Jump to content
php.lv forumi

No such file or directory in ...


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

Man tāds vienkārš jautājums. Nevaru izpildīt unlink() un rename() operācijas ar failiem, man tiek parādīts Warning:... un tālāk:

"No such file or directory in"

Kādi varianti, kāpēc tas tā var būt? Man pašam ir viens variants - dēļ tiesībām. Taču diemžēl arī chmod() funkcija uzrādā identisku rezultātu, ka nav tāda faila vai direktorijas. Fails ir - par to nav šaubu, kā arī visas iespējamās ceļa variācijas jau izmēģinātas, rezultāts nemainīgs.

Vai kāds var kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nu varbūt ceļš uz failu nav pareizs (global path) pamēģini

echo getcwd(); lai redzētu kāda direktorijā no konkrētais skripts ir un vai tā sakrīt ar to ko padod unlink().

Otrs teorētiski iespējams ka php process tiek "jailots" zem konkrētas direktorijas un ārpus tās netiek..

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl mēģināju jau ar visu document root, nekas nesanāk, pie tam esmu 100% pārliecināts, ka tur viss bija norādīts pareizi. Lieta tāda, ka iespējams tiešām ir uzliktas kādas ierobežotas iespējas veikt darbības direktorijos - respektīvi, te varētu būt saistība ar server konfigurāciju?

Link to comment
Share on other sites

Par document root un faila location - variet būt droši, tur viss ir kārtībā, kā arī kodu viss ir kārtībā - viss ir jau debugots un pārbaudīts, kā arī visas tiesības pārbaudītas.

 

PHP versija:

PHP Version 4.3.10

 

Sistēma:

FreeBSD 4.7-RELEASE

 

Hostings ir pašu serveris (firmas serveris).

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

Paaliecinies ka faili nav ar lielajiem/mazajiem simboliem !

90% gadijumos ir tieshi shii probleema.... (kaa arii izmantoti pareizie slashi - Win ir savadaak kaa UNIX)

 

P.S.  Index.php != index.php

21765[/snapback]

 

Diemžēl ar simboliem viss ir kārtībā - skriptam izdodas nolasīt direktorija saturu un izvadīt failu nosaukumus, taču nevar veikt unlink() un rename() - izvada jau minēto kļūdu.

Link to comment
Share on other sites

cwd ir tas pats root - respektīvi uz saknes direktorijas izpildās index.php - tas arī ir tas skripts, kas izpildās.

21766[/snapback]

 

`cwd ir tas pats root` - KAS IR TAS PATS? iepeisto ceļu! baidies!? nevienam te tavs ceļš nav vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...