Jump to content
php.lv forumi

nikidijs

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  259
 • Joined

 • Last visited

About nikidijs

 • Birthday 12/28/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia
 • Interests
  PHP

Contact Methods

 • Skype
  nikidijs

nikidijs's Achievements

 1. Tumšs fons, gaišs fonts. Balts uz melna protams nedaudz "spiež" uz acīm, bet gaiši pelēks uz tumši pelēka fona - tā neko :) Galvenis lai nav pārāk koši :)
 2. Sanāca ļoti skaisti, salīdzinot pašreizējo ar iepriekšējo g_id. Vēlā vakara stundā un uzreiz no rīta tāda elementāra lieta tomēr neienāca paurī. Paldies par veltīto laiku ;)
 3. Laba diena. Ar FOR vai WHILE (nav nozīmes, vai varbūt ir ?) tiek izvadīts saraksts ar komentāriem. Šos komentus vajag sadalīt pa grupām un aiz katras ielikt atdalītāju (kaut vai to pašu <hr>) No DB tie izvadās kārtojot pēc $row['group_id'] Šādi: 1.2.3.3.4 5.5.5.6.6.7.8.8.8 Un atdalītājs jāieliek aiz 1., 2., pēdējā 3., 4., pēdējā 5. u.t.t. Respektīvi, tas var būt gan viens komentārs ar tādu grupas id, var būt arī divi un trīs. Un atdalītājs ir vajadzīgs aiz katras grupas pēdējā komentāra. Ceru "rasklads" saprotams... :)
 4. Moš tam pēdējam input'am arī iešķieb kādu name. Citiem elementiem esi iedevis, bet pēdējo nabagu apdalijis. šķiet, ka tas pats name="submit" bus tīri labs :)
 5. Tieši tā. Pirms tam, kad skatijos, nebiju piefiksējis to, ka klients negrib to pašu attēlu vēlreiz likt. Pēc tam tik pamaniju, par to Catche. Pats tas datus, kā tāds - nenozīmē pilnīgi neko :)
 6. Atrisināju Uzliku <img> tagu un to pašu veco pārlādēšanas funkciju drusku palaboju function reload_code() { document.getElementById('reg_code_image').src='/code.php?t='+new Date().getTime(); } Visi pārlūki uzrāda un refresho bez problēmām Paldies :)
 7. Labas dienas. Tātad ir reģistrācijas forma ar pārbaudes kodu. Pašu bildīti izvadu <iframe src='/code.php' id='code_image' style='border: none; width: 120px; height: 40px;' onClick=\"reload_code();\" scrolling='no' frameborder='0' marginwidth='0'></iframe> Bet, kā redzams attēlā - Opera viņu uzrāda kaut kā tākā attālināti un nekādi nevaru piedabūt rādīt, kā nākas. Ar pārējiem pārlūkiem - viss ok. To kodu reloadoju ar function reload_cde() { document.getElementById('code_image').src = document.getElementById('code_image').src; } uzklikojot uz tās refresh bildītes. VIsu rāda, kā nākas, ja <iframe src='/code.php'> vietā lieku <img src='/code.php'>, taču šajā gadijumā es atkal nevaru/nemāku kā nākas piedabūt refreshot to attēlu (ar šo pašu funkciju - chrome refresho, bet opera un mozilla vairs negrib) Paldies. Ceru bija saprotama bēda :D
 8. @briedis - Mana klava - Logitech Y-SU61. Arī superērta. Augstie taustiņi (riebjas zemie), spiežās maigi - patīkami :) Tikai arī nav nekāda pirmā svaiguma, burti sāk pamazām dilt :( Pats aparāts - tavējā vienaudzis, Procis gan Celeron, bet par pārējo, pirmajā momentā aš nospriedu, ka nosauci manus parametrus :D īsāk sakot, lai drukātu kodus - man pilnībā pietiek :)
 9. Štella jau nebūtu slikta, tikai stādos priekšā situāciju - es aizvelkos, un tur sanāk vairums te šito forumistu. Un saki ko gribi, runāšana tāpat būs pa programmēšnām un višam šitām lietām, kas man nav no gaišākajām pusēm. Attiecīgi tupa sēdēžu un taisīšu gudru seju, kaut arī neko nesapratīšu... :D :D :D Nu tas tā, humoram :D
