Jump to content
php.lv forumi

archux

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  193
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by archux

 1. OK, @Kasspars vai tev ir pieredze ar LV pastu ar api ?
 2. Kurpirkt un salidzini izmanto tikai LV feedus. Krieviskais, netiekot izmantots. Tā man abi atbildēja. Par Feed, laikam ka Googla places jataisa... Kāda pieredze ir ar google billing un api keys? Ir kadam bez piekrišanas nosuknēts no kartes? Vai ir pieredze kad sasniedz to limitu ? Vai vel jo projam 200$ ikmēneša kredīts tiek dots?
 3. Radās klientam jautājums vai var dabut līdzīgu adrešu meklētāju kāds ir 1a.lv piegādes adresej. Interese vai ir kaut kas tāds gatavs pieejams no pasta vai kā svādāk to viņi paveica? Plus jautājums ir par Latvisko/Krievisko XML barošanu uz kurpirkt un salidzini... Vai kadam ir pieredze ar to ?
 4. lvhost.info - tas pats Raivo K... pasūtīja pie manis VPS, apmaksāja un tad pirms nakoša rēķina vnk izkūpēja zilā gaisā... skype rādās online gan offline bet ignorē un neatbild... Nesmuki ... Bet ko nu padarīsi, ja 16 gadus vecs, tad jau tā ar uzvedas! p.s. ownhost.info domēnu es viņam ar uzdāvinaju, piedāvāju lai liek to domēnu kur grib, tā ar atbilde zero.... tad nu tapēc daži arī redz: Welcome ! Site ownhost.info just created. Real content coming soon... Saulainu dienu visiem :)
 5. Baigi baigi rich bitch... Kā sacīt jāsaka, ITAP nav jauniņais hostinga lietās... Par to, ka es esot viena persona man gan šaubas māc... Šā vai tā lai būtu redzama kvalitāte un darbības stabilums, ir vajadzīgs laiks.. savādāk es neko nevaru pierādīt, par ko nāku ar jaunu nosaukumu... Tas, ja domājiet ka ir SIA tad uzreiz ir vairāki cilvēki par to gan Jūs šaubāties... Jebkurš IK var pieņemt darbā cilvēkus... arī Martiņš no vps.lv, ka ienāk un tad pazūd, jā es zinu tādus daudzus kantorus arī... Un tas ir stulbi... varu teikt kā ir, es neesmu no tādiem, un šis nav man tikai tads izklaides variants, sasaukt cilvēkus un tad visus uzmest... Ko tur runāt, vnk slēdziet topiku ciet, un pēc kāda laika varēsim atkal pačatot, redzot kvalitāti un darbību... Tad arī varēsim spriest - kas ir kas...
 6. tas pats ownhost.info... bija uz vps servera itap.lv atslēgts jo neatbild un rēķinus nākošos negrib maksāt... tagad LHC.lv reseller ;)
 7. manis pēc domājiet ko gribiet, viena vai piecas personas... Tam nav starpības... Jus vienmēr visi esiet ar negatīvu atsauksmi tendēti... ta kā es nemaz neko citu te nevaru pateikt :D
 8. Agrāk bija cits nosaukums, par kuru negribu runāt, mācījušies esam no kļūdam un pieredzes, kas iegūta strādjot kā sadarbības partneriem ar citiem uzņēmumiem... Par spam runājot, iedevām vienam kantorim izsūtīt un nekavējoties saņemot šādu grāvienu mūsu lauciņā, palūdzām pārtraukt izsūtīšanu nekavējoties... Rīcība ļoti nekompotenta... Par to esam ļoti sašutuši! Vēlreiz atvainojamies, par sagādātajām neērtībam + interesentiem, kur mēs dabūjam e-pasta adreses: - pubilski pieejama informācija izmantojot whois konkrētiem domēniem, kas tika atrasti ar dažādu meklētāju un statistiku palīdzību! Ar cieņu ITAP
