Jump to content
php.lv forumi

Programmētājs un alkohols


anonīms

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāds 1-2-3(max) aliņi rezi mēnesī vai divas sanāk. Reizēm arī mēnesis un ilgāk bez tā. Ziemassvētkos karstvīns, Jaungadā šampis. Nekad nav bijis tā, ka būtu domas par programmēšanu tādā brīdī. Tāpat, atminos divas lietas: 1) iedzert katru vīkendu - tā jau ir nopietna alkohola atkarība un 2) domu lidojums pa īstam atveras pēc tam, kad alko nav lietots mēnesi un ilgāk.

p.s. Par laimi, Gints skalā esmu pirms pirmā līmeņa. Ja organismam ir tieksme uz atkarību, ķēdīte aiziet ļoooti ātri, labāk lieki nedzerstīties.

p.p.s. Nedzerot grūti iepazīties, tas gan. Bet vēl grūtāk ir dzīvot kopā, ja atšķiras attieksme pret alko.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

ja par produktivitāti,

tad laikam neviens vēl nepieminēja, ka no labas izgulēšanās ir ļoti labs effekts, un var labi koncentrēties uz darāmiem darbiem..

imho kafijas, alko, energydrinki utt 'boosteri' var dot kaut kādu pozitīvu efektu un uzlabot produktivitāti ja jau esi pārguris/neizgulējies.

Link to comment
Share on other sites

1) iedzert katru vīkendu - tā jau ir nopietna alkohola atkarība

Pilnīgi un galīgi nepiekrītu. Okej, varbūt daļai tas vecums ir garām, bet uzskatu, ka tieši wīkendu vajag veltīt, lai attietu, izklaidētos un aiziet uz kādu klubu, atstāt tur vecās emocijas un iegūt jaunas? Grūti iepazīties nedzerot? nezinu. No cilvēka atkarīgs, bet nejau tāpēc tiek dzerts.

 

Reizēm pat darbadienas vakarā 1-2 aliņi tiek izdzerti, lai vnk "nosēstos" un būtu vēlme ko padarīt, bet katru wīkendu dzert ir alkoholisms? Nē. Protams, ja viens to dara, tad ir savādāk, bet, ja draugu kompānijā vai tajā pašā vecrīgā ar kādu, tad neredzu tur problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Kārtīgi smaga stunda/pusotra trennažieru zālē pie dzelžiem ir vislabākā attiešana no pilnīgi visa + savu rumpi arī uzturi kārtībā. Pēc intesīvas darba dienas, tāda intesīva fiziska slodze ir tiešām pats labākais. Pēc tam kārtīgas vakariņas un labs miegs. Nākamā dienā atkal esi morāli uzlādēts un enerģijas pilns.

 

Dzert nenoliedzami ir baigi forši, bet to izmantot kā "atslābināšanos" no darba ir dumi manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Blitz, kgan vēl pats izmantoju to kā "atslābināšanos", drīzāk pat tas nav īstais darbs, bet vnk, ja darbā sēdi 8h pie notepada, tad atnākot mājās arī ir savi projektiņi, kuriem ir jāvelta laikus un laikām tā var drusku motivēt to darīt. Bet tas par skriešanu un fizisku aktivitāti ir taisnība! Pats pēdējā laikā cenšos pa vakariem vismaz tagad 20-30min paskriet un tulīt jau jāatrod kādi treniņi, kur pastaigāt

Link to comment
Share on other sites

anonīms, Tu vari nepiekrist, bet ko tas maina?

Piemēram, Ja ārā līst lietus, bet Tu nepiekrīti... un?

Izlasi vēlreiz Ginta ierakstu.

 

p.s. Uzskatu, ka sports ir pašsaprotama lieta un normāls cilvēks ir labā fiziskā formā.

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Mr.Key, tas nemaina neko :) Es tikai izsaku savu subjektīvo viedokli.

Ja godīgi, tad pēc šī drusku liekas, ka daļa te ir "sportisti", bet sēnes, kas teiksim 5dienās,6dienās neizklaidējās. Nekā personīgā, vnk tā liekas, bet tur arī nav nekā slikta. Man laikam tas vecums, kad vēl vajag, jo arī kolēģi ir teikuši, ka es pēc rakstura neesmu programmētājs.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad pēc šī drusku liekas, ka daļa te ir "sportisti", bet sēnes, kas teiksim 5dienās,6dienās neizklaidējās.

Kas tad ir izklaide? Darīt to, kas patīk. Daudziem programmētājiem patīk programmēt, diskutēt par metafizikām tēmām, risināt sarežģītas problēmas kopā, nodarboties ar robotu būvēšanu amatieru līmenī. Lūk tā ir izklaide.

Dzert bārā vai draugu lokā, runāt muļķības vai spēlēt pokeru ir kaut kāds sviests.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Key, tas nemaina neko :) Es tikai izsaku savu subjektīvo viedokli.

Ja godīgi, tad pēc šī drusku liekas, ka daļa te ir "sportisti", bet sēnes, kas teiksim 5dienās,6dienās neizklaidējās. Nekā personīgā, vnk tā liekas, bet tur arī nav nekā slikta. Man laikam tas vecums, kad vēl vajag, jo arī kolēģi ir teikuši, ka es pēc rakstura neesmu programmētājs.

Par viedokli - piekrītu, tas var atšķirties un Tev nav pilnībā jāpiekrīt.

 

Par izcelto frāzi - man arī tā teica un saka joprojām.

 

Tas, ko mazliet žēl, ir ka dēļ aizspriedumainās publikas esmu izniekojis savu laiku un mocījies ar domām, ka būt programmētājam ir slikti vai ka tas ir kaut kāds nepilnvērtīgs stāvoklis. Varbūt tā ir tikai mana īpatnība, ka to tā uztvēru. Patiesībā mēs katrs esam tāds, kā esam, un programmēšana ir ļoti augstvērtīga nodarbe, apvienojumā ar sociālajām spējām tas vispār ir super!

 

Un vēl, kāpēc gan lai programmētājs A nevarētu 5d, 6d tusēties, kamēr programmētājs B 5d, 6d dara kaut ko citu? Manuprāt, 5d, 6d tusiņu kultūras nozīme ir mazliet pārspīlēta, ok, uzņēmumos strādājošai jaunatnei tā ir norma, taču citiem tās intereses ir savādākas, neizslēdzot iespēju kādā vakarā izklaidēties. Stulbs variants ir darīt kaut ko tikai tāpēc, ka citi to uzskata par pareizu. Ir programmētāji, kas ir mūziķi, ir tādi, kas ir ģimenes cilvēki, ir tūristi, sportisti, alpīnisti utml.

 

p.s.

šī tēma ir klasisks izrādījums iespējai kā [sociālos] portālos izstāstīt par sevi to, ko nevienam nevajadzētu zināt (darba devēji, klienti t.sk.)

http://twitter.com/#...043241296433152

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...