 10. Nuja, palaidu LinuxUbuntu LiveCD - protams ka viss kā nākas. Tātad ar steigu jāmaina OS. Lai nu kā, paldies par ieteikumiem - palīdzējāt :) Special thanks to daGrevis :) Morāle: nepumpējiet visādus potētos sūdus. Kas var pērkat oriģinālos, bet nu ja nesanāk, tad vismaz kādu parasto novelciet. Ne tā kā es, sagribēju ar kautkādām modifikācijām... :/
 11. marrtins - tici man, pirmajos mirkļos tiešām gribēju uzlaist pret sienu, bet kautkā žēl sametās. Mēs tomēr tik ilgi jau kopa... :D briedis - tas bij pirmais par ko iedomājos, bet ar driveriem viss ok? Peles nekādas "navaro4enās", viss kas vajadzīgs, tak viņām jau iekšā :) daGrevis - pie drauga protams ka varu viņu nolādēt. Bet 1. cd nav, tātad jālaiž no fleškas. Ar to ir tāpat kā uztaisīt bootable flešku ar Winu? jeb tur kkas savādāk? neesmu saskāries ar to... 2. Man liekas ka fiksāk sanākt vnk jaunu/citu uzinstalēt, jo šite pa reizei arī audio driveri pazūd, paši no sevis... Vopšem zūd man viņai uzticība :( Lauris - nu ar savu netu, pa nakti varbūt tiktu novilkts, nez... Netu aizņemos no kāda kaimiņa, signāls pašvaks :( Tad jau laikam labāk daGrevis variants. Sasa - nu kā tad viņš tā pēkšņi pa nakti palika nokodēts ???
 12. Ar BIOSu viss kārtībā. Internets man tik "ātrs", ka par tādiem LiveCD pat sapņot nevaru. Vienīgais variants, Uzreiz maukt virsū kādu citu jau iepriekš nopumpētu Winu. Oriģinālo ar nevaru, jo cd iekārta "aizgājusi gulēt" :( Vopšem, laimes pilnas bikses. Ja nu kas, pēc tam noinformēšu, kas beigās sanāca.
 13. marrtins - pat nepiefiksēju. ja arī tā - tad kapēc lai viņš pēkšņi izslēgtos, BIOSā neesmu līdīs. Vakarā viss bija ok, no rīta ierubiju un vairs nestrādāja. daGrevis - mājās 4 peles, no tām viena pilnīgi jauna. nelietoju jo rokai pa mazu. Pie čoam biju, mēģināju vēl 2 viņa peles, un kaut nosit, bet neparko. Peles gan USB, gan PS/2 (caur pāreju) - pilnīgi nekas. Pilnīgi takā lāsts uz kompi uzlikts !!! Tiesa nesen kautkādu "potēto" Win XP uzbāzu - sāku tik štukot, vai tur nav vaina - ka pats win's kautā sagājis dēlī. Jo ja kautkas būtu ar USB portiem vai kā, tad tak neņemtu pilnīgi neko (tā šķiet), bet tagad liec ko gribi, viss ok, a peles - nē !!! Maģija štoļi ??? :D P.S. Tās peles pievienojot, itkā uzlec popups "...installed and ready to use", taču Device Menedžerā nekas neuzrādās. P.P.S. Pirmās reizes kad liku un mainīju tās peles. Tikko pieliekot, 1-2 sekundes darbojās, un tad vsjo. A tagad pat sekunžu nav :(:
 14. Labvakar. Baigā sāpe - man vecais notebooks Asus A9Rp sāk laikam pamazām atvadīties no manis :( Vopšem lieta tāda ka neņem nevienu peli, ko šim pievienoju. Vakar vrodi viss bija kā nākas, bet šodien prieki cauri. Liku gan USB, gan PS/2 (caur pāreju, jo kompim tādu caumuru nav) peles. Nu nefiga. Klavietūra darbojas leiliski, da i visu pārējo ko lieku klāt - ir ok. Šis man pilnīgi takā apvainojies uz pelēm :( P.S. ...taču peles lāzers deg... Paldies.
 15. Lai katrs ierodas ar pasi/tiesībām, iečurā burciņā, atstāj pirkstu nospiedumu un acs skenu...
×
×
 • Create New...