 9. Uz mac nebiju skatījies, liels paldies, vai arī citās sadaļās ir kaut kas tāds?
 10. Sveiki, Labdien, Labvakar interesentiem! * Par uzņēmumu: o www.itap.lv - itap hostings / DC pakalpojumi o Uzņēmums dibināts 2007. gadā 17. oktobris o Uzņēmējdarbības forma: Individuālais komersants / Pašnodarbinātais * Piedāvātais pakalpojums: o Pakalpojuma veids: Shared hosting/Virtual hosting/Dedicated serveri/u.c o Pakalpojuma apraksts: Jūsu sludinājuma teksts o Pakalpojuma cena: sākot no 1.05 LVL/mēnesī līdz ... (viss atkarīgs no tā kas interesē) * Infrastruktūra: o Pieslēgumu skaits un veids internetam: kopumā datu centram vairāk kā 150 Gbit ar pieslēgumiem: * Deutsche Telekom: 4 x 10 GBit * Level 3: 4 x 10 GBit * Global Crossing: 2 x 10 GBit * cogent: 2 x 10 GBit * interoute: 2 x 10 GBit * DE-CIX: 4 x 10 GBit * ECIX: 2 x 10 GBit o Energoapgāde: Kopā 8 MW / ir 2 dīzeļģeneratori, kas pieslēgti pie divām 26000L tvertnēm, protams UPS.. u.c. sikāk lapā.. o Serveru arhitektūra: x86_32/x86_64 - Fujitsu ražotājs o Rezerves kopijas: Ir - hostingam, klients pats var uzstādīt papildus backup (hostingam un vps dublēta kopēšana ar RAID + izdalīts data storage, kas pieejams tikai administrācijai) * PHP: o PHP versija: 5.2.17 / Cita? - Jā, iegādājoties VPS o PHP moduļi: Kādus vajag? Tādus pieliksim klāt? ja būs specifiska konfigurācija tad > VPS o PHP drošība: Suhosin / eAccelerator / Zend Optimizer o Cits: Iespējama privāta PHP konfigurācija, .htacces failu atbalsts. * DB: o MySQL: 5.0.88 - atkarīgs no plāna, ja ir mysql tad bez ierobežojumiem uz skaitu... vājāks tarifs mazāk konekcijas atļautas o PostgreSQL: Nav - ja vajag būs o SQLite: Nav - ja vajag būs o Oracle: Nav - ja vajag būs o Cita: Nav - ja vajag būs * OS: o Kāda OS: CentOS iespējams arī uz Windows o Lietotāji: kā ftp lietotāji, neierobežoti o Web serveris: Apache 2.2 o Ierobežojumi: Viss izriet no tarifu plāna minimalais ir 128 Mb o Uploadošana: FTP / HTTPs(caur vadības paneli) o Vadības panelis: ISPmanager o Vai ir pieejams shell: Hostingam nav o Vai ir pieejama izdalīta IP: ir - atkarīgs no tarifu plāna (bezmaksas - pēc pieprasījuma) o Vai ir pieejams SSL: ir, atkarīgs no tarifu plāna o Vai ir pieejams cron/scheduler: ir (bez limitiem) * Citas programmēšanas valodas: o Fast CGI - 2.3.5 * Administratīvie jautājumi: o Fiziskas pieejas nav! o Atbalsta dienests: Sazvanoties/SMS/Skype/E-pasts/Ticket sistēma... (reaģēšanas laiks līdz 5 h - atkarīgs no noslogojuma) o Rēķinu apmaksas varianti: Pārskaitījums - standartā, SMS/PayPal - Pēc pieprasījuma vai vienošanās Iespējams, ka daudz ko esmu piemirsis pateikt, bet visā būtībā virspusējam ieskatam ir!
 11. paldies labaiss tiešām viss strādā, tik vajadzeja šo to pārprogrammēt... bet tas nu tā! par notepad, izmantoju v5.4.5 (UNICODE) versiju, strādā teicami! Bet vispar standarta skatu failus ar windows notepad! Var slēgt ciet liels paldies!
 12. man arī ir vecā versija, kas visu laiku bļauj par updeitiem! tūlīt čekosim mPDF
 13. Izskatās primājā iespaidā labi! Varbūt vari pateikt kura ir tā uzticamā versija? Iepriekš jau paldies! Atnākšu no veikala obligāti notestēšu! :)
