Jump to content
php.lv forumi

Piedāvāju Hostingu


ouzo

Recommended Posts

Pēc konfigurācijas to jau var pateikt! Man pateica varāki džeki, kas jau ar hostingu vairākus gadus nodarbojas!

19909[/snapback]

 

nu man arī ir ferrari, nu un !?

a tu vairāk klausies tādus džekus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a, ko tad man klausīties, bomzi uz ielas, kas nemaz kompi nav redzējis! Un ja tiko pirktas detaļas, tad 6-7 stabus pavilks tā ka smērēts! Viena hostinga firma ar 512 operativo un 1GB DDRAM un LIX pieslēgumu mierīgi 4-5 pavelk! Tas jau ir pārbaudīts! Un ja ienāks arī 6 tūkstotis, protams mazliet jau sāks bremzēt, bet nevina daļa nenosvils!

Link to comment
Share on other sites

lietotaju skaits dienaa ne tuvu nav tas objektiivaakais peec kaa meriities. var tak hostet statiskas html lapinjas vai kaut kaadus monstrozaurus ar milziigam prasiibam kas uz typo3 taisiiti bez jebkaadas optimizacijas.

Link to comment
Share on other sites

Vienlaicīgi protams! Un tie 6-7 tūkstoši ir domātas PHP lapas ar vairākām funkcijām, MySQL izmantošanu un visu pārējo! Nejau kautkādi tur monstri! Bet ja tāds būtu viens uz visa servera, pavilktu gan!

Link to comment
Share on other sites

.. bet lapai 1000-2000 apmeklētājus dienā noteikti..
un
Vienlaicīgi protams! Un tie 6-7 tūkstoši ir domātas PHP lapas ar vairākām funkcijām, MySQL izmantošanu un visu pārējo! ..

19918[/snapback]

neko vairs nesaprotu, kaa tad tur ir iisti ar to cik pavilks :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kas vainas OS, piemēram ja paskatās ipriekšējos ierakstus, tad redzam, ka džekam ir vajadzīks instalēt MSSQL, ko var instalēt tikai uz Windows! Pie tam uz Windows serveriem darbojas arī no.lv un e-no.lv pasta serveris! Manuprāt tīri normāli strādā, arī php scripti!  <_<

P.S. Liels projekts manā izpratnē ir tāds, kuram ir vajdzīgi lielāki resursi, nekā vienkāršākai mājas lapai vai scriptu testēšanai!

19812[/snapback]

 

:lol:

 

aug jaunaa salvju cerinju paaudze!

Link to comment
Share on other sites

tad jau tew maatene jaamaina ....

un pieljauju ka tas otrs ar buus 100 % noslogots, jo ja shkiiba DB tad mysql valdiis :D ..

nu diez vai ar 1GB 6k pavilktu vienlaiciigi ....

draugiem ir 10k online, ja nemaldos tad vinjiem ir vismaz triis serveri.

tak to ... diez vai tew taa kaste 6k vienlaiciigi pavilks,jo

1) tew tur noteikti ir vairaakas lapas

2) diez vai visaam lapaam ir kaartiigi saindeksaatas tabulas ieksh DB

3) diez vai visi PHP kodi ir optimizeeti ...

---

ja pie tevis hosteejas projekts, kas aiziet un online ir teiksim 5k ... paareejaas lapas nomirst liidz ar ejosho projektu ...

taadas manas domas ...

aaa, par HDD taa arii laikam neteiksi ???

kaadi vinji tew ira ? :blink:

un ja nu es panjemu pie tewis hostingu un tavu WIN nolaizhu podaa ? :o :blink: :blink: :blink:

ko paarejie useri dariis ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...