Jump to content
php.lv forumi

Līnija


owned2

Recommended Posts

Vot uz skrīna redzams tur līnija ir pareizi?Kā to līniju uzstādīt lai? Linija

Vot man kad nav tās līnijas un kad es pamainu Background tad man sanāk Šādi

Kā to līniju sataisīt?

Es saprotu man jau ir tas foto maziņš līnijas..bet es nezinu kā viņu iestādīt..Kur to rakstīt?un kā to rakstīt?

Gribu lai jūs hotj 1 tēmu te paskaidrotu Normāli un skaidri bet nemest linku pa linkam

Link to comment
Share on other sites

Bet vai tu esi pacenties izlasīt kaut vienu linku, ko tev dod?

To "līniju" parasti panāk ar kādu tumšāku krāsu vai bildi fonā. To parasti dara ar CSS. Gūglē meklēšānas keywordi ir css drop shadow.

Reku visai skaidri un labi apskaidrots kā to panākt: http://www.alistapart.com/articles/cssdropshadows/ Ar visām bildēm un koda fragmentiem.

Link to comment
Share on other sites

Gribu lai jūs hotj 1 tēmu te paskaidrotu Normāli un skaidri bet nemest linku pa linkam

Mēs savukārt vēlamies lai kaut vienu tēmu aizsāc kaut cik normāli.

Nu labi, tas "vot" izlec biežāk, varbūt esi krievvalodīgais, ne jau tur problēma īstenībā.

Izlasot pirmo rindiņu pirmajā postā, tā vien gribējās nolamāt.

Labi vēl, ka sekoja nākamā, kurā bija atslēga tam ko gribi pirmajā, bet arī tikai apskatot skrīnu!

Kas tas ir un kur meklēt, bubu jau norādija.

Nu tā nevar!

Topika nosaukums tizls un tie sarkanie un milzu burti jau neveicina atsauksmi, drīzāk kaitina pamatīgi.

 

bubu, varbūt neļauj tik lielu fontu vismaz līdz 1000 postiem?

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Pašam nešķiet muļķīgi strīdēties, ja pats esi nekorekti izskaidrojis savu problēmu kā arī atsakies izmantot norādītās adreses ar informāciju?

Šeit nezinu nevienu, kurš tev dos gatavu kodu! Tev tiek norādīti resursi, kur par tavu jautājumu ir maksimāli plaši un saprotami izklāstīts, ar to arī spējīgam cilvēkam pilnība būtu jāpietiek! Tava problēma, ja pats nevēlies to izmantot vai gaidi, kad kāds tev ar karoti visu ieliks mutē!

Link to comment
Share on other sites

tie sarkanie un milzu burti jau neveicina atsauksmi, drīzāk kaitina pamatīgi.

bubu, varbūt neļauj tik lielu fontu vismaz līdz 1000 postiem?

Tas nav viņa teksts, to visdrīzāk ierakstīja Aleksejs, izdzēšot viņa quotēto tekstu (iepriekšējo postu). Citādi neizskatās, ka viņš to saprot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...