Jump to content
php.lv forumi

login, taa droshiiba


jauninjais

Recommended Posts

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neaizmirsti php.ini (php konfigurācija) failā iestatīt register_globals Off.

 

Ja ir rakstīts ar register_globals ON (protams tikai minējums), tātad, ja padosim xxx.php?pass=1&password=1, tad sekjūrais kontents vairs nebūs sekjūrs.

 

UPD: ja iestatīsi uz Off, tad tev padotajiem datiem būs jāpiekļust ar $_GET un $_POST mainīgajiem. Šajā gadijumā $_GET['action'] un $_POST['pass'].

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

nu ideja taada, ka peec pareizas paroles ievadiishanas vinsh incluudo to jauna_zinja failu no kurienes var tikt veiktas izmainas lapaa, protams to includoto var arii atveert vnk browserii ieraxtot faila nosaukumu, taapeec ir jautaajums, kaa izbeegt shaadu gadiijumu?

Link to comment
Share on other sites

ielogo

session_start();
if(isset($_POST['parole']) && $_POST['parole'] == 'parole')
{
 $_SESSION['loged_in'] = true;
}

un visos aizsargajamos failos

if(!isset($_SESSION['loged_in']) || !$_SESSION['loged_in'])
{
header('location: not_loged_in.php');
}

Link to comment
Share on other sites

aj bljin sesijas veel neesmu maaciijies, bet meegjinaashu tagad saprast shito. a shitas kodam taadam arii jaapaliek, jo man kaut kaa nesanaak, tas ir (admins.php):

 

<?
session_start();
?>
<html><head></head><body>
<table>
<form method="post" action="jauna_zinja2.php"><td>Parole:</td><td><input type="password" name="pass"><input type="submit" value="Ieiet"></td></form></table>
</body></html>
<?php if(isset($_POST['parole']) && $_POST['parole'] == 'parole')
{
$_SESSION['loged_in'] = true;
}
?>

 

un itka php failaa jauna_zinja2.php vinsh liekas taa:

 

<?
if(!isset($_SESSION['loged_in']) || !$_SESSION['loged_in'])
{
header('location: jauna_zinja2.php');
}
?> 
<html>
...
</html>

 

palabojiet ja stipri kljuudos :(

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

es kaut ko nesaprotu, ielieku session_start(); bet firefox man izdot shaadu pazinjojumu:

 

The page isn't redirecting properly

 

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

 

* This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies.

 

man cookies sanjemshana ir iesleegta

Edited by jauninjais
Link to comment
Share on other sites

tu domaa to, ka jauna_zinja2.php redirektee uz jauna_zinja2.php, nu jaa tas ir stulbi, es jau vispaar iznjemtu to header, bet tad jau atkal nestraadaa, jo nepareizi buus uzraxtiits. a uz kurieni vinjam jaadirektee tas? pa starpu jaabuut veel vienam failam kursh direktee to no admins.php uz jauna_zinja2.php?

Link to comment
Share on other sites

izņem redirektu un ieliec session_start(); faila jauna_zinja2.php sākumā, tad varēsi mierīgi pēc tam iet tanī failā no pārlūka. savukārt, ja gribi inklūdot, tad session_start(); nav jāliek, bet tad, accesējot failu no pārlūka (ierakstot adresi pa taisno), sesijas nedarbosies.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...