Jump to content
php.lv forumi

nu viens cits frīks


Robis

Recommended Posts

Sveiki!

Rau te viens cits frīks (kārtējais apceļamais objekts :) ) piedāvā mājaslapu izveidi.

Reklamējoties viņš bieži aizmirst norādīt link nevis uz savu personīgo lapu, bet bizneslapu. Lūk, viņa lapa:

"mana mājaslapa": http://www.settlers.colt.lv

viņa bizness: http://www.settlers.colt.lv/web

 

Nu, ko lieki piebilst, ka lapas ir tādā studentiskā līmenī (labāk nekā skolniekiem, bet ne pietiekami, lai solīdi piedāvātu), bet gribu vērst uzmanību uzreiz uz aplamībām:

1) "Mūsu darbi" - "Šī sadaļa vēl top" :) jā, laikam, ja es grib pasūtīt mājaslapu, man jāpagaida, līdz taps šī sadaļa :))

 

2) "Mājas lapu izveides cenas":

Mājas lapas izstrāde sākot no 1 līdz 5 lpp 30 - 100 Ls

 

Mājas lapas izstrāde sākot no 5 līdz 50 lpp 50 - 250 Ls

 

Mājas lapas izstrāde ar datu bāzes izmantošanu No 200 Ls

 

Banneru izstrāde .gif un .jpg

No 5 Ls

 

Banneru izstrāde flash No 5 Ls

 

Mājas lapas atjaunošana (Uzlabo jūsu pašlaikējo lapu) No 5 Ls

 

Vai nav skaisti ko? :) Jo vairāk šitādi indivīdi būs, kas piedāvās "sūdu par nesamērīgi augstām cenām", jo vieglāk būs paaugstināt cenas tiem, kas piedāvā ko reālu.

 

3) Kontakti

[email protected] vai arī piezvanot pa mob tel 8257690 tele2

(ar SMS labāk, jo citreiz nēsmu mājās)

 

nu, šeit vienkārši bez vārdiem...

Link to comment
Share on other sites

Es, personīgi, nesaprotu, cik var ņemties.

Lai jau cilvēks pelna kā māk. Varbūt pat ar laiku jamam kaut kas jēdzīgs sanāks.

 

Pašlaik izskatās, ka dažam labam te vienk. skauž, ka cits s**u var pārdot par attiecīgiem $$$ bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem.

 

---

just my 0.02$

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka man skauž kā mēģina (nezinu vai sanāk) pārdot lietas, kas nav to vērtas :P Ar datubāzi mājaslapu var taisīt sākot no 100 Ls, nevis 200 (protams, apzinoties, par kādu līmeni te iet runa).

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds ir gatavs maksāt tik, par cik kāds ir gatavs darīt, tad tā jau ir viņu darīšana.

 

Iedziļinājos tekstā un norēcos - "Uzlabo jūsu pašlaikējo lapu". Un vispār valoda pieklibo.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

parastam mirstigajam ir pilnigi vienalga vai lapaa ir izmantots tikai html/php un mysql/java un orm vekji/xsl un xmldb vai nav - vinjiem interesee rezultaata un cenas attieciiba. imo pareizaak piedaavaat statiskas/dinamiskas lapas ar custom funkcionalitati taadaa gaismaa ka leetais gals ir kaut kas taads ko nevajag, bet daargais jo daargaaks jo labaaks, jo kuram ta gribas par 30ls pusnedeelju rakstiit htmlu ar textiem un bildeem :) - bet maiziiti visiem vajag.

 

lai gan iisti nesaprotu kas sheit buutu ko apsmiet.. imo daudz vairak jaapasmej viens paliels kantoris(vismaz vinju pashi taa cer) kuriem visiem klientiem webiskaa backendaa parole admin/admin atstaata - vaardaa nesauksu - piesies veel antireklaamu :D

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Robi, es tevi tā labi nesaprotu, kāda tev starpība, kā citi pelna. Neviens no sākuma netaisa ideālus piedāvājumus, no sākuma visi mācās.

pārdot lietas, kas nav to vērtas
Kā tu zini, cik tas cilvēks jēdz no programmēšanas, vismaz dizainu salīmēt viņš māk tīri pieklājīgi.
sākot no 100 Ls, nevis 200 (protams, apzinoties, par kādu līmeni te iet runa).
Tad parādi, ko tu esi uztaisījis labāku par šo "frīku", ja jau atļaujies runāt par augtākiem līmeņiem.

 

Šitās tavas runas man ļoti atgādina tos visus īstos, kuri hackers.lv nolika draugiem.lv , kaut gan paši ir - citāts:

ģēniji neatzītie
(šitas teicien man baigi patika :) )
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...