Jump to content
php.lv forumi

Benvenuto

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  226
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Benvenuto

 1. Paldies, izskatās, ka strādā...
 2. Versija ir 2.7.1 un pie lasīšanas ir atķeksēts, lai rāda pilnu tekstu. Āreče, tava Opera ir gudra, bet, piemēram, nekur.lv rāda tādu pašu kastrētu bezattēlu un bezlinku versiju kā mans Firefox, līdz ar to problema nevarētu būt tīri lokāla.
 3. Lūk mans Wordpress RSS "fīds": http://www.nemirst.lv/feed/ Viss jau it kā labi, tomēr iekš šī RSS nezkāpēc neparādās attēli un tiek izravēti arī <a href> ārā. Turklāt katrs ieraksts parādās nepilnīgi - tikai tā sākums. Kur iespējams mainīt šīs lietas, lai raksts parādītos pilnībā un bez izravēta html koda un attēliem? Jau iepriekš sirsnīgi pateicos.
 4. Nujā, bet slinkums un līkrocība, saproti. Liekas jau - ja Google Analytics, tad labākais tirgū, bet šetev - anukatu rakstipats!
 5. Nu ne velna man tur neparādās. Nu par tiem banneriem tev taisnība, bet tad vismaz varēja izstrādāt iespēju Detalizēti/Nedetalizēti - pārslēgties starp diviem tādiem režīmiem. Viņiem tur Google šancē vieni no spicākajiem prātiem, bet kaut kā bijis pajāt...
 6. Vai kādam ir versija kāpēc Google Analytics refereru sadaļa ir tik nepilnīga? Ar to es domāju faktu, ka nav iespējams atrast precīzas ref. adreses. Piemēram, ja kāds ienācis manā lapā no foruma ar adresi: www.forums.lv/phpBB/topiks.php?view=207258902 tad manā Analytics tas parādīsies vien kā: forums.lv Tas taču man neko nedod... Varbūt es vienkārši neprotu atrast?
 7. Ē, ir noticis brīnums. Es laikam atkodu kā to paveikt. Paldies visiem, kas piedalījās.
 8. Es te paeksperimentēju un izskatās, ka nav gan atļauts - tb nestrādā šitāds variants...
 9. Šitas izskatās pēc apaches httpd.conf, bet tas man nederēs, jo tam es netieku klāt - mans vienīgais variants ir meklēt veidu kā to paveikt ar .htaccess, ja tas vispār ir iespējams.
 10. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu padalīties kādā veidā iekš .htaccess nodefinēt tādu štelli: kopumā aizliegt hotlinkot bildes, bet atļaut tikai noteiktiem domēniem, piemēram, stumbleupon.com vai web.archive.org u.c.
 11. Vēl viņam noteikti vajag kādu, kas arī uz skolu vestu ar mašīnu. Kad viņš izmācīsies un dabūs labi atalgotu darbu, tad atmaksās ar procentiem.
 12. Jess! Šis strādā. Paldies! Galabeigās pareizu pubDate izdevās uzģenerēt ar: date("D, d M o H:i:s O", strtotime($timestamp))
 13. Problēma sekojoša: pie bloga ierakstiem datubāzē man ir TIMESTAMP šādā formātā: 2008-07-09 14:03:16 Bet RSS barotnei nepieciešams, cik saprotu, datums šādā formātā: Wed, 02 Jul 2008 12:43:43 Kā lai php skriptā kas ģenerē RSS lai pārvērš šo datumu vajadzīgajā paskatā?
 14. Ahā! Atradu šādu funkciju: http://lv.php.net/manual/en/function.stripslashes.php Konkrētajā problēmā man šī ir gana labs risinājums, bet vai ir kādi vēl varianti?
 15. Jaatzīst esmu aizķēries pie problēmas, kurai risinājumu kādreiz zināju, bet esmu aizmirsis. Problēma vienkārša - kā izvairīties no fiškas, kad pirms ' un " simboliem tiek salikta \ slīpsvītra? I\'m from Barcelona. vietā gribētos I'm from Barcelona.
 16. Man vienreiz bija baigi foršais skripts: PHP dzinējs tipa draugiem.lv, tikai strādāja daudz ātrāk un bija daudz vairāk fīču, un tur jau bija reģistrējušies gandrīz 900,000 cilvēki, bet tad es to skriptu pazaudēju... ;(
 17. Tu parādīji divus "aizvēsturiskus" dizainus. Kāds izskatās "moderns"?
 18. O, paldies! Izskatās diezgan glīts verķis.
 19. Meklēju labāko pieejamo WYSIWYG (what you see is what you get) editoru. Var būt bezmaksas, bet, ja tiešām ir laba manta kaut kur atrodama, var būt arī pērkams par naudiņām. Doma ir šādu editoru izmantot CMS priekš tiem lietotājiem, kas nav pazīstami ar HTML kodu. Tātad, lai parasts jūzeris varētu apdeitot lapu. Šobrīd esmu atradis un izmantoju šo: http://www.openwebware.com/products/openwysiwyg/ (bezmaksas) Bet meklēju labāku, jo šim ir diezgan neērta bilžu pievienošana, turklāt viņš sataisa diezgan drazainu un garu HTML kodu. Pateicos jau iepriekš, kolēgas.
 20. Es arī runāju par biznesa klientu supportu.
 21. Tu esi mēģinājis kontaktēties ar Lattelecom BPO (aka C1)? Supports ir nožēlojams, esmu to pats izbaudījis. Iespējams, ka citi lielie kantori arī ir OK, bet tieši ar šo mana pieredze ir dramatiska.
 22. Piereģistrē www.godaddy.com nav ko pīties ar visādam slāvu piparbodītem un uzmetēju kantoriem.
 23. http://www.komuna.lv - sms u.c. mobilie risinājumi. strādā pa tiešo ar operatoriem, bez starpniekiem.
 24. Vai kāds var padalīties ar skriptu (parādīt kur tādu savākt vai iekopēt kādu savu jau agrāk taisītu), kurā būtu parādīts kā iekopēt MySQL datubāzē datus no TXT faila. Paldies!
×
×
 • Create New...