Jump to content
php.lv forumi

rudzis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

rudzis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Bet ja nu useris ir logojies iekšā simtiem reižu, bet vienu tēmu par spīti nelasa? Tad taču tā jārāda kā jauna/nelasīta! Nepietiek glabāt tikai pagājušajās sesijas laikā lasītās. Būtībā es jau neesmu papētījis lielos forumus - varbūt arī šeit vecas, bet nelasītas tēmas netiek iezīmētas kā nelasītas.
 2. Paldies. Glabāšu failā, lai skatoties no citurienes nejūk kurš ir lasīts un kurš ne.
 3. Paldies, esmu apgaismots :) Vēl viena problēma - kamēr useris bij aktīvs, nekur nav teikts, ka viņš tik tālu visus postus ir izlasījis. Tātad par jauniem būtu jāuzskata visu posti, kas nav lasīti, nevis tikai kopš pēdējās darbības ierakstītie. Kādas idejas?
 4. Ir tāds primitīvs forums: vairāki "general topiki", iekš kuriem iet useru aizsākti thread'i, un kuros tiek rakstītas atbildes. Tāpat kā šajā forumā. Mēģinu izštukot kā būtu labāk īstenot jaunāko thread'u izcelšanu (t.i. rādīt blakus savādāku ikonu utt.). Bij doma glabāt failā katra lasītā thread'a ID, un blakus skaitu ar atbilēm, bet tad rodas vairākas problēmas - pie vairākiem simtiem tēmu fails jau ir pārāk liels, lai viss ietu gludi, jo katrreiz atverot forumu ir jāiet cauri visam tam failam. Šis atkrīt. Vēl bij doma glabāt kaut kādu datumu, no kura, skaitit uz augšu, postētās tēmas būtu uzskatāmas par jaunām, un tad glabāt failā lasīto tēmu ID, kas neaizņemtu daudz vietas, jo, kad mainītos saglabātais datums, tad viss sāktos no jauna. Rodas jautājums - kad ieseivot to datumu, no kura sākt skaitīt jaunos postus? Iespējams, ka tagad domāju nepareizā virzienā, tāpēc jautāju pārējo viedokli.
 5. Bēt ēs grībū! :) Vajag man tur tos symbolus, bet vajag arī header(); pašā sākumā! Kaut kā tač noteikti var.
 6. Bet tad ko man darīt, lai tie simboli parādītos un header(); arī darbotos?
 7. Simboliņi ir, bet header() ir pirms viņiem. Vnk katra faila sākumā tiek pārbaudīts, vai ar login cepumu viss ir kā nākas, un ja nav, tad headerē 3 mājas tālāk, un redz, ja tas fails ir utf-8, tad header() neiet.
 8. Kāpēc ar UTF-8 kodētos failos nedarbojas header('location: ...'); ? Man to utf-8 vajag, lai rādītos unikodes čāri.
 9. Atradu šādus tādus hackus, bet gribētos dzirdēt arī citu domas. Varbūt ir gadījies veidot izliektos border'us priekš IE?
 10. Nafig šitādus topikus...
 11. Ja daudzas no lapas funkcijām ietilpst vienā failā, tad savajagās iztīrīt POSTDATA, lai spiežot 'back' neprasītu, vai tikko lietotās formas datus nevajag padot vēlreiz. Droši vien ir kāds risinājums tā apiešanai, vai ne?
 12. Nupat laikam atradu problēmu. Visa tā lapa tiek veidota UTF-8 kodējumā, tāpēc visus failus saglabāju kā UTF-8. Tagad to login.php, kurš lieto kūķus pārliku atpakaļ uz ANSI un viss notiek! Bet tomēr, fakts ir tāds, ka uz cita serva darbojās arī tā.
×
×
 • Create New...