Jump to content
php.lv forumi

CMSi


Java

Recommended Posts

Manaa gadijuma: Nafig lietot 3 dazadas sistemas? Pirmais, ja runajam par Joomlu: ok rakstiem, zinam ir okey, bet ja tu gribi forumu klat, liec phpbb. Kapec vajag katrai lietai savu sistemu, ja visu var palikt zem vienas ar vienu uzbuvi. Manis pec lietojiet kaut vai pasa veidotu, vienkarsi katrs lieto ko grib. Es tak ar nesaku, ka tagad JAVA jocigi dara, ka lieto pats savu CMS. Enyway, te pedeja laika parak lieli pro saradusies, bus kadu laiku japazud.

 

Izteicu, tikai savas domas. Dizains jau nav problema, to var nomainit ari taa, ka nekas neliecinas par forumu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

man gatavos CMSos, piemēram joomlā (mans favorīts), patīk ka ir gatavs dizains un kods. Es tos izmantoju, ja man ir jāuzliek kāda sava lapa. Es neesmu tas iedomīgais klients, kuram vajag informatīvai lapai (ar apmeklējumu 100 cilvēki mēnesi) taisīt personīgo dizainu. Paņēmu, uzliku un lietoju - 30 minūšu darbs. Tas pats ar worpdpess, ja man vajadzēs blogu, tad es vienkārši paņemšu to un nečakarēšos. Protam es varētu pats savu blogu uztaisīt, tas neaizņemtu ne vairāk par 4 stundām, bet vai ir jēga, ja es izmantošu visu defaulto un neko netaisos mainīt.

Bet ja taisu kaut ko savu, tad ņemu savu uzcepto CMS (vai freimworku).

plusi savējam

1) bez jebkādam problēmam pielieku jaunu fīču, kādu tikai vien spēju iedomāties - protams saprāta robežas

2) varu precīzi noteikt laiku izstrādei

3) orientējos savā kodā, un tāpēc pie kļūdu parādīšanas varu operatīvi visu salabot

4) salīdzinājumā ar CMS kombainiem, manējais ir ļoti vienkāršs

5) sākuma instalācijā es izmantoju tikai divas tabulas (mysqlā)

 

tas tā, īsumā.

droši vien savu CMS arī uzlikšu publiski, lai interesanti varētu papētīt. Vienu pluginu (vai fīču) jau biju ielicis, bet intereses jau nav http://codes.termi.lv/php/termimvc/4-termi...translater.html . Varbūt apraksta pa maz vai kā.

Link to comment
Share on other sites

Ok , man pēdējais jautājums:

 

Ko tad reāli no CMS vispār te daudzi sagaida?

 

Ok CMS ir sadaļas, kategorijas, meklēšana, RSS, sitemap, SEO, etc, galvenais ir info, raksts. Kāda tam ir šķirba, vai viņš tiek vilkts laukā no foruma kategorijas vai atkal no kādas citas sistēmas, kas tā pat info ņem no datubāzes.

 

Vismaz būtu kaut kādi 10 iemesli, kāpēc man viņu nelietot un lietot teiksim Joomla, tā būtu cita lieta.

 

Kā jau teikšu 6 reizi, esmu tikai vēl web lietās jauniņais, tāpēc man nav pat vēlēšanās te gudri ar kādu lekties, bet man liekas, ka te dažs labs neizprot CMS nozīmi, kā tādu.

 

Alles no manas puses.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Prognozēju, ka dienas beigās šajā topikā būs piecas lapas un tēma būs novirzījusies uz programmētāju algu apspriešanu... :D

Es domāju, ka tie, kas ņemās ar gataviem CMSiem patiesībā ir baigie ....... (ieliekat paši pēc savas sirdsapziņas) un saņem MAZAS algas, jo ar tiem var darboties katrs iesācējs un tāpēc tirgū ir reāls dempings.

Java, reāli pasaki, cik lielu algu tu saņēmi, kad darbojies ar CMSiem?

Labāk paņem izrēķini vienu no tiem LIO 4 vai 5 zvaigžņu uzdevumiem kā solīji. Un neatrunājies ar laika trūkumu, šeit forumā redzams, ka laika tev ir gana.

Link to comment
Share on other sites

Java, reāli pasaki, cik lielu algu tu saņēmi, kad darbojies ar CMSiem?

Labāk paņem izrēķini vienu no tiem LIO 4 vai 5 zvaigžņu uzdevumiem kā solīji. Un neatrunājies ar laika trūkumu, šeit forumā redzams, ka laika tev ir gana.

 

Es savus cmsus izmantoju tikai papilddarbos un tur nebija alga, vienkārši norunāta cena par darbeli un viss :P

 

Man tiešām nav laika, jo olimpiādes uzdevums nav uzrakstīt pāris postus forumā, darba laikā es blakus darbus nedaru (postēšana forumā nav blakusdarbs), pēc darba man laika paliek pārāk maz un zināji, ka cilvēkam arī ir jāatpūšas?

 

Kad būs luste un nedaudz laiciņš pieķeršos tiem uzdevumiem klāt, aizmirsis neesmu!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tie, kas ņemās ar gataviem CMSiem patiesībā ir baigie ....... (ieliekat paši pēc savas sirdsapziņas) un saņem MAZAS algas, jo ar tiem var darboties katrs iesācējs un tāpēc tirgū ir reāls dempings.

wtf? A kas vainas izmantot ko gatavu, lai panāktu vajadzīgo rezultātu? Jeb tu esi kārtējais divriteņu-izgudrotāju pārstāvis? Tiešām nesaprotu jūsu visu (codez&Java&Squad) argumentus te pēdējā laikā...

Link to comment
Share on other sites

Developeris, kas savā mūžā nav uztaisījis nevienu kaut vienkāršu sistēmu - vai tas būtu cms, forums utml. nav īsts developeris, jo nav guvis nozīmīgo pieredzi! :P Kaut ko ātri samuļāt liecina vai nu par slinkumu vai nepacietību kopā ar ne visai augsto intereses rādītāju par šo darbu, kas tikai nāk par ļaunu - labs programmētājs nevar būt tāds, kuram neinteresē programmēšana un, kurš nespēj nosēdēt pacietīgi stundām pie datora un risināt problēmas...

Link to comment
Share on other sites

nespēj nosēdēt pacietīgi stundām pie datora un risināt problēmas...

Īstās problēmas nerisina pie datora, bet gan ar dūrēm uz ielas.

JAVA, ja neesi kārtīgi izkāvies kādreiz, tad neesi nemaz īsts programmētās, jo nemāki risināt problēmas.

JAVA, cik kg spied uz krūtīm?

Link to comment
Share on other sites

Kaušanās galīgi nav manā stilā, varbūt tev patīk, bet es tomēr uzskatu, ka izkausies, sasitīsi galvu un nevarēsi pēc tam paprogrammēt... Labāk citus sporta veidus... Es jau saprotu, ka tev ar Čaku Norisu intīmas attiecības, bet paldies - es jūsu draudzībai pa vidu nejaukšos! :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...