Jump to content
php.lv forumi

Kā pārkopēt lielas direktorijas ar ftp?


Qued

Recommended Posts

Vobšem, probļems tāds - neizrēķināju produktu kataloga nākotnes izmēru un nu man ir direktorija ar 3600 bildēm. Uz *nix sistēmām tā laikam nebūtu liela problēma, bet tagad nesaprotu, kā lai šito visu pārkačā no viena servera uz otru. Man ir windows kompis un ftp uz veco (kur tie faili) un jauno serveri. Windows ftp klienti pasaka, ka failu lists tiek nogriezts pie 2000 itemiem. Kā dabūt pārējo - nezinu...

Ko lai pasāk?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju vairākus. Sāka likties, ka serveris apgriež to failu listi.

Vienīgais visu parādīja WinSCP, bet tas atkal nez kādēļ karas augšā un nekačā normāli.

Btw, ar ko es riskēju, ja mana php aplikācija taisa direktorijas, kurās ir tūkstošiem failu?

Link to comment
Share on other sites

prakstiski ne ar ko... izņemot perfomanci, ja sadomā rakņāties/listot direktoriju

 

Tu saglabā failu savā atbilstošā direktorijā... piemēram

 

$filePath = substr(md5($fileName),0,2) . '/' . $fileName;

Link to comment
Share on other sites

Failu nosaukumi ir skaitļi (neskaitot paplašinājumu).

Es darīšu tā:

 

subfolder=floor(filename/1000)

 

ja es ņemšu pirmo vienu vai divus simbolus no faila vārda sākumgala, tāpat varēšu nonākt situācijā, kad vienā direktorijā ir vairāki tūkstoši failu. Abet ja dalīšu un apaļošu, tad man vienā direktorijā vienmēr būs ne vairāk par 1000 failiem.

Nu bet tnx tāpatās.

Link to comment
Share on other sites

vienreiz taisīju ka failu mana_bilde.jpg glabā kā m/a/n/a/_/b/i/l/d/e.jpg

 

teorētiski ta var saglabāt ļooti daudz un dažādus failus un gandrīz nekad vienā folderī nebūs miljons faili/subfolderi.

 

tik jāatceras ka filenami pirms tam vajag novalidēt pret nevalīdiem simboliem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, iisti nesapratu. Nav labi likt paaraak daudz failus vienaa direktorijaa? A ja piemeeram, man ir vienaa direktorijaa miljons bildes, bet es nekad nelisteeju direktoriju, bet vienkaarshi njemu sev vajadziigo bildi ar zinaamu path, tad tas nekas, ka man vienaa folderii miljons bildes?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...