Jump to content
php.lv forumi

Ko jūs domājat par darba devējiem?


Squad

Recommended Posts

JAVA, ar tevi ir nogurdinoši diskutēt, jo tava loģika ir maza bērna līmenī.

Tu kā uzņēmējs pretī ieguldi savu darbu, savas vadīšanas spējas un arī savu ideju.

 

Aleksej, pēc pirmo 5 minūšu filmas skatīšanās, gan pēc balss intonācijas, gan pēc tekstu formas, ir viegli saprast, ka šī filma ir tipiska demagoģijas filma. Tātad filmas taisa parasti, lai iegūtu popularitāti, piemēram, tādai pašai grāmatai, bet grāmatas ASV ir liels bizness.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

codez - atkārtošos! Dzīvē viss nenotiek tā kā tavos slapjajos sapņos, dzīvē viss notiek savādāk! Cik tev ir bijusi lielākā nauda makā? Tu vispār grāmatvedību, finanses esi mācījies?

Tu vari mēģināt apkrāpt lētticīgus cilvēkus, bet nopietns cilvēks, kas ar savu prātu un darbu ir nopelnījis lielu naudu, to nedāļās kuram katram "mākoņu stūmējam" pa labi un kreisi!

Pieņemsim, man ir viens miljons brīvas naudas, ko esmu gatavs ieguldīt.

Tu atnāc ar savu grandiozo "ideju" un saki, lai es ieguldu tavā topošā uzņēmumā tieši miljonu latu, pretim es dabūšot 10% peļņas! Es protams, noklausītos tavu ideju līdz galam un neatkarīgi no tās palūgtu apsargiem, lai tevi izsviež ārā ar labu atvēzienu - kājas spērienu tev pa dibenu! Kāpēc? Jo tā ir mana nauda un kaut kāds sīks gailis iedomājies, ka varēs uzvārīties uz tā! Tici man, neviens no tiem VC nav TIK stulbs! Tu ar savu ideju vari iet zem tilta, bez naudas nekādi! Ar to pašu darbu - vari tirgot kartupeļus uz tirgu! Pie tam, to naudu tu nevarētu saņemt uzreiz, to tu saņemtu tikai pret čekiem un pavadzīmēm!

Es vienkārši paskaidroju, kā tas reāli varētu izskatīties...

Link to comment
Share on other sites

Pieņemsim, man ir viens miljons brīvas naudas, ko esmu gatavs ieguldīt.

Un kurš tagad te sapņo slapjos sapņus? :D

 

Tici man, ...

Uz kāda pamata, neesi pierādījis sev, lai tev ticētu.

 

neviens no tiem VC nav TIK stulbs!

Un tu esi gudrāks par visiem VC?

Tad kāpēc gan ir vesela grupa VC, kurus sauc par Angel VC, kuri dod naudu idējām vai tiktiko iesāktiem, bet vēl peļņu nenesošiem projektiem un par to saņem 10% robežās daļas?

Angel VC labi zin, ka viņi investēs 5 kompānijas, 4 neizcelsies, bet piektā nesīs 10 kārtīgu atdevi viņa investīcijām.

Tāpēc Angel VC dod investīvcijas vidēji 10-20% no piedāvājumiem.

ASV, piemēram, parasto VC un Angel VC naudas apjoms ir aptuveni vienāds un nosaukt 25 miljardu industriju par stulbeņiem ir bērnišķīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tavas teorijas. Te

Tad kāpēc gan ir vesela grupa VC, kurus sauc par Angel VC, kuri dod naudu idējām vai tiktiko iesāktiem, bet vēl peļņu nenesošiem projektiem un par to saņem 10% robežās daļas?

Angel VC labi zin, ka viņi investēs 5 kompānijas, 4 neizcelsies, bet piektā nesīs 10 kārtīgu atdevi viņa investīcijām.

sanāk 80% zaudējums no ieguldītās naudas. :))

Link to comment
Share on other sites

Ai, labi, tiešām jau sen aizgājusi beztēma.

Ja uzskatat, ka esat viegli aizstājami, vai esat vienkārši vergi, vai vēl nezin kas un jums nepienākas daļas uzņēmumā, tad neprasiet un dzīvojiet no algas uz algu. Es uzskatu savādāk un, ja turpināšu strādāt kā darbinieks, strādāšu tur, kur pašlaik, vai citur, tad tikai tad, ja saņemšu atbilstošas daļas uzņēmumā, kā tas ir tagad.

Katrs mēs tērējam savu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

codez - teikšu godīgi - tu te reāli pūt "ziepju burbuļus" visiem, cerot, ka varbūt kāds tev noticēs? Un par to miljonu - to gan es nepielīdzinu "slapjiem sapņiem", es to pateicu, kā piemēru, lai tev skaidrs, ka miljonāri tāpēc ir miljonāri, ka viņi neiet kāst naudu tāpat vien!

