Jump to content
php.lv forumi

ezis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  398
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ezis

 1. ezis

  WHERE IN...

  http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/string-functions.html#function_find-in-set http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/string-functions.html#function_locate
 2. ezis

  IP range scan

  Jā, var, bet atkarīgs no pieejām. Ar to es domāju, ka noskenēt kādu lokālo tīklu no ārējā tīkla diez vai būs iespējams, ja vien ir iespēja palaist komandas uz mašīnas lokālajā tīklā. Vismaz man tā šķiet.
 3. Gluži manas domas. Katrs izvēlas pēc savām vajadzībām. + ir taču vēl teiciens - "Kas der visam, neder nekam", šo noteikti, ka var attiecināt uz CMS/FW`iem. Ja pa tēmu, tad paziņa iepazīstināja ar Laravel. Pa lielam, liekas, ka salīdzinoši ērts un samērā ātri palīdz kustēties uz priekšu. Neesmu izmantojis nevienu FW, tik padziļināti, lai spriestu, kurš tad no visiem tas tīkamākais, bet tie, kuri ar L4 ir darbojušies, tie esot apmierināti.
 4. īsti nesaprotu kāpēc izskan tik bieži frāze "izgudrot divriteni vēlreiz".. .
 5. esmu tizls http://www.php.net/manual/en/regexp.reference.back-references.php Lūdzu slēgt tēmu!
 6. Vai ir iespējams, ja ir, tad kā, izmantot pirmo atrasto sakritību turpat meklēšanas patternā? Tekstā būs identifikatori, lai noteiktu kaut kam sākumu un beigas. Piem.: this:start random teksts this:end kaut kas that:start vēl vairāk teksta that:end Doma ir izmantot preg_match_all. preg_replace replace patternā var norādīt tos $1 etc., bet vai tas ir izdarāms matchojot, turpat, search patternā?
 7. aizsvīlies? (: Atkārtošos: Neesmu minējis, ka izmantošu līdz mūža galam kā evaluation kopiju! Ar viņa labās karmas ekspluatēšanu tam nav sakara, jo viņš ir devis šādus noteikumus.
 8. Varētu jau būt, bet es gribētu dzirdēt saturīgu pamatojumu!
 9. Šādā gadījumā lietot ir nelegāli un morāli kroplīgi darba vietās? Ja nu man vajag pāris gadus, lai novērtētu to softu. Tas ir iespējams.
 10. $f = create_function('$val','$array["aa"]["bb"] = $val; return $array;');var_dump($f(30));
 11. Cik gara tā virkne var būt? mysql_query ciklā not cool
 12. Pie katras veiksmīgas augšupielādes paaugstini vērtību kādam mainīgajam, piemēram var uploads = 0; uploads++; tad čeko, cik liels skaitlis tur ir pie attiecīgajām darbībām, tas protams, ja lapā netiek veikts refresh. Var to pašu veidot PHP pusē, pie katra upload atnāk atpakaļ skaitlis ar vieksmīgām augšupielādēm. Tas skripts traks, traks, viss kopā o0 so, piemēri nebūs :P
 13. Samaini vietām? Man neaiziet, man sīkāk uzdevumu izklāstīt. Kāds sakars ar augstāko matemātiku?
 14. Ja bez lapas pārlādes, tad php nowrapotā forma ir lieka. Visas tās pašas darbības var panākt ar js. on success Tev vajag aizvākt formu un ielikt tajā vietā vajadzīgo saturu, kuru var iegūt no tā paša vai cita ajakša
 15. <?php // pievieno šīs divas savā session.phpini_set('display_errors', 'On');error_reporting(E_ALL); Un Tev vajadzētu redzēt kļūmi iekš <div id="info"></div>
 16. f-ija gana gudra, lai saprastu abējādi
 17. wtf, nedarbojas edit kā nākas ! :@ Vari vēl norādīt specifisku elementu kopu, kuram norādīt font-size. neesmu drošs, ka norādīt html kā parent ir tas izdevīgākais variants.
 18. HTML vietā vari mēģināt norādīt * jQuery('*').css('font-size',size+'px');​
 19. echo 'success';session_start(); Tu izvadi HTML pirms header`u izvades. Nočeko, kādu saturu Tev atgriež session.php
 20. inline ir default! tiešām dēļ inline?
×
×
 • Create New...