Jump to content
php.lv forumi

Klase kā uz objektu "projekts"


Java

Recommended Posts

Java, kas ir klase, kas ir objekts, ar ko viens no otra atšķiras, ir aprakstīts gandrīz visās grāmatās par java valodu pirmajās nodaļās.

 

Tu laikam nesaproti, ko es jautāju bubu, nevis tev? Es jautāju, kas ir klase viņa izpratnē , un arī grāmatās ir dažādas izpratnes par lietām.

Link to comment
Share on other sites

Lab, teiksim, skice! Tādā gadījumā, kas ir klase tavā izpratnē? Iet runa tieši par to, kas sākas ar class ... { un beidza ar }.

Doh.. tieši tā arī ir klase - tas, ko definēt ar class keywordu (arī daudzās citās valodās).

Tik nesaprotu kāds tagad sakars ar tavu mistisko "projekta" definīciju.

Link to comment
Share on other sites

Un tāpēc tās saucas statiskās metodes. Citās valodās man liekas arī tādas lietas ir. PHP gan atļauj nestatisku metodi arī izsaukt kā statisku (kaut gan tad būs kļūda), bet tā jau vienkārši tāda PHP implementācija, kas nemaina klases būtību kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par klasi kā datu tipu, kas protams tā ir, bet gan pēc būtības - kad skaties uz kodu un atšķirības no int datu tipa ir jūtamas.

Java, Tu te konkrēti putrojies. Pēc būtības klase ir nekas cits kā datu tips. Apakšā zem nosaukuma Java taču būtu jābūt 100% objekkt orienttedd :)) Es skatos kodā un neredzu nekādas atšķirības starp Int klasi un Projekkt klasi. Kad es gribu ar šīm klasēm darboties, es skatos viņu interfeisus, tad es redzu atšķirības, ko ar šīm klasēm var izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Un tāpēc tās saucas statiskās metodes. Citās valodās man liekas arī tādas lietas ir. PHP gan atļauj nestatisku metodi arī izsaukt kā statisku (kaut gan tad būs kļūda), bet tā jau vienkārši tāda PHP implementācija, kas nemaina klases būtību kā tādu.

Es uzskatu, ka, ja ne-statiskā klasē ir kāda statiska metode, tad tā jau ir projektēšanas kļūda. Statiskām metodēm būtu jābūt klasē, kur ir tikai statiskas metodes, un tāpēc mēs to sauksim par statisku klasi, jebšu vienkārši izmantosim neimspeisu iekš PHP5.3

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...