Jump to content
php.lv forumi

Kurā vietā labāk iet, lai aizietu bizness?


codez

  

  1. 1. Ar kuru ideju varētu vairāk sapelnīt?

    • 1. rakstot blogu
      0
    • 2. taisot sociālo tīklu
      0
    • 3. ar pavisam reālo ideju
      0


Recommended Posts

Mans 3 dienu bans ir beidzies. Paldies, bubu, ka nobanoji mani uz trīs dienām - atpūtos, izgulējos.

Bet nu ir man sasāpējusi viena tēma. Gribu nogrābt lielo piķi, bet nevis tā kā negodīgie un korumentie politiķi un ierēdņi, bet godīgi.

Tāpēc es pametu skolu, radus, parstāju apmeklēt smagumu zāli un noskuvu matus uz nullīti.

Tagad mani nekas vairs netraucēs, lai ķertos lietai klāt.

Tātad man ir 3 idejas, kurās varētu urbties iekšā, bet nevaru izdomāt, kurā varētu vairāk sapelnīt:

1)Vai ir vērts rakstīt blogu? Domāju, ka blogs būs angliski un tur būs daudz reklāma. Ideja tāda, ka aiz katra bloga ieraksta komentāra būs viena reklāma. Šitais projekts sola lielu peļņu. Varbūt ir kādi brīvprātīgie, kas arī grib piedalīties bloga rakstīšanā?

2)Otra ideja ir taisīt sociālo tīklu. Absolūtāko pinekli, kurā katram kārtīgam Latvijas iedzīvotājam būs jāreģistrējas. Principā domā izkonkurēt draugus, jo viņi jau savu piķi ir saplenījuši. Viņiem pietiek, laiks dot vietu jaunām vēsmām. Šis ir reāls projekts ar reālu atdevi. Domāju, ka kādās 45 dienās varētu uzkodēt draugiem izkonkurētāju, ja tik tiktu pie tām tabletēm - Provigīla, ar kurām var gulēt tikai 4 stundas diennaktī.

3)Šī ir pavisam reāla ideja. Tik reāla, ka es pat viņu šeit neteikšu, jo jūs nozagsiet manu ideju un es palikšu ar tukšu kuli. Nekā nebija. Bet mājienus, lai jūs varētu novērtēt došu. Ideja principā plāno piesaistīt desmit miljoni lietotāju un būs ķīniešu valodā, jo tas ir absolūti neigūts tirgus. Mērķis ir iegūt to tirgu pirmajam. No 10M lietotājiem, tad peļņa būs kaut kur 2M$/ mēnesī. Reāla nadua, kā jums šķiet? Protams kapeikas jau ir, bet tas tikai tā pirmais projekts, vēlāk jau varēšu jūs visus noalgot un tad taisīt vēl reālākus projektus.

 

Tātad esmu runājis. Izsakiet domas, pa kuru ceļu man iet. Katrs vienu reizi savā komentā atzīmējiet, par kuru ideju balsojat - par 1), 2) vai 3). Tad es saskaitīšu balsis un tas man palīdzēs izvēlēties. Doma tāda, ka izvēlēšos to par kuru jūs vismazāk balsojāt. Bet nu, ja ir idejas, tad izsakiet arī varbūt kādu 4) veidu, kā nogrābt žūksnīti.

Link to comment
Share on other sites

vari sacensties ar mani ;p

 

es bloga rakstu jau uzrakstiju, tikai jauzsetupo domeins, es rakstisu latviski jo less is more un taa taalaaak a tu rakstisi angliski un nojugsies, jo neviens nelasis tavus blogus

 

draugi nav labi un vispar socialie tikli nav labi jo padara cilvekus pastulbus - tadas lietas ilgi nepastav, par so arii man buus bloga raksts

 

uz kinu vari neiet, vienalga ko tu tur uztaisisi tev to kiniesu kompartija atnems busi nopircis jahtu bet nebus naudas soljarai 500l / h diez kas nav paliksi honkongas lica viduu. protams es pa to laiku izversisu tiklus paris mazaas valsteles un sedesu skatisos norgee uz klinti, jo tas neko nemaksaa.

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

haha Labs! Nosmējos! :D

Piekrītu mounkuls - varētu būt 4. variants - dakters (kāds - pat nezinu, nav bijusi vajadzība apmeklēt)! :)

 

1) blogs reāli varētu būt saistošs, ja stāstīti par piedzīvojumiem no trakonama! :)

2) sociālais tīkls - schizophrenia-social.net - laba ideja, zinot, ka 1% no pasaules populācijas ir apveltīti ar šo interesanto slimību, tātad - potenciālā mērķauditorija - 600 miljoni! :)

3) Ķīnā ir daudz cilvēku un arī ļoti daudz trako un citādi nenormālo, bet kā jau te teica - jāuzmanās no vietējās mafijas triādes! Ka nesagriež gabalos, ķīnieši ir nežēlīgi arī valsts līmenī...

Link to comment
Share on other sites

Naktī slikti gulēju - murgoju, bet smagā darbā radās 4. ideja.

Varētu taisīt CS serveri un tad visi sīkie maksās lielu naudu, lai spēlētu manā serverī.

 

 

 

 

"Cilvēks spēj iepazīt savu kodu, tikai citu koda vidū." by codez.

Link to comment
Share on other sites

Un kādas būtu Tavas pārdomas par mounkula, Squada, Javas un maniem komentāriem?

- monukulis lecās, laikam prasās pēc bana uz 3 dienām, ē, kur ir bubu?

- Sapratu, ka Squad ir mans konkurents, jo arī rakstīs blogu.

"Pretinieks, kas meklē tavā kodā kļūdas, ir vērtīgāks nekā draugs, kurš cenšas tās noslēpt." by codez

- Java, nemāk rēķināt. 1% no populācijas ir 60M.

- Tavs, pārāk garš, nelasīju, piedod.

Link to comment
Share on other sites

Man sākumā likās, ka 3. ideja ir torrent trakeris. Bet tālāk lasot un uzzinot, ka auditorija ir Ķīnā, es secināju, ka viņš taisīs proxy serveri, kas tiek cauri "The Great Firewall of China"

 

P.S. balsoju par pirmo variantu, jo nākošos tev diezvai izdosies realizēt.

Edited by martins256
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka kādās 45 dienās varētu uzkodēt draugiem izkonkurētāju, ja tik tiktu pie tām tabletēm - Provigīla, ar kurām var gulēt tikai 4 stundas diennaktī.

tieši uz to jau liku akcentu, ka nevis koderis tā sanāks, bet vājprātīgais beigās:)

Pats ieliki topiku par tiem ripuļiem

un te jau neliela pieredze, ja sapratu?

- monukulis lecās, laikam prasās pēc bana uz 3 dienām, ē, kur ir bubu?

es nevis lecos, bet gribētos lai iebrauc, ka esi auzās iebraucis un vajag skaidru prātu lai turpinātu programmēt, nevis ripuļus.

Neesi idiots!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...