 14. Sveiki visi php'ieši! Ta tad problēma sekojoša, man nu nekādīgi neizdodas uzstādīt DOMPDF ar UTF-8... Bet uz Baltic nekas nesanāk... Ta tad mans utf-8 formas fails testam: <html> <head> <meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=utf-8'> </head> <body> áóõ «»€€’ <br> ēūīōāšģķļžčņ <br> иаосдхцисп </body> </html> Fails saglabāts UTF-8 ar Notepade ++ un es iegūstu pdf failā: áóõ «»??? ???????????? ?????????? Tā tad nav atbalsta nedz kirlicam, nedz baltic... Es te palasīju pa forumu: http://php.lv/f/topic/14552-pdf-generesana/page__p__112651__hl__%2Bpdf+%2B%C4%A3ener%C4%93%C5%A1ana__fromsearch__1#entry112651 Sanāk, tā kad vajag fontu... Varbūt kāds var pateikt man kādu fišku, ka dabūt to fontu? Kā arī varbūt kāds pateiks, kā uzstādīt fontu ko noģenerēju tam DOMPDF??? Paldies, archux... p.s. Skirpts ir paredzēts php/html/mysql ar FPDF sastapos ar problēmu, kad skripts negribēja strādāt ar mysql.. bet tas tā... man respektīvi viss ir sataisīs ar DOMPDF, tik cik jātiek galā ar charset!
 15. papētīju to esteria, nu ta pārāk nepatīk, bet izmantot varētu... kādi vēl argumenti?
 16. Sveiki visi php-ieši. te gan sen neesmu bijis, bet ko varu pateikt labu to varu. No Jums visiem vienmēr kādu gala rezultātu (secinājumu). :) Tā tad šodienas jautājums ir tāds: Kāda sms pakalpojumu sniedzeju Jūs man ieteiktu, un ko Jūs maz man sakāt par smsdata.lv. Cik vini uzticami ir? Kādi vispār labi varianti? Kur ir normāli pieejams support? Kuri daudz maz atbild, kad tu vinus mekle? utt.. nu jautājumi +/- skaidri Jau iepriekš paldies par atbildēm!
 17. Aleksejs is the monster... Paldies par labu un pamācošu atbildi. ņemšu vērā arī citos projektos :)
 18. Ja liktu tikai gzip tad domāju ka elementāri būtu serverim viegli un būtu ātri, tad kopsummā tas zip fails svērtu ap 18 MB. Jā tā arī var. Ja kompresijas lielas netaisīsi tad ar par tevi hostingotājs nebļaustīsies :) vnk zip ar normal comppression un gatavs :) Te būs kaut kas, kas varētu noderēt tavā situācijā :) http://lv.php.net/manual/en/ref.zip.php Plus vēl droši skaties te: te būs viss par zip gan add file zipā gan export utt http://lv.php.net/manual/en/book.zip.php
 19. mans ieteikums, sazipo un lai ladae gatavu failu ja gribi kādu failu aizsargāt tad padomā par variantiem, kā iebāzt varbūt failu db, lai bez autorizācijas nevar to nokačāt ?
 20. Aleksejs, Ko tu ieteiktu, ko labāk izmantot, kādu cms vai rakstīt pašam... jo pie kaut kāda mana koda es ātri vien dabūšu arī cms... un ja vajadzēs pārtaisīšu... Ja vajag cms: ? - Kādu cms iesaki ? - Kāpēc cms ? Ja NEvajag cms: ? - Kāpēc pašam labāk rakstīt ? - Kāpēc nevajag cms likt labāk ? Artūrs
 21. archux

  Bildes zoom

  paldies briedis, beidzot sadzirdeju kadu variantu :)
 22. Sveiki, Lieta sekojoša, ka klients grib lai var pie pasūtīšanas izvēlēties apmaksas veidu kā paypal vai saņemt rēķinu. Kā var noautomatizēt maksājumus uz paypal. Piemēram, es salasu 10 preces katru citā cenā, man ir ka grozā saskaita visu kopā viss kārtībā :)... tālāk kā šo summas ciparu aizsūtīt uz paypal ???? <- mokošs jautājums pagaidām. Paldies, ka klausaties manus murgus :D Artūrs
×
×
 • Create New...