Jump to content
php.lv forumi

image upload with resize


anonīms

Recommended Posts

Nē, tur jau tā lieta, ka es vispār negribu, lai orģināls tiek aplodots.

Tagad ir tā, ka sākumā tiek aplodots orģināls, tad nosaka viņa izmērus, tad resaizo un tad izveido jaunu bildi.

Bet es gribu, lai vnk aplodojot nosaka izmērus, resaizo un saglabā resaizoto bildi bez orģināla aplodoa

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka Tu gribi uplodot jau resaizotu bildi. Vienkāršā veidā nesanāks, bet domāju ka ar flash vai java appletu ko tādu varētu sataisīt, stipri nepārzinu šīs divas lietas, bet ja nu baigi vajag, tad mēģini izpētīt, varbūt ka arī kau kas varētu sanākt. Vienīgi ir jāuzdod jautājums vai tas patiešām ir tik nepieciešams un vai atmaksāsies patērētais laika, it īpaši gadījumā ja nekas nesanāks?

Link to comment
Share on other sites

ui nē, tad labāk palieku pie vecās, labās sistēmas.

Klez, par tavu gan nesapratu.. vispirms augšuplādē un tikai tad pārbauda kāds paplašinājums?

Tad man jāvaicā vai pēc tam, kad uzzin, ka ir nepareizs paplašinājums tas fails tiek automātiski izmests vai arī man pašam vajag no viņa atbrīvoties?

(ka tik neuzmet kkādu tārpu teiksim ar .php failu)

Link to comment
Share on other sites

Labāk bildītes tipu nenoteikt pēc paplašinājuma, to jebkurš var elementāri pamainīt. Man pat pašam ir gadījies, kad cilvēkiem pateicu ka drīkst vadīt tikai jpg attēlus, citi neies un pajautāju vai derēs bez pārbaudes, atbildēja ka derēs. Tā kā viņi paši bija admini tad arī drošības zīņā viņi neko speciāli tur neliktu, bet viņi bmp bildes pārsauca par jpg, nevis konvertēja, bet protams ka nekāda resaizošana nenotika un bildi vienkārši vēlāk neattēloja vai pat nepievienoja vispār, jau neatceros. Tipa noteikšanai varētu izmantot getimagesize funkciju.

Edited by Maris-S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...