Jump to content
php.lv forumi

SMS no mana web


archux

Recommended Posts

nu lieta taada ka es saitaa taisu sho un to un tagad esmu izdomaajis uztaisiit send sms joku no saita :) nu domaaju ka ideja nav slikta bet jautaajusm kaa lai sataisa ka no mana saita varees nosuutiit sms uz jebkuru latvijas mob taalruni ??? plzz paliidzat ...

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, ka neviens nedos par velti un pareiz dara. man personīgi vispār nepatīk tas, ka tagad par naudu var sūtīt sms no interneta arī tiem kuri ir aizlieguši saņemt sms no interneta. tas sanāk, ka es samaksāju un spamoju uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, ka neviens nedos par velti un pareiz dara. man personīgi vispār nepatīk tas, ka tagad par naudu var sūtīt sms no interneta arī tiem kuri ir aizlieguši saņemt sms no interneta. tas sanāk, ka es samaksāju un spamoju uz nebēdu.

Tā gluži neiet cauri.. Arī staroperatoriem (es vienu tādu pārstāvu) ir jāuztur subskripcijas visiem numuriem uz kuriem kaut kas tiek sūtīts - proti ja no tava numura uz konkrēto kodu nav nekas iesūtīts (t.i. tu neesi akceptējis ka vēlies kaut ko saņemt) starpoperators SMS nesūtīs (un neļaus to darīt saviem klientiem) - t.i. tu nahaļavu nekādus SMS random numuriem gāzt nevarēsi (protams teorētiska iespēja ir).

Pretēji staroperatora geitvejam mūžs ir ļoti īss ..

Link to comment
Share on other sites

pirmajā postā ir vārds joks. Ja tā tad šis der�“s:

<?php
if(isset($_POST['sms']) AND isset($_POST['numurs']) AND isset($_POST['pin'])){
$numurs = $_POST['numurs'];
$sms = $_POST['sms'];
$pin = $_POST['pin'];
$jaunaiskods = md5("$numurs::$sms::$pin");
echo "<center><B>Tavs SMS ir nosūtīts</b><br/>un tavs unikālais sms id ir<br/>$jaunaiskods</center><br>";
}
?>
<form method="post">
Numurs: <input type="text" name="numurs"><br/>
PIN Kods (Tālruņa kuram sūti): <input type="text" name="pin"><br/>
SMS: <textarea name="sms"></textarea><br/>
<input type="submit" value="Sūtīt">
</form>

Edited by ok1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...