Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Posts

  638
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aaxc

 1. aaxc

  Valūtas kursi

  Nebūsim nekrofīli, pieļauju, ka pēc 5 gadiem šis cilvēkam vairs nav tik aktuāls. Ja mums ir piedāvājumā gatavo scriptu, ar kuriem vēlamies padalīties, veidojam savu topiku.
 2. Varu apstiprināt un ieteikt šo. Strādā diezgan labi
 3. aaxc

  Chatbots

  https://www.tilde.lv/produkti-un-risinajumi/virtualie-asistenti Bet es ar piekritīšu, ka tie boti ir vairāk kaitinoši kā noderīgi.
 4. Bez liekiem uzbraucieniem. Ja jau izkopējām atalgojuma atzīmi, tad varēja arī vienu rindiņu zemāk izkopēt: karjeras izaugsmes iespējas (par PHP programmētāju (midle > senior)); uzņēmuma apmaksātus kursus kvalifikācijas celšanai; Šis vien norāda, ka tiek meklēts principā mazliet pieredzējis students, kas ir ar mieru tālāk attīstīties. Pietam uzņēmums ir gatavs ieguldīt līdzekļus apmācībā, kas Latvijā tomēr ir retusm (ar nosacījumu, ka tā nav tikai glīta atrakstīšana un patiešām tiek nodrošināts pilnībā apmaksāts laiks un apmācibas)! Pozīcija iespējams pat ir junior, ar iespēju attīstīties uz middle un tad senior. Ja mēs skatāmies pēc https://www.algas.lv/salaryinfo/informacijas-tehnologijas/php-programmetajs 1700 ir apmēram (laikam būs middle tad) pa vidu un laba alga studentam, kurš vēl dzīvo pie saviem vecākiem un vēlas sākt karjeru. Es, protams, nemāku teikt, kāda šeit ir senior programmētāja alga, bet ierasts, ka tā ir 2x un tad jau mēs pārkāpjam pāri algas augsējiem rādītājiem!
 5. 8? TeamViewer lētākais piedāvājums ir 30€ mēnesī (jāpērk gan uzreiz viss gads, tākā 360€ + PVN). Jāatzīst, ka tas ir diezgan daudz. It īpaši tad, ja to izmanto freelanceris ne biežāk kā reizi pāris dienās vai pat vēl retāk. Ja izmanto ikdienā, tad iespējams tie 1-2€ pa dienu daudz neko nemaina, bet ja retāk, tad jau sanāk sālīti. Man personīgi ir jāpieslēdzas reizi nedēļā un es toč negribētu katru reizi maksāt 7€+ par katru šādu sesiju.
 6. Varu tik nokomentēt, ka esmu palaidis pāris privātos projektus uz AWS ar PHP8 un nevaru sūdzēties ne par ātrdarbību nedz stabilitāti. Pietam pašam dizgan labi patīk dažas jaunās "fīčas". Bet neviens nopients darba projekts šobrīd vēl netiek apsvērts ar PHP8 līdzdalību.
 7. aaxc

  Platforma

  https://whatcms.org/?s=atdodmantas.lv atdodmantas.lv uses Category Software Version Web Framework Laravel Programming Language PHP Web Server Apache
 8. Skaidrs. Tad tas pēc manis aiziešanas. Samulsināja rakstā minētais, ka tas tiek izmantots pasta izdevumu aprēķināšanai, bet tās metodes visas 100% rakstīju es, bet tas jau bija pirms 4 gadiem tik pat kā.
 9. Ir zināms, kad šis kods tika izmantots?
 10. Vai ar 18€ to domā ka tas ir daudz vai maz par kreklu? Tas tā, tik interesei.
 11. Vai izmanto Prinitfy ar Shopify integrāciju un tepat PHP.LV izstrādātu karšu atblstu :P
 12. aaxc

  Skat nodejs kods

  @plusexp Būs, jo tieši to "vidējā alga" nozīmē :) Labklājības līmenis gan būs savādāks, bet ja rēķina vidējo, tad tā būs tie 49k. Bet veicot aprēķinus var arī ņemt ārā "ekstrēmās" vērtības un vilk līknes bez tām.
 13. Ja patreiz meklē darbu, tad īstais laiks skatīies remote. Kautvai stackoverflow šādu piedāvājumu izskatās ka netrūkst: https://stackoverflow.com/jobs?id=316406&q=php&r=true
 14. Patreiz vēl ofisā, jo tālmācībās sistēmas nav vēl notestētas uz šādu slodzi un jāspēj ātri reaģēt uz zvaniem un konsultantu responsēm lai šo to pielabotu. No rītdienas visticamāk ka no mājām. Bet mēs te labi ja 30% no visa kolektīva. Pārējie tjipa no mājām jau tagad strādā. Es gan esmu izteikts ofisa cilvēks, no mājām ne īpaši patīk strādāt, bet tākā sīkajiem skola nav, tad nebūs izvēles.
 15. Es varbūt esmu ko palaidis garām, bet kopš kura laika API būvē uz Wordpress?
 16. Jāsaka ka dīvaini. Man darba datoram ir 8GB RAM ar 200GB HDD. PhpStorm ir vaļā 24/7 ar retiem restartiem reizi nedēļā (vai pat retāk, ja windows galīgi nebrēc) un nekad nav bijusi šāda problēma.
 17. @ogloc Neredzu tavā lapā profila dzēšanas opciju, bet spams gan jau sāk nākt! Vai tu esi nolēmis tirgot datus?
 18. UTF-8 Safe Functionality Special mentions for stuff which may be “surprisingly” safe with UTF-8. Note if “well formedness” is mentioned, it may mean you should be checking the strings for well formedness before using these functions. explode Official documentation: explode Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence) str_replace Official documentation: str_replace Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence).
 19. brieža norādītajā lapā notestējot vis strādā:
 20. Reverse Image search uzrāda šo bildi vairākos blogos par PHP, pieļauju, ka vienkārši iemeta googlē "php programmētājs" un paņēma kautko, kas izskatījās "interesants".
 21. Kamēr Discord dzīvos ar saviem botiem, tikmēr node arī būs populārs :)
 22. aaxc

  Darba uzdevumi

  Tā izklausās. Bet vispāŗ būtu interesanti, mēs tieši meklējam darbiniekus un es varētu nākamajam pretendentam prasīt uzrakstī kodu ar krītu uz tāfeles :D Tik tā tāfele kautkur jāatrod..
×
×
 • Create New...