Jump to content
php.lv forumi

Meklējam programmētāju


aaxc

Recommended Posts

Labas dienas,

 

tātad mums ir nepieciešams vēlviens pieredzējis web programmētājs uzņēmumā kas izstrādā klientiem mājas lapas. Jāmak kodēt bez papildu programmu palīdzības, kā arī vēlams mācēt apstrādāt bildes un flsh zināšanas banneru izveidē.

 

Pieteikumus droši sūtam uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Darbs 9-18 uz vietas?

Un sanāk, ka meklē programmētāju/dizaineri/adminu all in one (kas māk visu darīt bez papildus softiem)?

:/ Es te laikam tik biezhi neapgrozos lai saprastu vieteejaas shutkas, bet nu labi. Tiek mekleets cilveeks, kursh maak programmeet php jaunu maajaslapu izveidee. Protams, ka maaceet apstraadaat bildes un veidot elementaarus flash banerus ir bonus. Taapeec iemetu ss.lv linku uz vakanci.

Papildus softi bija domaats ka ir vajadziigs cilveeks kursh speej kodus rakstiit piemeeram notpadaa nevis, teiksim, ar dreamweaver paliidziibu.

 

Un jaa, patstaaviigs darbs no 9:00 liidz 17:00 kaa jebkuraa citaa ofisaa.

Edited by aaxc
Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka bija domāts, ka programmētājam pašam jāmāk uzrakstīt html/css kodu, nevis jāmāk tikai uzģenerēt to ar kādu wysiwyg tooli. es nezinu (neesu to lietojis), bet dreamviewerā gan jau bija tāda iespēja

Edited by 101111
Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka bija domāts, ka programmētājam pašam jāmāk uzrakstīt html/css kodu, nevis jāmāk tikai uzģenerēt to ar kādu wysiwyg tooli. es nezinu (neesu to lietojis), bet dreamviewerā gan jau bija tāda iespēja

Tieshi taa

Link to comment
Share on other sites

Reāli ir varbūt labāk atdalīt:

 

Koders: kodē, griež webus, liek cms sistēmas, konfigurē serveri.

Dizainers: Zīme un domā par visuālo pusi, ieskaitot flash bannerus, utt..

 

Vajag speciālistu katrā jomā, vienam iedod orķestri vadīt, nebūs tādas atdeves.

 

P.S. Kāpēc visi dod priekšroku sēdēšanai offisā. Man gan kaut kā patīk attālināti, ir darba uzdevums, ir deadline, veidoju tik ilgi, vai ātrāk, galvenais iekļauties termiņos. Kā arī offisā darbinieku turēt sanāk krietni dārgāk, nekā tā, bet nu viss protams ir jāvērtē pēc situācijas.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Reāli ir varbūt labāk atdalīt...

 

Domā tāpēc viņu mājaslapa (tā sapratu) nav visglītākā?? =)) Koderis ir bijis "dizaineris". Silti iesaku atdalīt šīs sfēras. Kā nekā - pirmais iespaids, t.i. izskats, ir ~70% no kopējā iespaida! =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...