Jump to content
php.lv forumi

Sadalīt pa daļām lielu simbolu virkni!


Sasa

Recommended Posts

Kā es varu sadalīd (tas ir pārnest jaunā rindiņā) tekošās rindiņas turpinājumu, tā lai tas nebūtu kā jauns bet turpinātos tālāk. Tā man teksta redaktorā veidojas bezgalīgi garas nepārskatāmas rindas.

Runa iet par javascripta funkciju vai vērtību pierakstu. Ieslēgt iekš redaktora Word wrap iespēju tas nav tas!

Link to comment
Share on other sites

nē, laikam tiku netā saprasts! :(

 

iekš redaktora man vajag iekš paša HTML dokumenta, lai neveidojas kā piemērs:

document.getElementById('text_placeholder').innerHTML = '  <FIELDSET id=Frame_lam style="Z-INDEX: 14; OVERFLOW: hidden; WIDTH: 5.5cm; POSITION: relative; HEIGHT: 1.5cm"  tabIndex=27><LEGEND id=Frame_lam_Legend style="BORDER-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: 1px; PADDING-LEFT: 3px; OVERFLOW: hidden; BORDER-LEFT: 1px;  BORDER-BOTTOM: 1px; HEIGHT: 0.476cm"><u>Lamināta</u> Fasades:</LEGEND><center>Lamināt fasades</center></FIELDSET>';

 

iekš mana 'editplus' teksta redaktora šī rindiņa ir vienā veselumā, bet ja ieliku kaut kur enter tad tas jau tiek saprats ka es gribu rakstīt jaunu, bet es gribu turpināt to pašu!

Link to comment
Share on other sites

iekš redakora kurā es rakstu savu kodu man veidojas 435 simbolu gara nepārtraukta virkne, tādejādi viss tur ir nepārskatāms, es gribu viņu kaut kāda veidā pārnest jaunā rindiņā! Lai tur viss top pārskatāms!

Link to comment
Share on other sites

Teksta redaktorā ieslēgt "Wrap long lines" neder?

Nu vēl vari:

document.getElementById('text_placeholder').innerHTML = '  <FIELDSET id=Frame_lam style="Z-INDEX: 14; OVERFLOW: hidden;';
document.getElementById('text_placeholder').innerHTML += ' WIDTH: 5.5cm; POSITION: relative; HEIGHT: 1.5cm"  tabIndex=27><LEGEND ';
document.getElementById('text_placeholder').innerHTML += 'id=Frame_lam_Legend style="BORDER-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: 1px; ';
document.getElementById('text_placeholder').innerHTML += 'PADDING-LEFT: 3px; OVERFLOW: hidden; BORDER-LEFT: 1px;  BORDER-BOTTOM: ';
document.getElementById('text_placeholder').innerHTML += '1px; HEIGHT: 0.476cm"><u>Lamināta</u> Fasades:</LEGEND><center>Lamināt ';
document.getElementById('text_placeholder').innerHTML += 'fasades</center></FIELDSET>';

Link to comment
Share on other sites

redaktora wordwraps sadala visas rindas kuras ir garākas par noteikto, bet es gribu dažas atstāt garas cits sadalīt! vai tik tiešām iekš javascripta nav kaut kāda rindiņu apvienošanas simbola ka nākamā zem tās rindiņas ir kā iepriekšējas rindiņas turpinājums!

 

mēģināju izskaidrot šādu te lietu: http://www.irt.org/script/1007.htm <- atradu te! :)

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Sasa: Vai tiešām vajag to css inlainot tik traki?

Saliec css stilu:

.Frame_lam { Z-INDEX: 14; OVERFLOW: hidden; WIDTH: 5.5cm; POSITION: relative; HEIGHT: 1.5cm}
.Frame_lam_Legend { BORDER-RIGHT: 1px; BORDER-TOP: 1px; PADDING-LEFT: 3px; OVERFLOW: hidden; BORDER-LEFT: 1px;  BORDER-BOTTOM: 1px; HEIGHT: 0.476cm}

 

Un htmls sanāks daudz īsāks - gan browserim labāk (performances ziņā), gan arī pa tīklu/no diska mazāk baitu jāsūta (lapa ātrāk lādēsies):

<FIELDSET class=Frame_lam tabIndex=27><LEGEND class=Frame_lam_Legend><u>Lamināta</u> Fasades:</LEGEND><center>Lamināt fasades</center></FIELDSET>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...