Jump to content
php.lv forumi

Nelies projekts,bet ir problemas! :(


skrach

Recommended Posts

Man ir tada lieta taisu tadu mazu lietinju ka iepazishanas portalu..prieksh draugiem..un draugu draugiem..

Lai cilveekiem butu kur paseedeet..un lai vissbuutu viegli izdarams...

Sakums jau ir ... bet ir daudzas nepilnibas.. kaa piemeeram..

Vajadzetu darbojoshos statistiku apmeram ka draugiem.lv

un vel sho to kads kuram ir laiks var paliidzeet???

 

Vajadzeetu:

Statistiku

video un mp3 lapu

davanas ka draugiem.lv (vai kaut ko tadu)

video chatu

virtualo naudu.. ( ka face.lv (SOL ) Vai kaa super.lv (SUMO))

un veel sho to.. ja katrs paliidzeetu..tad tas buutu ljoti atri..

paldies jau ieprieksh..

Link to comment
Share on other sites

un veel sho to.. ja katrs paliidzeetu..tad tas buutu ljoti atri..

 

šo to... šitādi projekti ir baigi nopietns pasākums... LV tirgū praktiski nereāli palaist jaunu sociālu networku, ja vien tu neesi Einšteins ar 100 ģeniālām idejām... Es tevi nebiedēju, bet tur tiešām ir nopietni jāstrādā.. ir man zināma pieredze šitās lietās...

 

Btw visas tavas uzskaitītās lietas jau ir vienā latvijas sociālajā portālā.

Edited by NiTrino
Link to comment
Share on other sites

ja nevari paliidzeet..tad nepaliidzi...

 

Es jau varēt palīdzēt, bet tu jau pagaidām nekādu konkrētu jautājumu neesi uzdevis. Tikai nobirdinājis sarakstu ar fīčām, ko gribi realizēt. Un to pasaku uzreiz - tiešām vari necerēt, ka kāds tev par brīvu sāks kaut ko kodēt. Ne jau tāpēc šis forums eksistē.

 

PS. Visvairāk man tracina tas, ka tu iedomājies, ka mums programmēšana ir tļapļap, it kā sava prieka pēc. Mēs ar to naudu pelnam, tas ir maizes darbs! Tu spēj iedomāties, ka es aizieshu pie tevis un prasīšu, lai tu tagad bez maksas sāc strādāt manā labā ? Nu tipa, davai iztīri māju, nomazgā mašīnu u.t.t. Vienkārši necieņa tā ir!

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs

 

un tu domaa ka es ar to naudu nepelnu..tas arii man ir darbs..bet shoreiz..es to daru prieka peec... :)

ja vari paliidzi.... vajag ljoti statistiku... es jau 3dienas neesmu normaali...gullejis..ja vari paliidzi..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...