Jump to content
php.lv forumi

md5


dd2

Recommended Posts

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

ne es domāju ka tur nevajadzētu būt vairāk par 8 simboliem , patreiz tiek pārskatīts no a-z , bet tik ilgi ietās;)

domāju ka kāds var izpalīdzēt ātrāk, zinkā nahaļavu uzmest(+

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt md5 mēdz atkārtoties..

Otrkārt sāc ar minimālo garumu, kas ir formas prasībās (tipa parole, min 6 simboli, attiecīgi nav jārēķina līdz-6-simbolu permutācijas)

 

un jāparlasa arī A-Z/0-9 un papildsimboli "_-@#!$%^&*"

 

PS: hakot nav labi..

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

Nja nedaudz no tevis teiktā jau izmantoju vienreiz , bet es nēģināju tikai mazos simbolus ,betz jebkādie specsimboliem un lielajiem burtiem , vnk mazos, bet laikam, lai uzrakstītu to vārdu vajag izmantot vainu caps lock vai kādu specials. jo tā nesanāk, 'Mēģināšu pēc ieteikuma uzlikt veco pc uz pāris dioenām lai pameklē varbūt sanāk ar pilnu simbolu klāstu

Edited by dd2
Link to comment
Share on other sites

Nevajag atgadināt par "Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs" pats ļoti labi sapratu jau pirmajā reizē, cenšos iegaumēt, bet nu likās,ka tas ir nepieciešams. Lieta ap to flame nedomāju ka vajag runāt ja kāds nezin atver vārdnīcu;)

 

Vismaz tnx par cenšanos palīdzēt tēmas jautājumās, esmu ticis līdz 8 simboliem pagaidām nekas neder.

 

Atgādināšu visiem es nēesmu nekāds uberais hakeris, nelaužos ahujenajā mājaslapā, vnk vajag dabūt atbildi!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...