Jump to content
php.lv forumi

kā to var paveikt, uz klikšķa parādās!


tk1

Recommended Posts

nu nav labi slept / raadit tr / td elementus....

Tam domati Block elementi ...

 

tk1 --> Nu es tachu tev uzrakstiju gatavu skriptu...

Liec tos DIV ieksh tabulas un mani peec vajadziibas... (mazliet gan naksies modificeet to funkciju , bet pamatprincips jau nemainiisies...)

 

Kristabs--> nav labi dod elementam ipashibu un nenoraadiit tieshi kaadu (block/ none utt..) --> katrs brauzeris to interpretees kaa ienaaks praataa....

(jepkuraa gadijumaa gala variantaa vinja buus, tik jautaajums kaada....)

Link to comment
Share on other sites

Kristabs--> nav labi dod elementam ipashibu un nenoraadiit tieshi kaadu (block/ none utt..) --> katrs brauzeris to interpretees kaa ienaaks praataa....

 

Ja nemaldos, tad tā īsti nav. Ar JS, setojot tukšu CSS vērtību, tas uzstādīs "noklusēto" vērtību - to vērtību, kas bija pirms JS vispār kaut ko pamainīja. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

atceros ka mainījis display="none" uz display="" un atpakaļ esmu jau no laikiem, kad par tādiem block un inline vispār dzirdējis nebiju, bet nevienu reizi neesu uzrāvies uz tā, ka kaut kas parādītos/pazustu kaut kā mistiski un ne tā kā tas būtu "normāli", slēptas tā ir arī tabulu rindas, un ne vienu vien reizi.

Link to comment
Share on other sites

Ar JS, setojot tukšu CSS vērtību, tas uzstādīs "noklusēto" vērtību

ja ieprieks nekaa nebija tad Uzstaadiss Brauzera nokluseeto --> tieshi to es teicu ...

Un kaa brauzera razotaaji buus izdomaajushi kaa "pareizaak" taa arii buus..... (nav nekadas garanitjas ka buus tieshi tas ko velies...)

Link to comment
Share on other sites

Pirmo jautājumu nesapratu.

Par otru un trešo: tu taču iekš CSS nedefinē ar roku pats, kuri ir inline element, kuri ir block elementi, kāds tiem būs defaultais platums etc ? Kaut kādā mērā taču tu uzticies pārlūka renderēšanas dzinim ? Tāpat arī šinī gadijumā. Kas tu domā, ka ja atverot lapu ar <div> elementu, kurš pēc atvēršanas tiek nohaidots ar display: none;, bet pēc tam ar kaut kādu onclick eventu parādīts, izmantojot JS tukšo setošanu, pārlūks parādīs to elementu kaut kā savādāk nekā pirms tam pie atvēršanas ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...