Jump to content
php.lv forumi

lame

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

About lame

 • Rank
  Skriptu bērns
 • Birthday 05/30/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://127.0.0.1/
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Riga
 1. Laikam var slēgt, tomēr izdevās pašam googlē atrast risinājumu. Palīdzēja šis ieteikums ( http://mail-archives.apache.org/mod_mbox/httpd-users/200405.mbox/%3CPine.WNT.4.60.0405281120510.2872@HEC-4949%3E ) "With any Apache2/Win32 problem, the first thing to try is some combination of the directives: EnableSendfile Off Win32DisableAcceptEx in httpd.conf." P.S. Aleksej, tur tā lieta, ka kļūdas nerādīja. Pēc Apache access log'a viss bija smuki - nosūtās viss fails, bet browseris nespēja tos png attēlot. P.P.S. Val, to jau rakstīju, ka tie ir .jpg screenshot'i.
 2. Apache 2.2.11(WAMP serveris uz WinXP) nekorekti servē dažus PNG failus. Lieta tāda, ka atverot html lokāli no direktorijas, statisks png fails pārlūkā attēlojas korekti(pielikums "lokals_bez_apache.jpg"). Savukārt, ja to pašu failu atver no localhost, png satur kļūdas(pielikums "lokals_no_apache.jpg"). Abi pielikumi ir no Operas, jo tā vismaz attēlo nekorekto failu, FF un IE to nerāda vispār. Varbūt kāds no Jums ir saskāries ar šādu problēmu un zin, kas būtu maināms Apache konfigurācijā vai kur citur, lai šādu joku novērstu?
 3. lame

  intervija

  lielos projektos bez testētāja(pat vairākiem) neiztikt. bet pat ja ir uzrakstīti test case, ir iespēja, ka kaut kas nav paredzēts. visstulbākie ir bugi, kurus atklāj lietotājs parastais, bet nav spējīgs paskaidrot, kā bugu dabūjis... testētāja iemaņas - prast rīkoties ar PC, lasīt dokumentu un visu skurpulozi izpildīt, visus bug'us dokumentēt noteiktā formātā.
 4. Blitz: Sesijā likt valodu - nu būs interesanti, kad kāds teiksim vienā valodā(RU) kaut ko atrod un nosūta linku draugam, bet lapas default valoda ir LV... Tas pats, ja gribi vienlaicīgi satigāt pa abu valodu versijām. Es teiktu, ka valodas mainīgo labāk urlī iekšā.
 5. http://lv.php.net/manual/en/function.bcmod.php vai arī <?php function bc_is_even($int_str) { if (0 < strlen($int_str)) { return !((substr($int_str, -1)) % 2); } else { // error return 0; } } ?>
 6. lame

  bios, vajag

  kas ir bios'ā iestatīts? parasti CD/DVD tipa devicēm tiek likts Auto Detect, un tad pc pie ielādes nosaka, kas tad īsti pie tā vada ir pieslēgts.
 7. imho, vieniem vai otriem linkiem pieliec citu klasi, jo, kā sapratu, tad tev augsha.php un apaksha.php tiek iekļauti vienā index.failā?
 8. v3rb0: daļēji var piekrist, bet ja tomēr domā pēc tam iet uz universitāti pa to pašu līniju, tad gan kaut kādas priekšzināšanas derētu(kaut vai pašmācības ceļā), jo, paskatoties uz RTU DITF vairākiem studentiem, kuri tur nokļuvuši pēc parastas videnes, rodas šaubas, vai ar tām ierobežotajām zināšanām, ko ieliks RTU, viņiem pietiks, lai pēc beigšanas meklētu normālu darbu. galvenā doma - neviena skola pilnībā neko neiemācīs, viss atkarīgs no paša entuziasma un vēlēšanās papildus kaut ko apgūt.
 9. par RTK nezinu, pats pēc 9. klases izvēlējos RVT(http://www.rvt.lv/). Tur programma varētu būt līdzīga.
 10. imho tev labošana jaaveic atsevišķi no rezultātu rādīšanas(vai nu 2 faili, vai 1 fails ar case vai if izmantošanu), ja tu gribi to refresh izmantot. un meta tagi parasti iet iekš <head>...
 11. $a = $_GET['a']; šī vietā ieteiktu lietot šo if(isset($_GET['a']))$a = $_GET['a']; else $a = ''; tad tev pazudīs tā pirmā Notice par nedefinēto indeksu a, ja tas nebūs padots caur linku.
 12. lame

  Izglītība

  Tā kā foruma engine mani nemīl un nobalsot neļauj, tad balsošu kometāra veidā: 1) Mācos bakalaura studiju programmā 2) Saistīta ar informācijas tehnoloģijām 3) Piepelnos
 13. noformulē skaidrāk problēmu! tava lapa vai arī gribi kādā citā lapā ielogoties? ja tava, tad, ka jau te teica $_GET. ja citā lapā, tad, iespējams, ka nesanāk caur URLi ielogoties, jo tā lapa pie ielogošanās apstrādā $_POST
 14. tev jāmeklē hosteris, kurš piedāvā "domain hosting". vienk. ir daļa servisu, kas piedāvās tev savu subdomain, bet tas gan tev nederēs, ja gribēsi saglabāt savu *.id.lv.
 15. 20; kaut ko programmēju ~ 5 gadus; PHP ~ 2
×
×
 • Create New...