Jump to content
php.lv forumi

par programmetajiem freelanceriem


Ernests

Recommended Posts

no taa sarakstinja jau arii vareetu aaraa tikt, ar labo darbu paliidziibu :)

vai vai vareetu kaut kaadu asauksmju sadalju uztaisiit, kur var izteikties par konkreetu lietotaaju ...

a varbuut arii nevaig :)

Link to comment
Share on other sites

Klez apdomājies, kur tu esi redzējis latvieti kas pa otru kaut ko labu pateiks? tajā sadaļā būs tikai sliktais, tu spēj iedomāties ka piem šis topiks būtu par to ka kāds kādam ir labu lapu uztaisījis, es ne.

Link to comment
Share on other sites

Ernest, tu esi malacis. Skat, kādu jauku intrigu ienesi forumiešu rindās ;)

Es negribu aizstāvēt to grēkāzi - tiešām nav labi, kad sola vienu, .............................

 

P.S.

 

Un kādu diskusiju tu gaidi? Kolektīvu nosodījumu, apliecinājumus, ka mēs gan tādi neesam, līdzjūtības izteikumus, vēl kaut ko? Nolēmi ko rakstīt - raksti konkrēti un skaidr : tāds un tāds neizpildīja darbu laikā.

 

Intrigu gluži negribēju iesākt! Gribēju dzirdēt citu cilvēku viedokli par šādu lietu. Pasakot jau pašā sākumā šī cilvēka vārdu, es šaubos, ka būtu iznācis tik interesants teksts, ka tagad. Bez tam nezinot vārdu nav nekādas priekšvēstures un var spriest tīri par šo gadījumu!

Man patīk Klez ideja par melno sarakstu, kur blakus var pielikt arī labos darbus :) Taisnība gan ir, ka latviešiem ar tām labajām piezīmēm ir, kā ir! Bet vienalga ideja ir kruta ;)

 

p.s. ---> john brown, tas, ka tu nepieteiksies pie interesantiem projektiem griež tikai Tev pašam. Man nav nekādas atšķirības vai ir maz labu programmētāju vai par vēl vienu mazāk :)

 

Un vispār jābeidz šitais. Cilvēks ir Grey Wolf

Link to comment
Share on other sites

Ernests-->

1. taa nebija vienkaarsha HTML sagriezsana (dizainiski), bet gan praktiski,

saita (portala) prograameeshan CSS

+ JavasSkripts...

Skatiit sheit...

 

2. pats netsuutiji laikaa izejas datus, kaa bijaam vienojushies, bet gan naakamaa dienas pecpusdienaa

(tieshi tik daudz laika arii pietruuka)

taa kaa faktiskais laiks samazinaajaas par 24H

 

3. sakumaa mailaa noraadiji ka terminsh ir 5, lai ja kas var vel paguut izdariit kas nav izdariits...

(peec tam parleci 5 no riita)

 

5. darbs nevis vispaar netika izdariits, bet gan netika pabeikts, jo pa tel pateici ja liidz 16,30 nebuus --> tad vairs nevajadzees....

(pietruuka nedaudz stundu, jo praktiski palika uztaisiit 5 vidusdaljas (fiziski uzrakstiit+ vinjaam pielikt JS)

 

5. Straadaajot tik lielaa uznjemumaa kaads ir: Mediaparks, Interneta risinājumu aģentūra, par

projektu vadītāju vajadzeeja zinaat ka aizkjershanaas var buut....

 

 

P.S. pats zini ka man 5 dien Pamatiigi Gljukoja Inets....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Ernests-->

1. taa nebija vienkaarsha HTML sagriezsana (dizainiski), bet gan praktiski,

saita (portala) prograameeshan CSS

+ JavasSkripts...

Skatiit sheit...

 

2. pats netsuutiji laikaa izejas datus, kaa bijaam vienojushies, bet gan naakamaa dienas pecpusdienaa

(tieshi tik daudz laika arii pietruuka)

taa kaa faktiskais laiks samazinaajaas par 24H

 

3. sakumaa mailaa noraadiji ka terminsh ir 5, lai ja kas var vel paguut izdariit kas nav izdariits...

(peec tam parleci 5 no riita)

 

5. darbs nevis vispaar netika izdariits, bet gan netika pabeikts, jo pa tel pateici ja liidz 16,30 nebuus --> tad vairs nevajadzees....

(pietruuka nedaudz stundu, jo praktiski palika uztaisiit 5 vidusdaljas (fiziski uzrakstiit+ vinjaam pielikt JS)

 

5. Straadaajot tik lielaa uznjemumaa kaads ir: Mediaparks, Interneta risinājumu aģentūra, par

projektu vadītāju vajadzeeja zinaat ka aizkjershanaas var buut....

P.S. pats zini ka man 5 dien Pamatiigi Gljukoja Inets....

 

Esi ielicis punktus, kuros esmu vainīgs.

Jautājums:

1) kādēļ mūsu pēdējās sarunas laikā, kad bija vienošanās, ka līdz 8iem vakarā viss būs ok, nekas no šī netika pateikts?

2) Kādēļ plkst. 20: 45 tu vēljoprojām neatbildēji uz maniem zvaniem?

