Jump to content
php.lv forumi

Tieshaam offtopic par nickiem


Ugabuga

Recommended Posts

Ik pa laikam forumos paraadaas taadi nicki, kas ietver sevii pazinjojumu "Esmu nejeega" piemeeram tepat ir Es tikai maacos, triis iesaaceeji, veel paaris lameru interpretaacijas, divi nemaakulji , utt.

 

Man pagaidaam veel nav iisti izpratnes, ar kaadu zemtekstu izveelas nickus shie ljautinji.

 

Saprotu, ka tas vareetu buut tapee, ka tajaa briidii, kad vinjsh regjistreejas vinjsh neko zin, apzinaas to un veelas to pietiekami nodemonstreet. Bet sanaak, ka shis cilveeks automaatiski sevi nostaada staavoklii, ka no sava neko-nezinu statusa i netaisaas izkaapt - tb visu laiku palikt jautaataaja statusaa..

 

Vai tieshaam shie cilveeki nepieljauj iespeeju, ka reiz vinji vairs nebuus iesaaceeji, nemaakulji utt?

Vai arii vinji plaano mainiit nickus attieciigi savam zinaashanu liimenim tramdot adminus vai tracinot visus ar jaunu profilu taisiihanu?

Vai arii vinjiem ir paniskas bailes atklaat savu nick, kameer veel ir zalji un maacaas? (tad var izdomaat kko citu)

 

Neizprotu motivaaciju.. man uzreiz rodas iespaids, ka no cilveeka, kas sleepjas zem taada tipa nick galaa nekas iisti labs taa ar nesanaaks - psihologjiski un jeedzieniski nepaver celju evoluucijai.. Labpraat dzideetu kaada no vinjiem viedokli shajaa jautaajumaa..

Link to comment
Share on other sites

es arii vareetu paraudaat par savu saapi :)

man saakumaa bija niks рпр, bet viss bija labi liidz tam briidim, kad bija atkal jaaielogojaas, bet regjistreejoties sisteema kiriliku paarveerta html entity vai etc un es nevaru vairs ielogoties. naacaas uztaisiit veel vienu niku, ja nu kaads ir taads brashulis, kas var man dot padomu ko dariit, tad es labpraat vienu no saviem nikiem likvideetu. kaut gan neviens no tiem nav ar domu taisiits, ka pateeloshu muljkji.

Link to comment
Share on other sites

hi hi iedomaajos forumistu tushinju ...

katram pie kruutim ziimiite ar niku...

tie kas buus izveeleejushies 'pareizos' nikus

teiksim Apsaluuts_chainjiks, totaals_neziniitis utt...

varu iedomaaties (ja tas notiek kaadaa baaraa... vai citaa sab vieta ) apkaarteejo jautriibu

edit:

nevajag piemirst ka Ljoti biezji niks pieliip un apkaarteejie sauc nevis peec varda bet peec nika...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nick tomeer liecina par cilveeku. Protams var izveeleeties nick joka peec, bet tomeer lielaakaa dalja to dara, lai demonstratiivi pazinjotu, ka vinji nav iipashi zinoshi.. Taa tas ir daudzos forumos.. ash pilniigi, kad par nickiem aizdomaajas, var pat veselu peetiijumu uztaisiit.

 

Biezhi vien izaicinoshi un demonstratiivii nicki ir cilveekiem, kam ir nosliece uz ziimeeshanos - izteikts demonstratiivisms, tieksme uz spamu un offtopic izraisiishanu, kaa arii agresiivaam atbildeem uz vinjupraat viegliem jautaajumiem.. (:

 

 

 

Tieshaam buus jaacep augshaa peetiijums..

Edited by Ugabuga
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...