Jump to content
php.lv forumi

suse, kubuntu... uzstādīšana


dd2

Recommended Posts

Gribētos atrast kādu cilvēku , kas palīdzētu man uz mana pc uzlikt, sniegt informācīju, kas un ko darīt, lai iegūtu funkcionējošu stāvokli, kādu no šiem suse 9 vai 10.0, kubuntu... vai kādu citu labu linux ,

 

 

Protams ja viss sanāks, norm samaksāšu !

 

 

droši rakstiet sarunāsim!

logo.jpg

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

Bet zinkas pa šteli man nav instalācījas disks, varbūt zini kādu normālu torentu vai kur citur novilkt ar normālu ātrumu, zb es vienreiz viklu un man kautkādas 14stundās=D, bet ja nē tad jāvelk tas pats

 

Cik sapratu tur nekas par wind instalu sarežģītāks nav, baigi labs istenibā

 

a un kādu disku man vilkt es te skatos googles tantes piedāvājumos , gadījumā nevajag vilkt skatoties pēc sava pc parametriem , man amd

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

 

klau ja laiks iemet informaciju, es palasiju un tur bija rakstīts "Vajadzīgi ir trīs SUSE Linux 10.1 diski."

bet atverot download lapu http://en.opensuse.org/Released_Version#Downloads tur ir 5 diski , kurus man vilkt nost , visus? apjuku vai prost vilkt visus un instalēt, noteikt tāja?

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

Nu droši vien, ka pirmie 3 ir obligāti, lai pabeigtu instalāciju, bet pārējie ir papildus softs.

aha tad pagaidām vilkšu pirmos 3, (droši 29 stundas=D nekas ir vērts , istenībā baigi vajag šo lietu uzlik!

lab tad redzēs, kas sanāks

Link to comment
Share on other sites

par amd+linux slikta pieredze. manā gadījumā bija ubuntu + A64... pamatīgi iebremzēja salīdzinājumā ar windiem + porti bija kkādi apdalīti arī... nu galīgi nepatika. uz intel kastēm cik lūrēju tā pati versija tikai priekš i* griezās uz urrā

Link to comment
Share on other sites

par amd+linux slikta pieredze. manā gadījumā bija ubuntu + A64... pamatīgi iebremzēja salīdzinājumā ar windiem + porti bija kkādi apdalīti arī... nu galīgi nepatika. uz intel kastēm cik lūrēju tā pati versija tikai priekš i* griezās uz urrā

 

Nuja , bet es itkā taisos izlikt suse, esmu dzirdējis normālas atsauksmes par viņu! ubuntu neēsmu pagaidām mēģinājis!

 

 

kādas ir jūsu domas par suse, (10.0) kāds iemet ziņu smile.gif? ātrums normāls?,

Skatījos screenus iepatikās +normāls apraksts katrā gadījumā būs kautkas jauns biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja gribi izspiest maximālo ātrumu, tad ņem gentoo.

 

bet cik esmu redzējis susi, tad man patika ka uzreiz pēc uzinctalēšanas jau ir gandrīz vis ko vajadzētu un nevajadzēja 'nedēļu' konfigurēt visādus sīkumus.

Link to comment
Share on other sites

cik paradoksāli tas nebūtu, tad jā - smukums & UI ērtums. Katrs distributīvs saliek tās izvēlnes dažādi, bet win-like,.. lai jūzeru īpatsvars būtu lielāks.

 

PS: neiet runa par frīkiem, kuri paši konfigu x-manageri... Piem fluxbox/*box arī tīri smuks un ērts un ar minimālisma piegaršu + nerunājot par ātrumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tač neizvēlējos susi tikai pēc smukiem screniem, saprotami kautkādus plusus deva, dizainu- to jau pats novelc un uzliec tjuningu kip=D , bet funkciiju izvietojumu kas un kā, lai pašam ērtāk un kautkas savādāk no windas , bet aprakts jau ar tiri tā nekas , tad jau matīs, kas pa mantu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...