Jump to content
php.lv forumi

Par hostingu


Dutchyz

Recommended Posts

Pašlaik man ir lapa www.spice-racing-team.lv , kas piesaistīta latnet, maksāt sanāk 7 Ls/ mēnesī. Bez tam tikai 25 MB. Es gribēju uzprasīt, ja es ar kādu sarunāju ftp://vards.domens.lv(laikam ftp://vards.autosports.lv vai arī aiz /) folderi uz viņa servera, tad es varēšu atsacīties no latnet hostinga un pielisaistīt to www.spice-racing-team.lv ? Vai arī vispār jāasakās no hostinga un domēna, tad varēs nopirt jaunu vārdu un to piesaistīt šim ftp folderim?

Link to comment
Share on other sites

Jauns domēna vārds nav jāpērk. Sameklē kādu cilvēku, pie kā tu izvietosi savu lapu un ja viņš būs pietiekami saprātīgs, visu tev izstāstīs. Ja ne, tad shēma ir aptuveni šāda:

 

1) atrodam hostingu

2) sakam, ka gribam izvietot savu lapu ar domēna vārdu www.[ieliec savu nosaukumu].lv

3) uzzinām jaunā hostinga IP adresi

4) Pārceļam visu lapas saturu uz jauno hostingu

5) zvanam NIC un sakam, ka gribam pārcelt domēnu uz jauno IP adresi

6) Pagaidam pāris dienas, līdz visi DNS serveri ir atjaunojušies

7) Zvanam Latnet un sakam, ka atsakamies no pakalpojuma.

Link to comment
Share on other sites

Man ir maajaslapa,kas staav uzmana provaidera servera, bet tagad veelos vinnu uztureet maajaas. Ir uzkonfigureets Apache un PhP, bet taalaa knav ne jausmas ko dariit. Ir domeens, bet kaa jau mineeju vinnss ir piesaistiits pie provaidera.

 

Ko man dariit? Kaa lai ieguustu rezultaatu, ka maajaslapa palaizzas no mana PC?

Luudzu paliidziet. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Un tas ir viss?Nevajag neko rakstiit nekur, un nekaados folderos? :unsure:

Jauna probleema  :angry: Citi no saviem datoriem nevar tikt klaat manai lapai ievadot manu IP. Kas vareetu buut par vainu?

19256[/snapback]

firewall, nav kaartiibaa ar apache

UPD: aa, nav kautkaads ieksheejais tiikls? IP nav apmeeram 10.0.0.111 ?

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

nav kaads guljamrajonu provaideris, kas clientus tur aiz trejdevinjiem routeriem un subnetiem, tad nemaz ij neceri ka pie tavas ip kaads no aarpueses piekonekteesies. buus tad japrasa aareeja ip provaiderim, par ko protams kaadas naudinjas samais paprasiis.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...