Jump to content
php.lv forumi

Piedāvāju uzņēmumu IS, jeb backend izveidi


l27

Recommended Posts

Specializējos WEB bāzētu uzņēmumu informāciju sistēmu izveidē. Ir pieredze darbā ar dažādu profila uzņēmumiem:

  • transports
  • konteineru pārvadājumi
  • kuģu operātori
  • grāmatvedības
  • norēķinu kartes
  • juridisko tekstu apstrāde

Ir izveidots framework uz Yii ātrai un kvalitatīvai sistēmu izveidei. Piemēru var apskatīt:

atv.weberp.lv

janis

janis

 

Sistēmas tiek veidotas no esošiem moduļiem, kurus nepiciešamības gadījumā papildinu, vai taisu jaunus.

 

Varu arī palīdzēt uzsākt jaunas sistēmas izveidi un visu atdot klienta speciālistiem, lai tālāk paši  veido un uztur sistēmu.

 

Kontakti: www.weberp.lv/location/

Edited by l27
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tā to vārdu latviešu valodā lieto. Kas tev nepatīk?

 

Es pilnīgi noteikti kļūdos, bet

 

 

 

specializēties -ējos, -ējies, -ējas, pag. -ējos; refl.

1. Iegūt speciālas zināšanas, iemaņas, prasmes kādā darbības nozarē, kļūt par speciālistu; sākt darboties kādā darbības nozarē.

2. Refl. → specializēt (2); tikt specializētam.

 

konkrētajā kontekstā ar nozīmi de-facto. Kavacky, atverot to jama risinājumu, Tu man gribi teikt, ka jams ir specializēts konkrētajā darbības virzienā? Es domāju, ka tālu no tā. Tāpēc arī Pjotra kantoris. 

Link to comment
Share on other sites

Nu gan atradi problēmu! Ģēnijis. Vunderkinds.

 

Es tiešām atradu problēmu. Ļauj paskaidrošu - es ar corporate IS izstrādi nodarbojos, ko, no kaut kāda 2008. gada? Es vēl neesmu speciālists. Pat tuvu ne. Patiesību sakot, katra IS kādā konkrētā nozarē man ir jauns tāzera šāviens kājā un katru reizi pieķeroties kaut kāda konkrēta kantora sistēmas izstrādei es jūtos kā pirmajā skolas dienā, jo katrs keiss kas nav regulēts ar likumu (pat ja ir, arī neglābj) ir unikāls. Un te nu mēs nonākam līdz lielākajai problēmai konkrētajā nozarē - pēkšņi kaut kur no velns zina kurienes parādies tāds Tu, kas momentā kaut kur "specializējas", lai gan realitātē mani māc šaubas vai tu maz īsti saproti kas katrā no tajām nozarēm vispār vārās, sāc bāzties visādos sludinājumu dēļos, dempingo cenas, taisi savus "solutions" un kaut kādas figņas, un tad tiem, kas reāli ar to nodarbojas, un kaut ko tiešām no tā arī jēdz velk galus, jo ir saražoti šādi Pjotru kantori uz katra stūra. 

 

Es ne vārda neteiktu, ja tu būtu puslīdz godīgs un pateiktu kaut ko no līnijas, "strādāju ar to un to, esmu uztaisījis to un to, ir tāda un tāda pieredze un plānoju darboties tādā un tādā štellē. Pieredzes vēl pamaz bet esmu uzņēmīgs un im gettin' shit done". Lai būtu, awesome, pat varbūt kaut ko piefīrētu no projektiem, kā tas nereti gadās. Bet tu esi speciālists... 

 

Humility is a virtue. 

 

P.S. Postus vari nedzēst. Es redzēju. Tas visu arī izteica.

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Es tiešām atradu problēmu. Ļauj paskaidrošu - es ar corporate IS izstrādi nodarbojos, ko, no kaut kāda 2008. gada? Es vēl neesmu speciālists. Pat tuvu ne. Patiesību sakot, katra IS kādā konkrētā nozarē man ir jauns tāzera šāviens kājā un katru reizi pieķeroties kaut kāda konkrēta kantora sistēmas izstrādei es jūtos kā pirmajā skolas dienā, jo katrs keiss kas nav regulēts ar likumu (pat ja ir, arī neglābj) ir unikāls. Un te nu mēs nonākam līdz lielākajai problēmai konkrētajā nozarē - pēkšņi kaut kur no velns zina kurienes parādies tāds Tu, kas momentā kaut kur "specializējas", lai gan realitātē mani māc šaubas vai tu maz īsti saproti kas katrā no tajām nozarēm vispār vārās, sāc bāzties visādos sludinājumu dēļos, dempingo cenas, taisi savus "solutions" un kaut kādas figņas, un tad tiem, kas reāli ar to nodarbojas, un kaut ko tiešām no tā arī jēdz velk galus, jo ir saražoti šādi Pjotru kantori uz katra stūra. 

 

Es ne vārda neteiktu, ja tu būtu puslīdz godīgs un pateiktu kaut ko no līnijas, "strādāju ar to un to, esmu uztaisījis to un to, ir tāda un tāda pieredze un plānoju darboties tādā un tādā štellē. Pieredzes vēl pamaz bet esmu uzņēmīgs un im gettin' shit done". Lai būtu, awesome, pat varbūt kaut ko piefīrētu no projektiem, kā tas nereti gadās. Bet tu esi speciālists... 

 

Humility is a virtue. 

 

P.S. Postus vari nedzēst. Es redzēju. Tas visu arī izteica.

 

Paldies, ka ierunajies par tēmu.

 

Ar dažādām informacijas sistēmām strādāju no 1995 gada.

Apgalvojumam, ka katrs gadījums ir unikāls, negribu piekrist.

Ja Jūs māc šaubas, satiksimies, izrunāsim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...