru klases visām šīm DB uz manis izvēlētas valodas (vienalga, vai python, vai ruby on rails, vai php, vai java, vai .NET - man jābūt tādām iespējam...)??? Datu glabāšana un to menedžments ir viens, bet otra lieta un ļoti svarīga lieta ir, ka šos datus obligāti vajadzēs izmantot saistītām aplikācijām, tai skaitā web aplikācijām!
 15. Paskaidrošu vēl, ka switch attiecas uz viena mainīgā vai izteiksmes vērtību, respektīvi, šo: if (x == 1) { execute1(); } else if (x == 2) { execute2(); } else if (x == 3) { execute3(); } else { executeDefault(); } var uzrakstīt sekojoši: switch(x) { case 1: execute1(); break; case 2: execute2(); break; case 3: execute3(); break; default: executeDefault(); } Izskatās taču "advancētāk" vai ne? Turklāt var arī apstrādāt vairākus gadījumus un sazarot tos uz vienu rezultātu, rakstot tikai vienreiz. Lielākoties tas ir stila, koda skaidrības un lasamības labā!
×
×
 • Create New...