Jump to content
php.lv forumi

Qued

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  157
 • Joined

 • Last visited

Qued's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Es ceru, ka topiks nav jau skarts? Negrozos te baigi bieži. Īsāk sakot, lieta tāda - pasaulē radies tāds "trends," ka likt aizverošo tagu ?> php failos, kuros ir tikai php (tb nav htmla), nepieder pie labā toņa. Kā galvenais arguments tiek minēts - pēc aizverošā taga var būt whitespace, kas potenciāli var sačakarēt outputu, radīt liekus hederus utt. Šī ideja ir iekļauta arī vismaz pāris lielu php freimvorku programmēšanas standartā. Kādas ir jūsu domas par šo?
 2. Nu tagad es esmu ticis tik tālu, ka atradu pdf failam iekš properties - fonts Verdana (mans norādītais) embedded, encoding: ansi . Jāpēta Zend kods ...
 3. Es gribu ar Zendu tikt jēgā, viņš smuki ļauj ttf fontus pievienot :) Atradu, ka Zenda kods konvertē izvadāmo tekstu uz CP1252 - kādēļ?
 4. Vai kāds ir ar Zend PDF bibliotēku taisījis pdf failus? Patiesībā taisu programmu, kas atver eksistējošu pdf failu un papildina to ar tekstu. Ar minēto paplašinājumu tas it kā ir ērti izdarāms, bet ir viena problēma - latviešu mīkstie/garie burti tiek rādīti nepareizi vai arī tie vispār netiek izdrukāti uz PDFa. Izmēģinājos ar encodingiem visādi - figu. Citu minētajam uzdevumam atbilstošu php PDF menedžēšanas paplašinājumu ieteikumi arī welkomēti.
 5. Novilku, ieinstalēju (vismaz viņš kautko darīja, bet beigās tā arī nepateica, ka finished). Nekas nemainījās. Update: atradu to pašu paciņu ar burtiem SP1 - tad aizgāja tā lieta :) Tnx :)
 6. Nav, bet tiem citiem kompjiem, uz kuriem iet tā lieta, arī nav. Iekš Event loga parādās šitādi: Dependent Assembly Microsoft.VC80.CRT could not be found and Last Error was The referenced assembly is not installed on your system. tad Resolve Partial Assembly failed for Microsoft.VC80.CRT. Reference error message: The referenced assembly is not installed on your system. un tad Generate Activation Context failed for C:\Apache2.2\bin\httpd.exe. Reference error message: The operation completed successfully.
 7. Bišķi laika oftopiks, bet problēma ir ar Apache. Vide - Windows XP Prof. Dabūju Apache ar SSL, saliku visu iekšā kompī, sakonfigurēju, gribēju palaist (httpd.exe), a šis saka - The system cannot execute the specified program. Patiesībā to saka uz visiem failiem iekš bin direktorijas. Aizkopē visu šito uz cita, līdzīga kompja - viss rullē. Uz mana ir arī vecāka Apache versija - tā arī darbojas. Wtafak? Jau iepriekš tencinu.
 8. Nu uz Operas jau viss vienmēr bijis ok. Bet FF kā nerāda, tā nerāda :)
 9. Ok, paldies - tātad man nerādās :) Protams, taisnība, ka labāk formu parādīt arī ar sertifikātu. Jautājums tikai - kā no php resursa vienu atsevišķu lapu parādīt ar https? Taisīt virtuālo hostu, kas visu resursu ļauj skatīt arī caur https?
 10. Situācija: datu ievades forma ir uz http, formas ACTION norāda uz skriptu ar https priekšā (SSL tobiš). Jautājums: vai, nospiežot formā submit pogu, dati tiks nosūtīti šifrētā veidā vai nešifrētā? :)
 11. sk. subj., FF versija 1.5 Kādēļ tā? P.S. runa ir par šo forumu :)
 12. O, paldies. Jā, šitā problēma ir arī citās vidēs. MsSQL, piemēram.
 13. Nu un? A vot pasaki, kāpēc piemēram tāds rezultāts?
 14. Nu tā jau arī ir, ka atmet to, kas aiz komata. Bet rezultāts nav 502 :)
 15. Dots kods: $f=(double)5.02; $i=(int) ($f*100); Jautājums: kāda būs $i vērtība? Jautājums divi: kāpēc? :)
×
×
 • Create New...