Jump to content
php.lv forumi

code taga skrollošanās


Recommended Posts

Skatos, ka tagad code tagos ielikts kods, ja ir pārāk garš, sāk skrolloties. Manuprāt, neder - pilnīgi nepārskatāmi, neērti, ka kaut kas mazā lodziņā tur jāskrollo un jāmēģina atrast. It sevišķi jau nu tas, ka platumā arī skrollojas.

Link to comment
Share on other sites

nee !!! manupraat nevajag, jo tad cilveeki vispaar neies liidz paste.php.lv bet visu gruudiis pa taisno....

un kas notiks kad pamainiisies foruma versija???

IMPHO ja ir luugums peec paliidziibas un kods ir garaaks par n rindinjaam tad vienkaarshi vinju dzeest aizvieojot to ar ierakstu par dzeeshanu un noraadi Kur vajag posteet...

+ dazreiz arii ir liederiigi posteet seit pat, it iipashi ja ir paliels paskaidrojoshais teksts (protams kodam jaabuut sapraata robezjaas, jo kuram tad patiik skroleeties...)

piemeeram :

kods sastaav no 3 daljaam (failiem) kur katrs ir 5 rindinjas garsh , nu neies neviens uz 3 dazaadaam paste adresem un nepeetiis, gribas lai viss buutu acu prieksaa...

Kaa arii, ir iespeeja Pilniibaa ignoreet shaadus paliidziibas luugumus un netbildeet , Ja posteetaajs Neciena paarejos, tad arii pats nav pelnijis cienju.

P.S. Vel jau taa lieta, ka iemaniisies neizmantot /code/ vispaar...., kas ir vel tragjiskaak...

Link to comment
Share on other sites

un kāpēc tad man būtu obligāti jālieto paste.php.lv? ja viņa nevar meklēt un vēlāk atrast to kodu ir nreāli, bet šeit vismaz ir meklēšana pa forumu?

kāpēc vajag vērt 10 logus/tabus vaļā un lasīt problēmas aprakstu vienā un meklēt problēmu otrā, ja to visu var izdarīt vienā logā un ja ir normāls monitors tad arī bez skrollēšanas.

tas ir viens vienīgs čakars.

Link to comment
Share on other sites

goldy, gribētos redzēt monitoru, kas spēj attēlot bez skrūlēšanas 400 rindas tekstu :).

 

Bet ja nopietni, tad ir vēl ok, ja liek max. 30 rindas koda iekš foruma, bet ja vairāk, tad gan labāk paste.php.lv

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

un kāpēc tad man būtu obligāti jālieto paste.php.lv? ja viņa nevar meklēt un vēlāk atrast to kodu ir nreāli, bet šeit vismaz ir meklēšana pa forumu?

kāpēc vajag vērt 10 logus/tabus vaļā un lasīt problēmas aprakstu vienā un meklēt problēmu otrā, ja to visu var izdarīt vienā logā un ja ir normāls monitors tad arī bez skrollēšanas.

tas ir viens vienīgs čakars.

 

Tāpēc, ka searchs kodam nav nepieciešams. Ko tu tur meklēsi? Forumā sameklē attiecīgo postu un tur būs links uz paste. Un tabi sanāk tikai divi :) Pie kam, forumā liels koda apjoms ir lieks. Liedz koncentrēties uz saturu. Pie kam, cilvēki pēc tam quotē visu postu, kas ir atkal stulbi.

Link to comment
Share on other sites

>Tāpēc, ka searchs kodam nav nepieciešams

un ja es piemēram gribu meklēt imagegif, bet tas pokemons ierakstījis postā "man neiet bildītes"? ko tas es atradīšu

 

>Pie kam, forumā liels koda apjoms ir lieks. Liedz koncentrēties uz saturu.

un vairāki logi koncentrēšanās spēju palielinā par 100% :D

 

>Pie kam, cilvēki pēc tam quotē visu postu, kas ir atkal stulbi.

uz pasaule īr divi bezgalīgi lielumi, visums un stulbums, un iespaidot kādu no tiem iz bezcerīgi.

 

>Bet ja nopietni, tad ir vēl ok, ja liek max. 30 rindas koda iekš foruma, bet ja vairāk, tad gan labāk paste.php.lv

 

parasti gan problēma ir max 10 -15 rindiņās atrodama un apskatāma, tas ja kāds iepostē kaut kur novilktu login.php failu uz 3000 rindiņām un prasa kā nomainīt input backgroud-color nav šī foruma problēma, tādus postus ir jādzēš ārā

Edited by goldy
Link to comment
Share on other sites

Tad jau daudz reālāks risinājums ir sasaistīt paste.php.lv ar forumiem un searchu, pieglabājot pastē refererus un tā. Vairāki tabi ir labāk, nekā tas, ja tev visu laiku jāskrollē uz augšu/leju, lai atrastu konkrētu koda vai problēmas apraksta daļu.

Link to comment
Share on other sites

laacz, bet ko tu saki par koda izgaismošanu embedotajos kodos ? Man liekas, ka nebūtu slikta iespēja. Un šaubos vai tāpēc visi, kas iepriekš izmantojuši paste.php.lv (kas arī izgaismo kodu), pēkšņi aizmirsīs par to un postēs visu kodu pa taisno forumā.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...