3) Kādēļ visu šo tu pasaki pirmdien, nevis pagājušo ned.?

 

Atbildes:

1); 2) Tev pirmdien tika nosūtīti .jpg izejas attēli, kuros skaidri varēji redzēt cik ilgu laiku tev tas aizņems un pēc tam pats arī pateici, ka līdz 5dienai viss būs iki chiki.

3) Jā, prasība bija 5dienas rīts un teici, ka būs 7 - 8iem. Piebildes, ka kaut kas varētu pietrūkt vai kā citādi nebija! Darbs nebija ne no rīta, ne pēcpusdienā, ne arī vakarā....vakarā vispār nekā nebija!

4) Neesmu teicis, ka nebija nekā izdarīts, bija puspabeigts darbs (skat. pirmo ierakstu)! Mēs pa telefonu runājām plkst. 18:00 un vienojāmies par 20:00, kad būs trūkstošā daļa. Tā kā necēli klausuli, tad plkst. 20:xx nosūtiju tev sms ar tekstu, ka tas darbs 6dien vairs nav nepieciešams.

5) Strādājot Mediaparka, es zinu par aizķeršanām....vēl vairāk, noskaidroju pie saviem programmētājiem, cik ilgu laiku tas prasīs un to ierēķināju atstājot rezervē veselu dienu, kur labot kļūdas. Prātā nāk tavie viedie vārdi par to, ka tas jau ir css, visu var ātri izlabot!

 

Un to versiju, kuru tu tagad esi ievietojis uz servera, es neesmu redzejis!

 

p.s. Iepriekšējā pieredze darbā ar ārpakalpojumu (outsource, freelancer) ir bijusi pozitīva un tas, ka te cilvēki (paši programmētāji/freelanceri) saka, ka jāpareizina termiņš ar X, neko labu neliecina par jums pašiem! Žēl!

Edited by Ernests
Link to comment
Share on other sites

kuš, kuš nu jau sākās netīrās veļas mazgāšana kā kādā meksikaņu ziepenē.

 

...ai, kaut ka stulbi sanāca, bet man vienkarši ta sāpe 5dien bija tik liela, ka 6dienas rītā, pēc negulētas nakts, gaidot gala variantu, nevarēju neizlikt :)

vispār jau sviests, bet gribu, lai citi zina par šādiem cilvēkiem un lai nav tāds ieberziens, kā man! Peace!

Link to comment
Share on other sites

Es netbildeeju lai nesaaktos Netiraas veljas mazgashana....

Kameer neteici kas... Es kluseeju....

 

P.S. piebilde tavu SMS sanjeemu reaali no riita (bija uzlikts klusais rezjiims)

+ gribu redzeet cik reaali buus tajaa portaalaa no manis rakstiitaa JS koda dodu 99/% ka viss...

(praktiski iespeejams ka tiks parsauktas f-jas un mainiigie ne vairaak)

taa kaa nesi jau zaudeetaajos....

Link to comment
Share on other sites

Es netbildeeju lai nesaaktos Netiraas veljas mazgashana....

Kameer neteici kas... Es kluseeju....

 

P.S. piebilde tavu SMS sanjeemu reaali no riita (bija uzlikts klusais rezjiims)

+ gribu redzeet cik reaali buus tajaa portaalaa no manis rakstiitaa JS koda dodu 99/% ka viss...

(praktiski iespeejams ka tiks parsauktas f-jas un mainiigie ne vairaak)

taa kaa nesi jau zaudeetaajos....

 

:) zaudētājos es neesmu nevis dēļ tā, bet dēļ tā, ka bija kāds cits, kurš man ātri un operatīvi uztaisija versiju, kuru klients varētu prezentēt sestdienas rītā!

Par skriptu es nemāku teikt, man viņu vajag tikai blokiem un nevis visai lapai, tatad tas nav pārāk sarežģīts!

Link to comment
Share on other sites

Par skriptu es nemāku teikt, man viņu vajag tikai blokiem un nevis visai lapai, tatad tas nav pārāk sarežģīts!

Nu Jaa vairaak jau neko... Advanceetu JS skriptu ko var izmantoot visur :(

Tici man Nejuutos iipashi labi ka taa sanaaca :(

--> Juutos pilniigi vainiigs (vareeja buut arii labaak... ja vien nebuutu taas lamaashanaas car tel. )

--------------

(pat biju gatavs prograameet na free --> lai Izpirktu savu vainu)....

--------------------

P.S. Viss pietiek.

Peace?

Link to comment
Share on other sites

Nu Jaa vairaak jau neko... Advanceetu JS skriptu ko var izmantoot visur :(

Tici man Nejuutos iipashi labi ka taa sanaaca :(

--> Juutos pilniigi vainiigs (vareeja buut arii labaak... ja vien nebuutu taas lamaashanaas car tel. )

--------------

(pat biju gatavs prograameet na free --> lai Izpirktu savu vainu)....

--------------------

P.S. Viss pietiek.

Peace?

 

Lamāšanās nebija....bija "push people" ........ un peace bija jau pāris ierakstus atpakaļ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...