Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aaxc

 1. Skaidrs. Tad tas pēc manis aiziešanas. Samulsināja rakstā minētais, ka tas tiek izmantots pasta izdevumu aprēķināšanai, bet tās metodes visas 100% rakstīju es, bet tas jau bija pirms 4 gadiem tik pat kā.
 2. Ir zināms, kad šis kods tika izmantots?
 3. Vai ar 18€ to domā ka tas ir daudz vai maz par kreklu? Tas tā, tik interesei.
 4. Vai izmanto Prinitfy ar Shopify integrāciju un tepat PHP.LV izstrādātu karšu atblstu :P
 5. aaxc

  Skat nodejs kods

  @plusexp Būs, jo tieši to "vidējā alga" nozīmē :) Labklājības līmenis gan būs savādāks, bet ja rēķina vidējo, tad tā būs tie 49k. Bet veicot aprēķinus var arī ņemt ārā "ekstrēmās" vērtības un vilk līknes bez tām.
 6. Šis izklausās pēc mājasdarba ..
 7. Ja patreiz meklē darbu, tad īstais laiks skatīies remote. Kautvai stackoverflow šādu piedāvājumu izskatās ka netrūkst: https://stackoverflow.com/jobs?id=316406&q=php&r=true
 8. Patreiz vēl ofisā, jo tālmācībās sistēmas nav vēl notestētas uz šādu slodzi un jāspēj ātri reaģēt uz zvaniem un konsultantu responsēm lai šo to pielabotu. No rītdienas visticamāk ka no mājām. Bet mēs te labi ja 30% no visa kolektīva. Pārējie tjipa no mājām jau tagad strādā. Es gan esmu izteikts ofisa cilvēks, no mājām ne īpaši patīk strādāt, bet tākā sīkajiem skola nav, tad nebūs izvēles.
 9. Es varbūt esmu ko palaidis garām, bet kopš kura laika API būvē uz Wordpress?
 10. Jāsaka ka dīvaini. Man darba datoram ir 8GB RAM ar 200GB HDD. PhpStorm ir vaļā 24/7 ar retiem restartiem reizi nedēļā (vai pat retāk, ja windows galīgi nebrēc) un nekad nav bijusi šāda problēma.
 11. @ogloc Neredzu tavā lapā profila dzēšanas opciju, bet spams gan jau sāk nākt! Vai tu esi nolēmis tirgot datus?
 12. UTF-8 Safe Functionality Special mentions for stuff which may be “surprisingly” safe with UTF-8. Note if “well formedness” is mentioned, it may mean you should be checking the strings for well formedness before using these functions. explode Official documentation: explode Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence) str_replace Official docu
 13. brieža norādītajā lapā notestējot vis strādā:
 14. Reverse Image search uzrāda šo bildi vairākos blogos par PHP, pieļauju, ka vienkārši iemeta googlē "php programmētājs" un paņēma kautko, kas izskatījās "interesants".
 15. Kamēr Discord dzīvos ar saviem botiem, tikmēr node arī būs populārs :)
 16. aaxc

  Darba uzdevumi

  Tā izklausās. Bet vispāŗ būtu interesanti, mēs tieši meklējam darbiniekus un es varētu nākamajam pretendentam prasīt uzrakstī kodu ar krītu uz tāfeles :D Tik tā tāfele kautkur jāatrod..
 17. aaxc

  Meklēju dizaineri

  Meklēju dizaineri privātam projektam. Principā ir nepieciešams savest kārtībā frontendu lapelei ar 4 dažādiem atvērumiem (var arī bez scriptiem), pašam vienkārši vairs nav laika pētīt un domāt frontend dizaina nianses. Bet galvenais ir izveidot pamata dizaina struktūru un aprakstu tālākai projekta attīstībai, ti, krāsu paletes, fontus un izmēru izvēlni kā arī pamata vadlīnijas kopējam stilam. Interesentus lūdzu rakstīt privāti.
 18. Tas nav saistīts ar draugiem. 10000 tiešām nav liela datubāze.
 19. Ja nepatīk pieklājības principi, tad izmanto alfabētu. Rezultāts būs tas pats ;)
 20. Jāatzīst, ka man nekad laikam neviens nav prasījis jautājumus par ģimenes stāvokli, tā kā par to pat neiedomātos.
 21. Un pēc tā visa turpini vien sēdēt bezdarbniekos, jo neviens darba devējs tevi nezkāpēc neņem :D Bet ja nopietnāk, darba devējam uzdot jautājumus lai noskaidrotu potenciālā darbinieka aptuveno cilvēka personību ir dabiski. It īpaši, ja tu grasies ar šo cilvēku vairākus gadus ikdienā kopā strādāt salīdzinoši šaurā telpā. Es varbūt vēlos zināt, vai man blakus kolēģis nesmirdēs visu laiku pēc cigaretēm, vai varbūt viņam ir 5 bērni un viņš pusi no laika skraidīs lai izvadātu šamos (šajā gadījumā iespējams viņām var piedāvā mājas darbu nevis ofisa). Varbūt viņš ir notetovētu seju vai milzīgu gr
 22. Nuu, tas ir tāds plašs jēdzies. Ja tev ir šāds jautājums, tad ieteiktu tev varbūt paņemt jau gatavu CMF/Freimu un tur taisīt nevis pašam mocīties. Ja tomēr vēlies pats, tad idejiski tu vari php pusē taisi vienu validāciju, kuru tu izsauc ar ajax priekš frontend js un pēc tam papildus novalidē backendā pēc submit.
×
×
 • Create New...