Jump to content
php.lv forumi

tk1

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

About tk1

 • Birthday 07/04/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://pavlo.lv
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  info@pavlo.lv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dobele, LV

tk1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Nu es, gribēju kādu sistēmu, jau gatavu..tāpēc prasu - vai kāds ar tādu nav saskāries? :(
 2. Sveicināti atkal. Šobrīd meklēju diezgan specifisku un drošu bilžu augšupielādes sitēmu. Prasības būtu tādas: 1) pie augšupielādes tiktu tikai katrs ar savu paroli. 2) katrai augšupielādētajai bildei automātiksi apakšā uzliktu noteiktu png failu. 3) sistēma nebūtu sarežģīta, jo ar to strādātu redaktori. Ja kādam ir bijusi saskarsme ar līdzīgu lietu, vai atrasts kāds, šāds skripts, būtu ļoti pateicīgs. tnq.
 3. Formāts pēc pls ir mp3.. A kā var ar windows media pleyer? esmu redzējis tādu variantu..
 4. Sveicināti, Vakar google meklēju kādu flash pleyeri kas varētu atskaņot pls failu, tas ir shoutcast interneta rādio. Atradu flam player, bet kas nespēja atskaņot norādīto formātu. ļoti ceru ka kāds jau ir ar to sask āries un varētu man palīdzēt. Ar cieņu, JansP.
 5. tk1

  Atstarpe, kā to labot?

  Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs Paldies :)
 6. tk1

  Atstarpe, kā to labot?

  html? kāpēc? ko dod html tags? P.S. Nepalīdzēja
 7. Sveiki. Mani ši problēma māc jau kādu laiciņu, es html kodu cenšos veidot diezgan saprotami un pārskatami, bet tas rada tādu, kā kļūdu visā lapā! http://www.btserv.org/sc/temp.page.php - šeit norādītais header un bodys tagi ir šķirti ar mistisku atstarpi. Vai to var labot? Paldies jau iepriekš!
 8. tk1

  png

  Paldies :)
 9. tk1

  png

  Tātad katrai ikonai nāktos likt style? Nebūtu kāds patīkamāks variants?
 10. tk1

  png

  Sveiki, man problēma ar png grafikām, dziļāk: Uz pārlūka FireFox viss ir labi, bet uz IE bildes nav caurspīdīgas, bet šaja gaidjuma ar zilu fonu. piemērs http://www.btserv.org/ - hederis, Ļoti vēlētos risināt šo problēmu! paldies!
 11. Sveiki. šoreiz mani interesē šāda veida skripts: Vai ko līdzīgu ie iespējams lejupielādēt, un ar kādiem atslēgas vārdiem man viņu meklēt! Tnq!
 12. tk1

  Validator

  Vai ir kāda ēra programma kas palīdz izglābt kodu no līkām rokām?
 13. tk1

  hostings trakerim

  man mērķi ir savādāki, man mērķis nav savākt latvijas lietotājus, bet gan progressā ir tulkošana ļoti daudzās valodās lai trakeri ērti varētu lietot daudzu zemju iemītnieki, un padomā vel daudzas unikālas lietas.
 14. tk1

  hostings trakerim

  un ko jūs sakat par solarf.lv ?
 15. tk1

  hostings trakerim

  cepums tev par siatu, ļoti izdevīgi domēni. Varbūt kādam jau ir pieredze? ar hostingu trakerim? Mērķis to ir pataisīt funkcionālu un ar daudz valodām, kā arī varbūt kāds var padalīties ar labākajiem traffika iegūshanas noslēpumiem?
×
×
 • Create New...