 

Pēc tava teiktā sanāk, ka miljonāram ir izdevīgāk aizbraukt uz Lasvegasu un paspēlēties kārtīgi pa bezlimita kazino - tur viņam ir lielākas cerības vinnēt naudu, nekā uz taviem "slapjajiem 10%", pie tam - tur uzreiz!

 

Cik var atkārtoties... Iedomājies sevi reāli tāda VC vietā un tad pasapņo - kā tu izdotu savu naudu? Vai nopirktu prestižu īpašumu vai labāk atdotu kādam "zaļknābim ar ideju" pretim cerot uz 10% peļņas!

 

Un ja tu būtu tiešām mācījies ekonomiku un uzņēmējdarbību, tad saprastu, ka parasti uzņēmumam līdz pat pirmos 3 gadus pēc kārtas ir tikai zaudējumi, tikai pēc tam tas nes peļņu... Kā tu taisies nopelnīt 10kārtīgi atpakaļ - tas ir 1000% peļņu? Kamōn, pat ieroču un narkotiku biznesā tāds peļņas procents ir retums!

Link to comment
Share on other sites

Cik var atkārtoties... Iedomājies sevi reāli tāda VC vietā un tad pasapņo - kā tu izdotu savu naudu? Vai nopirktu prestižu īpašumu vai labāk atdotu kādam "zaļknābim ar ideju" pretim cerot uz 10% peļņas!

Man nav jāiedomājas, tas ir fakts, ka Angel VC industrija ASV ir 25 miljardi gadā, patīk tev tas vai nē.

 

Un ja tu būtu tiešām mācījies ekonomiku un uzņēmējdarbību, tad saprastu, ka parasti uzņēmumam līdz pat pirmos 3 gadus pēc kārtas ir tikai zaudējumi, tikai pēc tam tas nes peļņu... Kā tu taisies nopelnīt 10kārtīgi atpakaļ - tas ir 1000% peļņu? Kamōn, pat ieroču un narkotiku biznesā tāds peļņas procents ir retums!

Angel investori parasti iegulda ar mērķi pārdot savas daļas, nevis atpelnīt ieguldījumus peļņā. Angel VC skatījumā, veiksmīga uzņēmuma vērtība 3-5 gados ir jāizaug no 1miljona līdz 100 miljoniem, kaut peļņa var būt arī tikai 1M-2M gadā. Pēc šiem 3-5 gadiem AngelVC savus 10% pārdod par 10M. Lielais peļņas procents Angel VC gadījumā jāskata paralēli arī daudzām investīcijām, kuras aiziet zaudējumos. Ja Angel VC iegulda mazāk riskantos pasākumos, tad arī zaudējumu procents ir mazāks, bet arī atdeve no viena veikmīga ieguldījuma ir mazāka.

 

P.S. Tu esi tirgojies ar ieročiem un narkotikām, ka zini kāds ir peļņas procents šai biznesā? ;)

Link to comment
Share on other sites

Uff, mans viedoklis sakrīt ar codez viedokli...

 

Un jā, codez, ņemoties pa backsteidžu, nevaru izprast, kas varētu iet, cik par to prasīt un pat ja es varu un patiesībā esmu uztaisijis labas lietas, nav iisti skaidrs, kaa to izverst par pelnosu pasakumu, jo - laiks aiziet kodejot. Bet atrast kadu sakarigu kas varetu nemties ar sales ir pagruti taa pasa iemesla delj. Ir tikai sajuuta, ka to varetu vienkarsi izdarit, bet sis vienkarsi ir maza, nepaarlecama plaisa.

 

Es uzskatu, ka ja tiek taisita firmele, tad darbiniekiem pienakas dalja, jo kaa jau codez teica, nejau strunta kapeikaam vinji straadaa... straadaa delj nakotnes un taa atdeve, kas ir stradajot sev, nav salidzinama ar to, kas tiek darits, sezot uz algas un stundaam. Domajiet man vajag 1000 Ls algu? Taas kapeikas man nav vajadzigas ... (uz kopeejo iespeju fona pasaulee taas ir K A P E I K A S ... tas vspar nekas NAV, LIM NULLE, 50 Ls dienaa) .. Protams, ir cilveeku, kuri ir loti piezemeti savos sapnos un 1000 Ls + darbinieka statuss ir viss ko viniem vajag.... nu jaa diez vai tadi gaja un plosijaas pa olimpiaadeem.

 

ta jau labak es stradasu pa 200 Ls menesii kaut vai divus gadus, ja tas ir pasakums, kurs man pec tam pieder (dalaas) un nes pelnju (nevis menesalgu), un esmu brivs un neatkarigs cilveks un varu nodoties nelielai atputai un tad kerties pie nakamajiem kalniem.

 

p.s. protams, majaslapelju cepsanas bizness ir suiciids no pirmaas dienas..

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

Jauniešu maksimālisti... Zaļknābji, kad jūs beidzot sapratīsiet, ka jāstrādā ir visu mūžu cilvēkam un cilvēks bez darba ir morāla lupata... Priekš tam ir dots brīvais laiks (brīvdienas, atvaļinājumi utt.), kad varat atpūsties! ;)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...