Jump to content
php.lv forumi

Benvenuto

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  226
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.nemirst.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Interests
  Vitamīni.

Benvenuto's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Paldies, izskatās, ka strādā...
 2. Versija ir 2.7.1 un pie lasīšanas ir atķeksēts, lai rāda pilnu tekstu. Āreče, tava Opera ir gudra, bet, piemēram, nekur.lv rāda tādu pašu kastrētu bezattēlu un bezlinku versiju kā mans Firefox, līdz ar to problema nevarētu būt tīri lokāla.
 3. Lūk mans Wordpress RSS "fīds": http://www.nemirst.lv/feed/ Viss jau it kā labi, tomēr iekš šī RSS nezkāpēc neparādās attēli un tiek izravēti arī <a href> ārā. Turklāt katrs ieraksts parādās nepilnīgi - tikai tā sākums. Kur iespējams mainīt šīs lietas, lai raksts parādītos pilnībā un bez izravēta html koda un attēliem? Jau iepriekš sirsnīgi pateicos.
 4. Nujā, bet slinkums un līkrocība, saproti. Liekas jau - ja Google Analytics, tad labākais tirgū, bet šetev - anukatu rakstipats!
 5. Nu ne velna man tur neparādās. Nu par tiem banneriem tev taisnība, bet tad vismaz varēja izstrādāt iespēju Detalizēti/Nedetalizēti - pārslēgties starp diviem tādiem režīmiem. Viņiem tur Google šancē vieni no spicākajiem prātiem, bet kaut kā bijis pajāt...
 6. Vai kādam ir versija kāpēc Google Analytics refereru sadaļa ir tik nepilnīga? Ar to es domāju faktu, ka nav iespējams atrast precīzas ref. adreses. Piemēram, ja kāds ienācis manā lapā no foruma ar adresi: www.forums.lv/phpBB/topiks.php?view=207258902 tad manā Analytics tas parādīsies vien kā: forums.lv Tas taču man neko nedod... Varbūt es vienkārši neprotu atrast?
 7. Ē, ir noticis brīnums. Es laikam atkodu kā to paveikt. Paldies visiem, kas piedalījās.
 8. Es te paeksperimentēju un izskatās, ka nav gan atļauts - tb nestrādā šitāds variants...
 9. Šitas izskatās pēc apaches httpd.conf, bet tas man nederēs, jo tam es netieku klāt - mans vienīgais variants ir meklēt veidu kā to paveikt ar .htaccess, ja tas vispār ir iespējams.
 10. Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu padalīties kādā veidā iekš .htaccess nodefinēt tādu štelli: kopumā aizliegt hotlinkot bildes, bet atļaut tikai noteiktiem domēniem, piemēram, stumbleupon.com vai web.archive.org u.c.
 11. Vēl viņam noteikti vajag kādu, kas arī uz skolu vestu ar mašīnu. Kad viņš izmācīsies un dabūs labi atalgotu darbu, tad atmaksās ar procentiem.
 12. Jess! Šis strādā. Paldies! Galabeigās pareizu pubDate izdevās uzģenerēt ar: date("D, d M o H:i:s O", strtotime($timestamp))
 13. Problēma sekojoša: pie bloga ierakstiem datubāzē man ir TIMESTAMP šādā formātā: 2008-07-09 14:03:16 Bet RSS barotnei nepieciešams, cik saprotu, datums šādā formātā: Wed, 02 Jul 2008 12:43:43 Kā lai php skriptā kas ģenerē RSS lai pārvērš šo datumu vajadzīgajā paskatā?
 14. Ahā! Atradu šādu funkciju: http://lv.php.net/manual/en/function.stripslashes.php Konkrētajā problēmā man šī ir gana labs risinājums, bet vai ir kādi vēl varianti?
 15. Jaatzīst esmu aizķēries pie problēmas, kurai risinājumu kādreiz zināju, bet esmu aizmirsis. Problēma vienkārša - kā izvairīties no fiškas, kad pirms ' un " simboliem tiek salikta \ slīpsvītra? I\'m from Barcelona. vietā gribētos I'm from Barcelona.
×
×
 • Create New...