Jump to content
php.lv forumi

Meklēšana php datnēs


Recommended Posts

Palēnām darbojos PHP lauciņā. Vienu lietu neizprotu, un Google šinī jautājumā nav labākais palīgs.

Kā notiek meklēšana PHP datnēs? Izmantojot parasto Windows Search, esmu novērojis, ka viņš meklē jau apstrādātās datnēs. Bet kā panākt, lai meklētu arī pašus PHP mainīgos?

Link to comment
Share on other sites

Palēnām darbojos PHP lauciņā. Vienu lietu neizprotu, un Google šinī jautājumā nav labākais palīgs.

Kā notiek meklēšana PHP datnēs? Izmantojot parasto Windows Search, esmu novērojis, ka viņš meklē jau apstrādātās datnēs. Bet kā panākt, lai meklētu arī pašus PHP mainīgos?

15802[/snapback]

 

"Find in Files" ??

Link to comment
Share on other sites

Un vēl failus sauc par datnēm! Vek!

15812[/snapback]

Tikai mieru. Mēģināšu paskaidrot. PHP failā (datnē :) ir visādi tur tekstiņi, kam priekšā ir dolāra zīmīte. Tiktāl saprotami? Nu vo, a Windows Search tos neatrod. Principā viņš neatrod neko, kas ir ierakstīts starp

<?php ?>

. Izņemot gadījumus, kad ir echo un iekšā kaut kāds parastais teksts. Meklēšanas rezultāti izskatās tā, it kā es būtu nevis meklējis uz sava servera, bet caur Google.com

Man sāk rasties aizdomas, ka man vienīgajam ir tāds fenomens.

 

Bet, ja kāds vēlas parunāt par datnēm un failiem, var iznākt ārā aiz stūra un parunāt (-;Var pie manis forumā.

Edited by Avellano
Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast meklēt php mainīgos? Domā uzzināt to nosaukumus? Kam tik dīvainas lietas tev vajag?

15806[/snapback]

Kas tur dīvains? Piemēram, ja es lokalizēju kaut kādu php dzinēju (engine) un tur ir sazin cik failos sarakstīts iso charset. Nafig man jāmeklē visi faili pēc kārtas, ja ir iespējams izmantot meklētāju.

Nu, neesmu tik kruts, lai forumu vai citu dzinēju pats no nulles uzbūvētu. Un pēc darba tik daudz brīva laika neatliek, lai vēsā mierā to visu izstudētu. Datori man ir pilnīgs vaļasprieks.

Link to comment
Share on other sites

Kas tur dīvains? Piemēram, ja es lokalizēju kaut kādu php dzinēju (engine) un tur ir sazin cik failos sarakstīts iso charset. Nafig man jāmeklē visi faili pēc kārtas, ja ir iespējams izmantot meklētāju.

Nu, neesmu tik kruts, lai forumu vai citu dzinēju pats no nulles uzbūvētu. Un pēc darba tik daudz brīva laika neatliek, lai vēsā mierā to visu izstudētu. Datori man  ir pilnīgs vaļasprieks.

15819[/snapback]

 

Bla bla bla :lol: :lol: :lol:

Ta ko tev vajag atrast konkreetajaa failaa - kaadu mainiigo?

- Ta panjem kaut vai FARu uzpied ALT F7 meklee vesels ;)

 

P.S. Vinji visi taa saak - saakumaa Datnes un kas peec tam? :P

Link to comment
Share on other sites

vienkārši jautājums nu absolūti nav no no php instalācijas/konfigurācijas pakotnes un vispār jau ar php saistīts tik jo tik

 

NB: valodas komisijas terminoloģija tiek izdomāta kādā atrautā no piezemētas programmētāju dzīves plaknē. Arī ieteiktā "foloZofijas" vārda rakstība nozīmē philos zophos (tumsības mīla), philos sophia (gudrības mīla) vietā.

Link to comment
Share on other sites

1.) ja tev ir iesleegts indexing service, tad to vajag ne tikai izsleegt,bet izraveet ar varu.

2.) izmanto citas programmas, lai veiktu meklēšanu. kaut vai far.

Link to comment
Share on other sites

nju ja gribi mekleet mainiigos pa wairaakiem failiem, tad uzinstalee

Macromedia Dreamweaver MX un winjam war jawki noraadiit kur mekleet. un weel piedewaam kodu hailaitos .. mekleet war pa failu, pa ieziimeetu textu, war noraadiit direktoriju, kuraas mekleet resp noraadi C disku un jams pa wisu C disku raksies cauri. taa luuk. pac izmantoju lai mekleetu mainiigos un visu kait ko citu. eerti :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...