Jump to content
php.lv forumi

Definēt $_GET


Jackal

Recommended Posts

Es beidzot laikam būšu sapratis kā uztaisīt to forumu bet vēl ir neliela problēma. Uzrakstiju shito rindiņu bet parāda erroru ka nav definēts $_GET

 

$id = $_GET['id'];

$kom=mysql_query("select `topicname`,`nickname`,`date`,`time`,`coment` from topic where `topic_id`='$id'");

 

Kāpēc viņš vispār jādefinē man liekas ka $_GET ir lidzīgs $_POST un $_POST man ir gājis vienmēr tāpat nedefinējot

Link to comment
Share on other sites

Ja tev kodā ir $id = $_GET['id']; tad tev obligāti arī ir jāpadod tas id (?id=kautkas), lai nebūtu undefined

 

taisi tā

if(isset($_GET['id'])) {
$id = $_GET['id'];
} else {
$id = 1; //Norādi kautkādu defaulto vērtību, vai arī vispār pārtrauc skriptu, vai dari jebko, ko tev gribas
}

 

Un vēl iespējams, ka tu esi izdarījis unset($_GET);

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

nezinu, man īpaši nepatīk tās short-syntax kontrolstruktūras

 

Piem., ja man ir tāds kods kā tu uzrakstīji un es pēkšņi izdomāju, ka man vajag izpildīt vēl vienu fju, ja ID netiek padots ? viss jāpārraksta.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

un vienu iekavu pāri var novākt, un atstarpes izmest :)

$id=isset($_GET['id'])?$_GET['id']:1;

dotajā piemērā, ja id nav, viņam vajadzēs redirectu uz kaut kurieni vai kādu error lapu rādīt, jo nebūs diez ko gurdri rādit kaut kādu defaulto topicu.

Link to comment
Share on other sites

un vienu iekavu pāri var novākt, un atstarpes izmest :)

 

Var. Atkal seko teksts par kleitu meitu un zivi. c++ iekavu novākt nevarēja, no tā arī gribas viņu visur likt. Bet atstarpes palielina lasāmību.

Link to comment
Share on other sites

Es beidzot laikam būšu sapratis kā uztaisīt to forumu bet vēl ir neliela problēma. Uzrakstiju shito rindiņu bet parāda erroru ka nav definēts $_GET

 

$id = $_GET['id'];

$kom=mysql_query("select `topicname`,`nickname`,`date`,`time`,`coment` from topic where `topic_id`='$id'");

 

Kāpēc viņš vispār jādefinē man liekas ka $_GET ir lidzīgs $_POST un $_POST man ir gājis vienmēr tāpat nedefinējot

 

Kā var nerādīt, ja adress barā nav padots id ???

http://adrese.lv?id=te_id

 

Un tad skrien pakalj kodam.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad es esmu uzrakstijis kaut ko shitādu bet tagad man vinjs neieliek vispār topiku

 

if(isset($_GET['id'])) {

$koment_id = $_GET['id'];

} else {

$koment_id = 1;

}

 

$kom=mysql_query("select `topicname`,`nickname`,`date`,`time`,`coment` from topic where `topic_id`='$koment_id'");

 

if(mysql_numrows($kom)==0)echo "";

 

Bet tad es tā padomāju ka arii topic_id ir jāliek kā mainīgais, jeb arii es kljuudos

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...