Jump to content
php.lv forumi

aizsargat bildes ar php


neprasa

Recommended Posts

a ko tad tu tur TAADU rādīsi ka vajag aizsargāt. - ja tikai savējajiem, tad paroli un miers.

ja visiem, un tās bildes tiešām ir tādas, ka kāds gribēs viņas tik ļoti downlodēt, tad atļauj, bet par naudiņām iedod paroli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu nez vai kads gribes cakareties ar print skreen un pec tam vel graizit! cik sapratu tad vieniga iespeja ir css? un ja bus css+js tad bus tapat drusku drosak, varu saderet ka tikai retais atsledz js

Es uztaisīšu skriptu, kas automātiski sagraizīs. Nopostēšu tepat forumiņā :)

Link to comment
Share on other sites

neizprotu shito jeegu. saglabaat kaa backgroud caur css veel virsuu caurspiidiigo.

mans browseris to novilka un tas ir mans, es daru ar savu mantu, ko vien veelos.

 

es taisiitu pleshaa. piemeeram man ir lielas bildes. es uztaisiitu logu nelielu - ekraanu. un navigaacijas pogas palielinaat, stump pa kreisi, pa labi. un sanaak, ka lietotaajs var izdabuut tikai printscreen, bet sliktas kvalitaates.

 

http://www.osy.lv/ vinjaam taa ir apmeeram. vinjam mazinja bilde pa kuru skaties lielo.

 

nu kaut kaa taa, vismaz lietotaajs nedabuus taadu pashu bildi. cipa tikai piraatisko versiju..

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs. (bubu)

 

pret to var aizsargaaties un diezgan labi, nu bet ok.

ko tad tev dos, ka tu dabuusi. tur tak var visu tik sarazhgiit.

es uzkatu flashu par savu paarluku, man nav jaapielaago nekas lietotaaja (ne css, ne js, ne html). tikai un vieniigi flasham. no kaa var secinaat, ka es savu paarluku varu sakodeet, kaa gribu.

Link to comment
Share on other sites

mja.... necaurspidigu, milzigu, melnu uzrakstu: "Ja nemaki zagt, tad nezodz" :)

 

 

Es uztaisīšu skriptu, kas automātiski sagraizīs. Nopostēšu tepat forumiņā :)
es gaidu :D :D Edited by 4e4en
Link to comment
Share on other sites

Kas par muļķībām? Kāda vēl runa var būt par kvalitāti?

Datora browseris attēlo 1:1 to, ko saņem no neta. Nav jau taču nekāds analogais signāls!

Un Print Screen vēl jo vairāk saglabā 1:1 to, kas ir uz ekrāna.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...