Jump to content
php.lv forumi

IM24LV

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  466
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Location
  Riga

IM24LV's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. if (isset($sadalja = one)) { echo "Manas firmas gultas";} u.t.t.
 2. izveido jaun u tabulu ar laukiem id | lietotaja_id | laiks un pie ieieshanas issetaa(ref) padod skriptu, kas sameklee vai ieraksts tabulā ar lietotaja id jau ir, ja ir, tad pārbauda laiku, salīdzina ar esošo(gan jau pats mācēsi izvilkt kā izrēķināt datestamp pa stundām...), ja nav, tad izveido, un ja ir tad updato tabulu $laiks = time(); un kad veicam pārbaudi, tad $parbaude = time() - $time; un tad ar IFu pārbaudam vai $parbaude nav lielāka par tām 24 stundām
 3. tak uzliec, lai augstums būtu 100% un tikai pēc tam uzliec minimālo augstumu. lai gan - nezinu kāda atšķirība, bet vismaz es pa priekšu norādu procentuālo augstumu...
 4. hmm, nevajadzētu tam tā būt. Uzliec kaut kādu vienkāršu aizsardzību, piemēram lai ievada kādu vārdu, ja nav miers, tad kaut kas nav riktīgi kodā.
 5. Vari mēģināt izlīdzēties ar vienkārši backgroundā novietotu apaļi stūrainu taisnstūri :) Paldies vispār par kodu, nemaz nezināju šādas mozillas iespējas. Kur atradi?
 6. mhmm, izdomāju bik savādāku alternatīvu, jo šis variants kkā nepatika :D kā lapu apmeklē, tā tiek palaists tas skripts. tikai jāizdomā kkāds laika režīms, lai visu laiku netiktu atlasīts, bet gan ik pēc noteikta laika =)
 7. IM24LV

  input lauku garumi

  Ar javascript nosaki browseri, un tad attiecīgi ja ir MAC browseris lai izvada par 4 vienīām mazāku un ja ir IE, tad par 4 vienībām lielāku. :) Čakars :)
 8. hmm, un priekš WIN? :) vajadzīgs pavisam neliela skripta palaišanai - apmēram kānekur.lv automātiski ik pēc noteikta laika spaiders apseko visus rss, man attiecīgi ir tikai 2 šādi resursi no kuriem vajag ik pēc noteikta laika apsekot, skripts kas ievāc un saglabā jaun āko jau ir gatavs, vajag tikai lai tas notiek ik pēc noteikta laika :)
 9. Gribu uzzināt, kādu valodu parasti lieto, lai automātiski ik pēc noteikta laika palaistu kādu php skriptu? :)
 10. IM24LV

  Izglītība.

  Kad tā ir bijis? :) man šķiet, ka lielākā daļa augstskolās stājas tikai viena mērķa labbad :)
 11. mhmm, atrisināju, vaina bija .htaccess failā :DDD Kā es to varēju aizmirst? :D Var slēgt.
 12. A TU esi pamēģinājis uzlikt lai pa taisno no citām nefeedburner fīdu adresēm ņem? :)
 13. IM24LV

  input lauku garumi

  Īsti nesapratu kas par problēmu. min-width: 5px; nederēja?
×
×
 • Create New...