Jump to content
php.lv forumi

web dizains ..lasāmviela


Danuce

Recommended Posts

Gribas ar parunāt ar kādu, kas visam šitam ir izgājis cauri. Esmu pašmācības ceļā apguvusi html, xhtml, css un tagad gribas vēl tālāk kautko apgūt. Laikam jau tālākais ir php. Bet tam vēl neesu nobriedusi un drusku jāpiespiežas lai pieķertos tam klāt..

Bet jautājums tāds - varbūt kāds zin krievu vai latv. val kādus forumus par web dizainu, noformējumu utt.?

Link to comment
Share on other sites

atsūti bildi un tev būs vienreizēja iespēja satikties ar kādu no šī foruma guru :DDD

 

a ja nopietni - tīri dizainam tev nevajag zināt xhtml,css... zīmē photoshopaa/corelii/paintā un dod graizītājam to dizainu sagraizīt...

 

a bet precīzi ko tu vēlies zināt? vari jau uzdot veselu jautājumu sēriju (viena ieraksta ietvaros) un tad jau tev te atbildes birs kā no pārpilnības raga :)

Link to comment
Share on other sites

Ja interese apgūt 'tālāk', tad varbūt paskaties uz Javascript pusi, kas būtu vairāk uz dizaina lietām nekā php. Ja vēl nezini, tad tā ir skriptēšanas valoda browserim, ar kuru var veidot lapu dinamiskāku un lietotājam draudzīgāku/interesantāku (ja pareizi to lieto).

Link to comment
Share on other sites

pričom te javascripts pie dizaina? tas varētu būt kā papildus DHTML elements, bet ne tieši dizainisks.... hmm hmm.

 

Es jau arī nesaku, ka tieši dizainisks, bet tuvāk dizaina lietām nekā php . :) Un es nesaku, ka ar Js veido dizainu, bet gan, ka ja cilvēkam (dizainerim) gribas kaut ko apgūt vēl, tad Js noteikti būs vairāk noderīga lieta nekā php.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tiešām piekrītu ka dizainu vajaga taisīt pēc iespējas vienkāršāku. Skaistu dizainu var panākt ar pašam elementārākajām tabulām(<table>) un tās pareizi sakārtojot(pie tā gan nedaudz jāpadomā) un kādā programmā ko pazīmējot var izveidot skaistu, un tai pat laikā parastu lapu

Link to comment
Share on other sites

Skaistu dizainu var panākt ar pašam elementārākajām tabulām(<table>) un tās pareizi sakārtojot(

Nee nevar viss ... Ar tabulaam var vienkaarshi skaisti izkartot bildiites (sagriezt dizainu)....

Ja veido tikai ar HTML/DHTML/CSS liidzekliem tabulas ir principaa garaamm...

Labs dizains jaaveido ieksh PhotoShop.... (protams ieveerojot visus nosacijumus)...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...