Jump to content
php.lv forumi

Liels Free Hostinga Saraksts


Digital-X

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

latvijaa tax vienc ira.

www.no.lv 50MB + MYSQL + PHP ko veel vajag???

un tas viss par briivu ir FTP pieeja un visaadi labumi.

tikai serveris dreizas uz WinXP

reaali sacs ir arii shaada taada visatljautiiba, ko ierobezo lietoshanas noteikumi ;)

Link to comment
Share on other sites

Es no.lv jau lietoju diezgan ilgi, bet tik šodien uz viņa pamēģināju mysql. Un izrādās, ka katrā teiblā drīks ielikt tikai vienu ierakstu :D :D Tas laikam ir tikai bezmaksas klientiem. Un vēl pēdējā laikā tas ir sācis baigi bremzēt - ceru, ka tikšu no tā projām.

Link to comment
Share on other sites

nu re! manc uztaisiija script kas skenee HDD. a shie uzreiz pieseejaas ka nepildu noteikumus. no.lv ir tik leens. tur vispaar nav normaali iespeejams kaut ko izvietot un kur nu veel konekteet klaatiim. reaali sux. aatrums vispaar vinjiem nef. vismaz bezmaksas hostingam. ja kaac atrod labaaku hostingu latvijaa ar PHP + MYSQL tad tik zinjojiet

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Viiss jau ir cool tik daudz hostingu, ej nu tagad atrodi kurš ir optimālākais :(

Man viena maza probl. sataisīju php čatu, novietoju uz eclub.lv (kā par brīnumu tiku uz ftp :D ), bet nezinu kur lai tiek p[ie mysql datu bāzes savas. Daudz kur meiģināju bet nekā. freemysql.org vairs neregistrē jaunus lietotājus :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Tas nav obligāti :)

 

<?php echo "HAHA<div style=\"display:none;\""; ?>

 

Viņi pieliek savu popup kodu pirms parasta HTML, bet pēc PHP (ja nu jūzeris gribēs sūtīt savus headerus?). Tāpēc jāliek viss HTML iekš echo vai print un beigaas to <div ... - tas traucē apstrādāt popup kodu.

 

Tā kā viss okei ;).

yo.lv laikos bija taa ka lika kroplotu htmlu - samie pirms sava bannera koda salika visiem tagiem aizverosos tagus - liidz ar to sitas nestraadaas. tur vareeja ar javascriptu aizveert to popupu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man jau patiik - php in eclub.lv mysql in FUCKIN Com ... Padomaa ka daudziem pa dienu nav aarzemju nets... PIEMEERAm MAN... Tie kas lieto pDLS liidz 18 vakaraa nav aarzemes - takshto lapa nav skataama jo daudz kas ir ieksh db... SLIKTA IDEJA VECIIT...

Edited by Chickenz
Link to comment
Share on other sites

Chikenz tu āksts vai kā? Ja skripts stāv uz eclub.lv, tad viņam ir pie kājas, vai tev ir ārzemes vai nav. Jo tas taču izpildās uz servera, nevis klienta! Takš-ta vairāk palasies kautko par tēmu klienta-servera tehnoloģijas, un tad cel vecas tēmas augšā <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Un šite hostingi ko pieminējāt smird, jo es atradu loti labu hostingu!

http://shyper.com

 

Tur ir 150 mb + 15gb bandwitch +web mail(smtp,pop,web)+ .htacces+mysql(3 datubazes) = nav failu limita + php4 + GD,.. (Daudz višu moduļu) un vēl kautkas

 

Sūdīgi ka nav lv zonā un tas domens ko tev iedod ir līdz 31 decembrim un katru gadu ir jāreģistrējas :angry:

Bet tā ir ļoti labs !!!

 

Citēju no shyper.com

yourname.shyper.com

NO Forced Ads

150 MB of Web Space

15 GB of Bandwidth

Over 30 PHP Scripts (Including OS Commerce, 4 Images, PHP Nuke, PHPBB2)

Free CGI Scripts like a Counter, Guestbook, Clock and Countdown

3 MySQL Databases

Unlimted POP Email Accounts

Unlimited Email Forwarding

Unlimited Email Autoresponders

Webmail

FTP and Web Based File Manager

Access to tons of Resources Links

No file size limits

Email and File Virus Protection

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...