Jump to content
php.lv forumi

draugiem.lv u.c. sviesti


Benvenuto

Recommended Posts

Ja man piedavatu kads realu variantu par realam cenam (tirgus), tad es ari taisitu "labu" webu, cik nu manas spejas un iespejas to atljauj! :)

 

Par daudz "ja" tajā teikumā...

Ja jau tā sūdzējies par "lētajiem" projektiem, tad kāpēc pats tādus taisi? :D

 

Principā jau uzskatu, ka tā tava lapa ir OK priekš tiem, kam to taisīji. Klientam radīsies pietiekami labs iespaids, ja vien viņš pats nebūs Web lapu fanāts.

 

Un nevajag par lapām tērēt tūkstošus, ja var nopirkt ar apmierinošu kvalitāti pa pāris simtiem. Brīvā tirgus konkurence - preces cena ir vienāda ar pašizmaksu, extrā peļņa neeksistē.

 

Ticiet man - nav tā programmēšana tik super-duper intelektuāla lieta, lai ar to katrs iesācējs pelnītu tūkstošus mēnesī, tie laiki ir pagājuši... Bez tam - vislabāk dzīvo nevis tie, kuri māk labi kodēt, bet gan tie, kas prot sevi pārdot. Tātad - neviens nenāks piedāvāt tev "realu variantu..." iemācies pats atrast ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ļoti labi teikts B) Es aptuveni apzinos, cik maksā webs, zinu, ka daži maksā tūkstošus, bet dažiem 100Ls ir daudz, tas atkarīgas no tā cik daudz firma ir intresējusies par tādu lietu, kā webs. Pagaidām domāju, ka vēl nekādu milzīgo piķi nevaru kāst, jo vēl pats sevi nevērtēju tik augsti.

 

Bet pēc būtības kāda klientam atšķirība, kāds kods slēpjas zem lapas? Mierīgi saraksta zilus brīnumus un saka ka tur esot viss ir tādiem pribombasiem, ka ar štuku nu ne kādīgi nevarētu tikt cauri. Izdevīgāk jau tomēr ir šādi, bet tas ir arī jamāk :)

Link to comment
Share on other sites

Bet pēc būtības kāda klientam atšķirība, kāds kods slēpjas zem lapas? Mierīgi saraksta zilus brīnumus un saka ka tur esot viss ir tādiem pribombasiem, ka ar štuku nu ne kādīgi nevarētu tikt cauri. Izdevīgāk jau tomēr ir šādi, bet tas ir arī jamāk :)

13357[/snapback]

 

Redzi nu, viņam tas var būt pat vairāk nekā svarīgi, ja vien viņš saprastu, ko var iegūt ar labu kodu :). Teiksim ir lapas, kurām ir akūta nepieciešamība būt pirmajām meklētājserveru sarakstos un tur nu labs kods nāk talkā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
draugiem.lv gan ir pašu spēkiem kodēts (savādāk jau tā negļukotu).

draugiem.lv nav pashu spekiem kodeets... tasir pirkts... man braalis bij atradis kkaadu vietu kur tieshi 1 pret 1 vareja nopirkt taadu saitu, pat kraasas taadas pashas... un nebija iipashi daargs...

 

tur to saitu vareeja ietesteet + arii admin paneli vareja ietesteet

Link to comment
Share on other sites

draugiem.lv nav pashu spekiem kodeets... tasir pirkts... man braalis bij atradis kkaadu vietu kur tieshi 1 pret 1 vareja nopirkt taadu saitu, pat kraasas taadas pashas... un nebija iipashi daargs...

 

tur to saitu vareeja ietesteet + arii admin paneli vareja ietesteet

Kaut ko stulbāku nevarēji ar savu brāli izdomāt.. vari arī tu kaut ko smagi jauc ar pseido resursiem aka manidraugi.lv (kas gan ir taisīti uz citu izstrādāta koda) kam izņemot paša sociālā tīkla ideju nu nav nekādas saistības ar dr.lv

 

Varu tev 100% apgalvot un pierādīt (kaut vai uzrādot visu versiju sources (Subversion CVS ir spēks)) - dr.lv no saviem pirmsākumiem neviena no koda daļām nav aizgūtas no jebkādiem gataviem produktiem..

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...