Jump to content
php.lv forumi

reklamas lapaa


Grey_Wolf

Recommended Posts

parskatiju gadijumu ar Filtrs.lv un radaas jauttajumi & pardomas...

Cik tad kaitinoshas ir taas reklamas Web lapaas?

Un kaadi tad paliek alternatiivie varianti lai vareetu apmaksaat Zjurnaalistu darbu?

Un kaadi tad bija Faktiskie filtrs.lv merkji? tomeer likt savu reklaamu? pardot lasiishanu ar SMS? ar ko tad vinji labaaki?

---------

Manupraat Filtrs.lv neriikojaas iipashi eetiski , vienkarshi kopejot (principaa zogot) citu darbu, kautgan savaa zinjaa vinjiem bija LR likumdoshanas aizsardziiba...

// ZINJAS & FAKTI nepakljaujas © /

(Kaads no shii foruma mani par to parliecinaaja, paraadot likumu kur tas ir rakstiits ;) )

----------

Juusu domas & pardomas?

Link to comment
Share on other sites

Disklaimeris: Šis ir tīri subjektīvs, neragumentēts un neinformēts viedoklis.

 

Manuprāt filtrs.lv bija vairāk tāda kā zīmēšanās nevis komerciālu mērķu vadīts projekts. Ar domu pierādīt, ka mēs, redz, varam apčakarēt visus lielos Latvijas fortālus. Vai portāliem pašiem tas daudz kaitēja? Šinī gadījumā nee, bet tas bija precedents, ko vajadzēja novērst, jo nākamais filtrs.lv brālis jau varētu būt komerciāls. Cilvēkiem, kas lasa ziņu portālus, varētu būt ērtāk redzēt visas ziņas uzreiz vienā lapā, nevis vērt vaļā katru portālu atsevišķi, tāpēc mērķauditorija tādam filtrs.lv varētu būt, pie tam diezgan ievērojama.

 

P.S. Vai gadījumā google news nedara kaut ko no lietotāja puses idejiski līdzīgu filtrs.lv?

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi reklāmas nekad īpaši nav traucējušas (izņemot reizes, kad browserim ir gļukains atbalsts flašam un nevar aiztaisīt flash reklāmu, kas izvēlusies pa visu view-port). Vairāk man traucē tas, ka informācija ir izsvaidīta; tā nav vienuviet. Tāpēc izmantoju RSS.

 

Par filtrs.lv gan man nav īsti viedokļa.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt filtrs.lv bija vairāk tāda kā zīmēšanās nevis komerciālu mērķu vadīts projekts.

Man gan skjiet ka apaksaa tomeer kautkas bija.... Vismaz naakotnee plaanots....

IMPHO neviena lapa nevar pastaaveet bez konkreeta merkja:

manupraat ir :

 

Elementari Pash Reklaama: HomePages, personiigie Blogi...

Kaadu kopeeju intreshu Popularizeeshana vai daliishanaas pieredzee ... forumi (ja tajos nav komerc reklaamas), sajaa gadijumaa lietotaaji sevi sleeptaa veidaa sevi reklamee....

 

Paareejie iedalaami tik komercprojektos..

I-veikali, Zinju portaali...

 

Bet IMPHO visos ir REKLAAMA sleptaa vai atklaataa formaa, bet reklaama...

Un arii popularizeejot savu lapu vinji izmantoja reklaamu, taatad filtrs.lv principaa meloja....

edit:

Mans personigai viedoklis par reklaamaam ir:

Ja palielinoties reklaamu daudzumam aug pakalpojuma kvalitaate, tad nekaadu probleemu...

(labs piemers Inbox.lv --> palielinaajas reklamu apjoms & pastkastiites izmeers... )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

nezinu, man tās reklāma netraucē, lai tač ir tur tie baneri, reizēm uzspiežu, žurnālistiem arī ir jāēd, par elektrību jāmaksā utt utt utt.

 

ziņām un faktiem nav autortiesību, bet ziņas raksts tā jau ir cita lieta, respektīvi tev neviens nevar aizligt pašam uzrakstīt, ka ir tas un tas noticies, bet tu nevari kopēt cita rakstīto par to, ka kaut kas ir noticies. lūk kas ir autortiesības.

 

tas tāpat kā ar softu, tev neviens nevar aizliegt uzrakstīt programmu kas dara to pašu ko manējā, bet kopēt manu tu nevari.

Link to comment
Share on other sites

tas tāpat kā ar softu, tev neviens nevar aizliegt uzrakstīt programmu kas dara to pašu ko manējā, bet kopēt manu tu nevari.

 

Tu kļūdies. Tas gan īsti neattiecas uz Eiropas Savienība valstīm, taču var patentēt algoritmus. Un tu nedrīkstēsi rakstīt "programmu, kas dara to pašu, ko manējā".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...